reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
witam. Mam pytanie. 1 dzien miesiączki mialam 8 sierpnia normalnie, nastepna miala byc 6 wrzesnia nie przyszla i tak do dzisiaj (zrobilam 4 testy ciążowe , które wyszly pozytywnie-- 1-wszy dwa dni od spodziewanej miesiaczki, potem 3 nast.), 18 wrzesnia bylam u ginekologa robila cytologie, badanie i usg ... i powiedziala, że ciazy narazie nie stwierdza bo byc moze plod jest za malutki... czy moze byc cos nie tak? objawy mam ... ciemniejsze brodawki, strasza wrazliwosc piersi, mdlosci (choc wymiotuje sporadycznie), a miesiaczki jak nie bylo tak nie ma. nie skierowala mnie na zadne badania krwi i nie wiem co zrobic:( ... ale chyba nie powinnam wykluczy:c ciazy??) ... w tym tyg mam kolejna wizyte ... a boje sie ze nic nie zobacze:( ...
 
po co test z krwi,jak tyle testów wyszło pozytywne to po co kolejny ??:szok: beta jedynie określi tydzień ciąży,czyli gdzieś 8 tygodni (wykonuje się zazwyczaj 2 razy w odstępie 48godzin by sprawdzić czy przyrasta).18.09 było moim daniem za wcześnie na zobaczenie maleństwa,bo nie każdy lekarz ma najlepszy sprzęt ;-) kiedy lekarz ma wykonać kolejne badanie usg ?

na usg ma prawo być nie widać,ja zobaczyłam dzidzie dopiero w 6w6d wg usg (wg OM 8w6d) -11mm i serduszko,a w 5-6tc nic nie było widać oprócz pęcherzyka.
 
dziekuje bardzo za cieple słowa ...zostawil mnie dla innej ..no ale coz.. nie bede tego komentowala .. kocham go strasznie..;/:-(
jak narazie okres mi sie spoznia ..ale tak jak dziewczyny wyzej pisaly to pewnie po odstawieniu tabsow ...
nie chciala bym byc w ciazy ale wiem ze miala bym przy sobie jakas czastke ukochanego .. eh :crazy::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
pozdrawiam goraco :):*:*
 
K4milka, jeśli robiłaś już 4 testy i wszystkie były pozytywne, to owszem jesteś w ciąży :)
Test jeśli ma się pomylić, to co najwyżej pokaże błędny wynik negatywny, a nie pozytywny.

poczekaj do tego kolejnego usg, może było za wcześnie, a bardzo wiele też zależy od sprzętu, jakiej jest jakości.
Ja na pierwszym byłam w 7 tygodniu i było bardzo ładnie widać, serduszko też, ale pewnie w twoim przypadku było trochę za wcześnie, jak pisze saleminka8.
 
i juz wiem ... wg testu krwi (nie wytrzymalam i zrobilam dzisiaj) jestem w 6 tyg ciazy ... blizej 7 :))))))))))))))))))))))) ... a w te srode mam USG ... juz sie nie mogę doczekać ... :))
 
dzien doberek;-]
wczoraj kolejna wizyta zaliczona;-]
usg to [iękna sprawa....:-)dzidzius rozwija sie bardzo dobrze.....wyniki sa bardzo dobre....teraz mozna dalej bez stresu czekac na synka:-)
 
reklama
Do góry