reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
:))) wczoraj widzialam moja fasolkę (ok 6tyg) jupi :))))) wyniki wporzadku ciaza prawidlowa .,.. za 2 tyg z wynikami do poloznej zalozyc karte ciazy ... buziaki i pozdrawiam
huh ale ja sie ciesze:D
 
Witam was dziewczyny mam mał problem miesiaczke miałam 24.09.09 Od 4dni męczy mnie zgaga i mdli mnie jak cos zjem. Strasznie zaczeło mnie ciągnąc do śledzi jak nigdy ich nie lubiałam.Męczą mnie również zaparcia Brzuszek lekko pobolewa a w dolnej części zrobił sie lekko twardawy i dużo śluzu(uczucie wilgotnści).I co WC muszę chodzi co 15-20 minut bo mi się chce siku.
Czy mimo miesiączki mogę być w ciąży????
 
Ostatnia edycja:
Myśle ze na objawy ciazy jeszcze za wczesnie, ale dla pewnosci zrob test ciazowy i bedziesz miec 100% pewnosci. A jeszcze czy twoja ostatnia miesiaczka byla tak normalna/jak zawsze czy inna??
 
Myśle ze na objawy ciazy jeszcze za wczesnie, ale dla pewnosci zrob test ciazowy i bedziesz miec 100% pewnosci. A jeszcze czy twoja ostatnia miesiaczka byla tak normalna/jak zawsze czy inna??


Moja ostatnia miesiączka była bardzo dziwna miałam lekkie plamienia i to tylko trwało 3 dni gdzie zawsze moja miesiączka jest bardzo silna i krwawię bardzo mocno i przez 6dni dla tego to mnie zmartwiło
 
zrób test,a potem zapytaj czy "miesiączka a ciąża mimo wszystko" bo sama nie wiesz a jedynie sie nad tym zastanawiasz ;-)
są kobiety które mają na początku okres w trakcie ciąży,zgaga czy to że cię mdli nie oznacza ciąży,ja zgage miałam pierwszy raz w ponad 30 tygodniu gdy macica zaczęła uciskać żołądek.

Miesiączka też nie zawsze musi być obfita jak zwykle,ja zawsze miałam 6-7 dni a bywało i tak ze 3-4 dni tylko krwawiłam.Obfitość krwawienia zależy od grubości endometrium
 
zrób test,a potem zapytaj czy "miesiączka a ciąża mimo wszystko" bo sama nie wiesz a jedynie sie nad tym zastanawiasz ;-)
są kobiety które mają na początku okres w trakcie ciąży,zgaga czy to że cię mdli nie oznacza ciąży,ja zgage miałam pierwszy raz w ponad 30 tygodniu gdy macica zaczęła uciskać żołądek.

Miesiączka też nie zawsze musi być obfita jak zwykle,ja zawsze miałam 6-7 dni a bywało i tak ze 3-4 dni tylko krwawiłam.Obfitość krwawienia zależy od grubości endometrium

A test ciążowy robiłam wyszedl negatywnie a jak byłam u lekarza na usg dopochwowym to coś zaznaczał na ekranie usg ale nic nie powiedział dla tego się pytam
 
jak wyszedł negatywny to w ciąży nie jesteś,a lekarz zawsze mierzy trzon macicy i jajniki,a jakby była to ciąża i ją widział na usg to by powiedział co nie ;-)


ilona212 na objawy nie jest za wcześnie,różnie kobiety przechodzą ciąże.Ja w 2 ciąży miałam już 4 dnia po owulacji objawy (pobolewanie brzucha i ból piersi jak w ciąży) ale to był mój 1 cykl po poronieniu i byćmoze dlatego tak szybko pojawiły się objawy :tak:
 
jak wyszedł negatywny to w ciąży nie jesteś,a lekarz zawsze mierzy trzon macicy i jajniki,a jakby była to ciąża i ją widział na usg to by powiedział co nie ;-)


ilona212 na objawy nie jest za wcześnie,różnie kobiety przechodzą ciąże.Ja w 2 ciąży miałam już 4 dnia po owulacji objawy (pobolewanie brzucha i ból piersi jak w ciąży) ale to był mój 1 cykl po poronieniu i byćmoze dlatego tak szybko pojawiły się objawy :tak:

ale z tego co czytałam to testy czasami mylą??
I jak sie za wczesnie zrobi to tez wyjdzie negatywny
 
reklama
jak wyszedł negatywny to w ciąży nie jesteś,a lekarz zawsze mierzy trzon macicy i jajniki,a jakby była to ciąża i ją widział na usg to by powiedział co nie ;-)


ilona212 na objawy nie jest za wcześnie,różnie kobiety przechodzą ciąże.Ja w 2 ciąży miałam już 4 dnia po owulacji objawy (pobolewanie brzucha i ból piersi jak w ciąży) ale to był mój 1 cykl po poronieniu i byćmoze dlatego tak szybko pojawiły się objawy :tak:
Tak pobolewanie brzucha i piersi moga byc ale mysle ze zgaga i mdlosci to troche za wczesnie. Czesto jest tak ze kobieta na sile doszukuje sie objawow i zawsze cos znajdzie :-D
 
Do góry