reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Może dajmy spokój tej Karolince. Co się stało to się nie odstanie. Zrobiła dziewczyna to co zrobiła i to jej problem, a my powinnyśmy ją teraz wspierać, żeby głupoty nie zrobiła.:tak:
 
Może dajmy spokój tej Karolince. Co się stało to się nie odstanie. Zrobiła dziewczyna to co zrobiła i to jej problem, a my powinnyśmy ją teraz wspierać, żeby głupoty nie zrobiła.:tak:

Masz racje. Ale szkoda dziewczyny.. Co ze szkołą i całą resztą? I co z jej rodzicami? Miło raczje w domu nie będzie miała.. :(
 
Powiem tak - jak dla mnie, to prowokacja, i to dosc kiepska.

Mozna sie odpowiedzialnie zachowac, stworzyc dobre warunki, i czekac z utesknieniem na moment szczesliwego rozwiazania mimo mlodego wieku..
Sama mam 16 lat, i jestem niemal w 7 miesiacu ciazy, jednak krew mnie zalewa jak czytam posty 15-16-17 latek na forach, ktore z wielkim zdziwieniem pytaja czy to ciaza, lub okazuja wielkie zdziwienie co znacza 2 kreski na tescie :szok:
Co ze szkola? Mozna skonczyc, ja od wrzesnia idę zaocznie ;-)

P.s Swojego postu nie kieruje do nikogo konkretnie, nie chce zeby zostal odebrany negatywnie. A jezeli post karolinki. jest realny, to mimo wszystko zycze powodzenia.
 
Powiem tak - jak dla mnie, to prowokacja, i to dosc kiepska.

Mozna sie odpowiedzialnie zachowac, stworzyc dobre warunki, i czekac z utesknieniem na moment szczesliwego rozwiazania mimo mlodego wieku..
Sama mam 16 lat, i jestem niemal w 7 miesiacu ciazy, jednak krew mnie zalewa jak czytam posty 15-16-17 latek na forach, ktore z wielkim zdziwieniem pytaja czy to ciaza, lub okazuja wielkie zdziwienie co znacza 2 kreski na tescie :szok:
Co ze szkola? Mozna skonczyc, ja od wrzesnia idę zaocznie ;-)

P.s Swojego postu nie kieruje do nikogo konkretnie, nie chce zeby zostal odebrany negatywnie. A jezeli post karolinki. jest realny, to mimo wszystko zycze powodzenia.

Mimo iż masz 16 lat widac że jesteś odpowiedzialna i wiesz co z czym do czego. Ale Karolinka przesadziła.. Nie potrafiła nawet ulotki na teście przeczytać.. eh ;/ Mniejsza o to. Gratuluje bobaska :):* Ojj, nie wiem czy zaocznie Cie przyjmą, bo tu w mojej okolicy przyjmuja od 18 lat dopiero.
 
Mimo iż masz 16 lat widac że jesteś odpowiedzialna i wiesz co z czym do czego. Ale Karolinka przesadziła.. Nie potrafiła nawet ulotki na teście przeczytać.. eh ;/ Mniejsza o to. Gratuluje bobaska :):* Ojj, nie wiem czy zaocznie Cie przyjmą, bo tu w mojej okolicy przyjmuja od 18 lat dopiero.

Dziękuje ;)
A co do szkoly to gdybym nie miała pewności, ze mnie przyjmą, nie pisałabym tego ;)
Przyjmą mnie ze wzgledu na to, ze bede matką mimo niepelnoletnosci.
 
Cześć dziewczyny! Ja tu nowa. Czytałam od dawna, ale dopiero teraz się przyłączam. Oprócz pytania kiedy mozna zobaczyc zarodek na usg mam pytanie dotyczące liczenia czasu ciąży. Kiedy piszecie np, że na usg z 5w4d zobaczyłyście zarodek to znaczy, że to był skończony 5 tydzień i jeszcze 4 dni 6tego tygodnia, czy to oznacza 4 dzień 5tego tygodnia? Oczywiście od ostatniej miesiączki prawda? Ja jestem teraz w 6t i 1d. Pierwsze USG miałam bardzo szybko, bo poprzednią ciążę straciłam i chciałam teraz mieć jak najszybciej informację co i jak. Ostatni okres miałam 30 maja, 27 czerwca powinna być kolejna, ale nie była,z a to pozytywne testy. To była sobota. U lekarza byłam w czwartek 2 czerwca, czyli wg moich obliczeń był to skończony 4 tydzień i 6 dzień (6 dni po spodziewanej miesiączce, cykle 28 dni). Lekarz zobaczył tylko pęcherzyk ciążowy. Nie podał mi jego wymiarów. Mówil, że zarodka jeszcze nie widać. Jak uważacie, czy powinno go już być widać? I który to faktycznie był tydzien i dzień ciążY? Jak to się liczy? Pomożecie? bo troszkę zaczynam fisiować, jak czytam, że w 5 tyg dziewczyny podaja już wymiar swoich zarodków a mojego nawet nie widac było;/
 
reklama
Jula jak jest już pęcherzyk to super :tak: ja byłam u ginekologa w 6t4d i był tylko pęcherzyk potem byłam u ginekologa w 8t5d i był zarodek z bijącym już serduszkiem :tak:
nie ma co się sugerować innymi :tak:

jeśli piszesz np dziś 5 tydzień 1 dzień ciązy to znaczy że skończyłaś pełne 5 tygodni i leci 1 dzień kolejnego :tak:
 
Do góry