reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Nie martw się :)Pierwszym objawem jaki mnie skłonił aby pójść do lekarza to ... bardzo bolesne skurcze w dole brzucha tak jak w 1 dniu miesiączki ... akurat nie pracuję, więc rano zwijałam sie na łóżku bo tak bolało a do miesiączki miałam jeszcze z 2 tygodnie ..., piersi bolały jak na okres ...32dc byłam u lekarza powiedział, że macica jest powiększona i prawy jajnik opuchnięty... na drui dzie test wyszedł negatywnie, dostałam na 5 dni Luteinę i w 36dc test wyszedł pozytywny ... brzuszek miałam twardy i troszke kuło w janikulewym ... dzisiaj mam 46 dc i póki co przestał mnie boleć brzuszek i piersi ... a USG mam za tydzień ... więc te bóle we wczesnej ciąży są raczej normalne, jeśli nie ma oczywiście krwawienia
 
reklama
mnie boli od samego początku ciąży.było też plamienie(okazało się,że to słabszy płód -były dwa)...ostatnie usg miałam 12 dni temu-było wszystko ok.męczą mnie te bóle i strasznie się martwię.dzwoniłam na pogotowie,powiedziano mi,że jeśli ból się nie nasila i jest mniejszy gdy się kładę to mam leżeć.a więc biorę duphaston i leżę(częściej siedzę)w domu...gdy pojawi się plamienie należy koniecznie pokazać się w szpitalu...za 9 dni będę miała usg...tak strasznie się boję.bo ostatnio nawet piersi przestały mnie boleć.za to koszmarnie boli pośladek i biodro......:-:)-:)-(
 
W pierwszej ciąży - brzuch pobolewał mnie dołem od początku ale tłumaczyłam to sobie, myśląc że zarodek się zagnieżdza itp, pobolewał do 15 t.c. do drugiego usg, kiedy to okazało się że ciąża jest martwa:( W drugiej ciąży - w 4/5 t.c. miałam znów bóle w dole brzucha i lekkie plamienie, strasznie się przestraszyłam, myśląc że koszmarna sytuacja się powtarza jednak ginekolog powiedział że wszystko jest ok, przypisał duphaston i kazał leżec. Brzuch pobolewał mnie jeszcze co jakiś czas w ciągu całej ciąży ale wszystko zakończyło się szczęśliwym porodem w 39 t.c.:tak:
Chyba nie ma reguły z tymi bólami...niestety...
 
waniliowa, nie martw się tym że piersi przestały boleć, bywa że przestają być takie bolesne już na tym etapie. Też chyba zależy od kobiety.
Mnie ginekolog powiedziała, że gdyby teraz przeszły mdłości i piersi były mniej bolesne, to nie przejmować się, bo im bliżej II trymestru, tym mniej nasilone te objawy.
I poza tym plamień nie ma tak?
głowa do góry, dobrze będzie ;-)
 
Ja takie bóle mam od samego początku ciąży a jestem juz w 7 mc:tak:
uwież mi prawie kazda przez to przechodzi ,ale warto zeby lekarz to sprawdził.
ja niestety te bole mam do dzisiaj i musze siedziec w domu wychodze raz na tydz na krotki spacer bo kiedy chodze boli mnie i to bardzo -najprawdopodobniej tak mi zostanie do porodu ale nie wszyscy tak maja wiec głowa do góry :-)
Wszystkiego Dobrego;-)
 
eva, plamień nie ma.były w 6 tygodniu, ale od tej pory nic poza upławami jasnymi...odliczam dni do usg:-( jejku,tyle stresuuuuu... bóle tak jak pisałam , mam od początku,ale dwa usg już pokazały że maluch dobrze się rozwija i wszystko jest git.boli podbrzusze-czasem środek,czasem boki.czasami ciągnie aż do pępka ten ból.ostatnio doszedł ból pleców(przytyłam 5,5 kg) i pośladka.mało leżę ostatnio-mam troche zaliczeń i magisterka prosi,by ją zacząć;-)...mam nadzieję,że to od tego...oby na usg było ok.oszaleję chyba do tego czasu:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
no to trzymam kciuki za to usg :) na pewno będzie ok... sama piszesz że poprzednie nie dały powodu do niepokoju. Ale wiem jak to jest, rozum mówi jedno, a my i tak się martwimy...
trzymaj się :)
ja też usg niedługo - w poniedziałek :)
 
reklama
Mnie podbrzusze najbardziej bolalo w pierwszych tygodniach ciazy,gdy zarodek sie zagniezdzal,teraz tez czasami mnie boli ale nie mocno,ale to podobno normalne bo macica sie rozciaga dla rosnacego maluszka:tak:
 
Do góry