reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

dziekuje wam bardzo;-) tu zbytnio nie mam z kim o tym rozmaawiac..wszyscy znajomi sa w polsce ..a z ludzmi tu ..nie da sie rozmawiac o takich rzeczach...<Polacy w anglii ;/ masakra>:eek:
mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni w ciagu najblizszego tygodnia..
jesli nie poczekam jeszcze troche i znow zrobie test..
a jak bylo z waszymi podejrzeniami ciazy??
 
reklama
dziekuje wam bardzo;-) tu zbytnio nie mam z kim o tym rozmaawiac..wszyscy znajomi sa w polsce ..a z ludzmi tu ..nie da sie rozmawiac o takich rzeczach...<Polacy w anglii ;/ masakra>:eek:
mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni w ciagu najblizszego tygodnia..
jesli nie poczekam jeszcze troche i znow zrobie test..
a jak bylo z waszymi podejrzeniami ciazy??
Ja starałam się z narzeczonym dwa lata o dzidzie i nic, a okazało się że przywieźliśmy sobie z podróży poślubnej:-D. Zaczęłam prosić o maleństwo wszystkie możliwe Aniołki i się okazało że to najskuteczniejszy sposób;-). W tydzień po spodziewanej @ zrobiłam test, nie mając większych nadziei, od razu zła na tą okropną jedną krechę:wściekła/y:, a tu po chwili pojawiła się druga!:-)Ale radocha:happy:
Po prostu spóźniał się okres i piersi bolały, inne objawy doszły w tydzień po teście, a dziś już mam nawet brzuszek!
 
dziekuje wam bardzo;-) tu zbytnio nie mam z kim o tym rozmaawiac..wszyscy znajomi sa w polsce ..a z ludzmi tu ..nie da sie rozmawiac o takich rzeczach...<Polacy w anglii ;/ masakra>:eek:
mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni w ciagu najblizszego tygodnia..
jesli nie poczekam jeszcze troche i znow zrobie test..
a jak bylo z waszymi podejrzeniami ciazy??

no wiesz ja jestem z UK ale nie uwarzam ze nie mozna ze mna pogadac!!!!:-)
jakby co i by sie okazalo ze jestes w ciazy to pytaj sie smialo o wszystko, jak bede umiec to rade dam.:-) Trzymaj sie cieplutko....!!!!!
 
no coz .. Ty sie starałaś :) no i gratuluje :)ja nie chcialam zostac jeszcze mama ;) stad te tabletki ,, no ale zobaczymy co bedzie..
 
no wiesz ja jestem z UK ale nie uwarzam ze nie mozna ze mna pogadac!!!!:-)
jakby co i by sie okazalo ze jestes w ciazy to pytaj sie smialo o wszystko, jak bede umiec to rade dam.:-) Trzymaj sie cieplutko....!!!!!
---> ok dzieki :) jak by coo to bede pisala:)
a chodzilo mi tu o ludzi ktorych znam ..ze z nimi nei da sie porozmawiac na takie tematy..
 
jak kochałaś się w dzień w którym brałaś ostatnią tabletkę i wystąpił potem okres to jak dla mnie to mało prawdopodobne byś była w ciąży ale jednak zawsze jest to ale ...:sorry:
okres po odstawieniu może być inny sama odstawiałam tabletki w styczniu i strasznie mi się wszystko pomieszało z nim po pierwsze zaczął mi się spóźniać okres a ze planowałam odczekać troszkę z maluszkiem po odstawieniu tabletek to się tym martwiłam że za wcześnie się udało ale jednak wszystkie objawy sobie wmawiałam do tego brak okresu robił swoje :sorry:

trzymam kciuki by było po twojej myśli :tak:
 
reklama
jak kochałaś się w dzień w którym brałaś ostatnią tabletkę i wystąpił potem okres to jak dla mnie to mało prawdopodobne byś była w ciąży ale jednak zawsze jest to ale ...:sorry:
okres po odstawieniu może być inny sama odstawiałam tabletki w styczniu i strasznie mi się wszystko pomieszało z nim po pierwsze zaczął mi się spóźniać okres a ze planowałam odczekać troszkę z maluszkiem po odstawieniu tabletek to się tym martwiłam że za wcześnie się udało ale jednak wszystkie objawy sobie wmawiałam do tego brak okresu robił swoje :sorry:

trzymam kciuki by było po twojej myśli :tak:
dziekuje Ci bardzo :)no wlasnie wiem ze po odstawienu moze sie spozniac okres..bardziej przejmuje sie tym co dzieje sie z moim organizmem.. <objawy> no ale moze sama sobie wmawiam..stres ,praca, no i jeszcze to rozstanie ..
zobaczymy jak to bedzie :)
Nikita84 nie ma za co dziekowac:) to raczej ja dziekuje za wasza pomoc:) a test zrobie napewno ale dopiero za tydzien..wiesz wole jeszcze poczekac ..moze to po prostu normalne..dam znac jak by co :);-);-)
 
Do góry