reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Okazało się że jestem w ciąży! Moja koleżanka zaprowadziła mnie do swojej znajomej, która ma gabinet ginekologiczny i zrobiła mi usg. Jak ja o tym powiem rodzicom?! TRAGEDIA!
 
Słaba prowokacja.
Przynajmniej jak się ten temat czyta to ręce opadają.
Jak się nie jest odpowiedzialnym w braniu tablet to się nie współżyje.
 
Okazało się że jestem w ciąży! Moja koleżanka zaprowadziła mnie do swojej znajomej, która ma gabinet ginekologiczny i zrobiła mi usg. Jak ja o tym powiem rodzicom?! TRAGEDIA!

O czym Ty myślałaś jak szłaś do łóżka z chłopakiem? Masz 15 lat.. a seks wiąże się z odpowiedzialnością.. Nie chcę Cie krytykować. Naprawde. Ale mogłaś pomyśleć :] Moge Ci teraz jedynie pogratulowac i powiedzieć żebyś dbała o siebie :) A co do rodziców to pokrzyczą, pokrzyczą a później pokochają maleństwo :)
 
przeczytalam dwie ostatnie strony i rece opadaja :szok: jakie niektore osoby glupie sa,do seksu pierwsze,a wiecie cos chociaz o antykoncepcji????
nie pierwszy watek co sie stykam z brakiem jakiekolwiek wiedzy i pozniej tragedia bo ciaza

juz zaczyne wierzyc w jakos czesc niestworzonych historyjek,jak ja moglam zajsc w ciaze lub jakie znasz metody przed ciaza??bo czasem sie wlos jezy na glowie

a przeciez jaki problem wpisac w google antykoncepcja i cos sie dowiedziec,dla niektorych chyba za duzy

jesli zapominasz tabletek-zapisz sobie w komorce o codziennym przypominaniu o tabsach i problem z glowy
 
O czym Ty myślałaś jak szłaś do łóżka z chłopakiem? Masz 15 lat.. a seks wiąże się z odpowiedzialnością.. Nie chcę Cie krytykować. Naprawde. Ale mogłaś pomyśleć :] Moge Ci teraz jedynie pogratulowac i powiedzieć żebyś dbała o siebie :) A co do rodziców to pokrzyczą, pokrzyczą a później pokochają maleństwo :)
zgadzam sie z toba,a pozniej dzieci rodza dzieci 13,14,15,16 latki
wiadomo czesc stworzy dzieciom szczesliwe rodziny,a reszta patologia i biega
 
Wytłumaczcie dziewczynie jeszcze co to jest ciąża, bo jak nie wiedziała jak brać regularnie tabsy i nie wiedziała, że można w ciążę zajść i nie wiedziała czemu jedna kreska jest bledsza na teście od drugiej to i o ciąży mało wie i o odpowiedzialności za dziecko.

Ona ma dylemat jak powiedzieć rodzicom o ciąży LOL, a trzeba było powiedzieć wpierw ,że zaczęłaś współżycie nie mając bladego pojęcia czym się to może skończyć.
 
reklama
Wytłumaczcie dziewczynie jeszcze co to jest ciąża, bo jak nie wiedziała jak brać regularnie tabsy i nie wiedziała, że można w ciążę zajść i nie wiedziała czemu jedna kreska jest bledsza na teście od drugiej to i o ciąży mało wie i o odpowiedzialności za dziecko.

Ona ma dylemat jak powiedzieć rodzicom o ciąży LOL, a trzeba było powiedzieć wpierw ,że zaczęłaś współżycie nie mając bladego pojęcia czym się to może skończyć.

Oj, piszesz 'ostro' ale w pełni Cie popieram :] Teraz dziewczyna będzie miała płacz i zgrzytanie zębów.. A wystarczyło żeby troche pomyślała..
 
Do góry