reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

martwia mnie bole brzucha i jajnikow ktore trwaja juz dwa tygodnie...
To po prostu idź do lekarza - z tym nikt na forum ci nie pomoże - może masz torbile na jajniku/ach, możesz mieć początki endometriozy - są różne powody bólu brzucha. Muślę, że badanie USG dużo mogłoby tu wyjaśnić.
A pisałam o temperaturze, bo od początku ty o tym pisałaś - nawet tak nazwałaś temat więc uznałam, że o to ci chodzi;-).
 
reklama
dzien dobry! ja tez jestem nowa iod wczoraj wiem ze jestem w ciazy. bylam dzis u lekarza i okazalo sie ze to 7 tydzien :) u mnie widac bardzo dobrze fasolke ma 17 mm. troszke boli mnie brzuch i jescze we mnie jes wiele obaw. Sesja na glowie, ale i tak wszytko bedzie dobrze. Na szczescie w nauce nie mam problemow takze maluch juz teraz ze mna sie uczy historii :p u mnie widac fasolke, a mam pytanie : kiedy bedzie wiadomo jaka to plec? (pytam bo jestem nowa w tym temacie kompletnie ;) )

Witam :*

Gratuluję! :) uważaj na siebie i dbaj o siebie i fasolkę :)
płeć da się poznać koło 15 tyg. zależy od lekarza i sprzętu :)
 
Ja wczoraj wyszlam ze szpitala bylam tam tydzien na obserwacji bo pojawily mi sie plamienia z malenstwem wszystko dobrze rosnie i sie rozwija.:-)
 
Dziewczyny... znowu zawaliłam z tabletkami... nie wzięłam 1-ej ... i nie było dodatkowego zabezpieczenia...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, powiedzcie mi jeszcze.... bo ja w ogóle nie wzięłam tej pierwszej zapomnianej tabletki. zastanawiam sie teraz, czy mam skończyć opakowanie (zjeść tez ta 1-ą tabletkę) czy zostawić jedną tabletkę z pierwszego dnia? Jak myślicie? Proszę o odpowiedz.
 
Mam pytanie do bardziej doświadczonych dziewczyn... Jestem teraz w 8. tyg. i od wczoraj nie mam mdłości. Piersi przestały mnie boleć, są tylko wrażliwe. To moja pierwsza ciąża, więc jestem kompletnie zielona w tych sprawach, nie wiem czy to normalne... Dodam, że do tej pory mdłości były straszne i to od rana do wieczora przez ostatnie 2 tygodnie, a piersi były tak obolałe, że nie mogłam ich nawet dotknąć. Dlaczego objawy ustąpiły? Czy coś jest nie tak? Albo czy mogą mi się zdarzać raz lepsze dni, a raz gorsze? Proszę o odpowiedź...
 
Nie denerwuj się, objawy pojawiają się i znikają - na całe szczęście ;-)
Mnie piersi bolały przez pierwsze dwa miesiące - teraz jest już spokój. Mdłości mnie omineły ale wiem, że niektóre dziewczyny mają na początku, potem ustępują, innym zaczynają się później a jeszcze inne skarżą się, że nie przechodzą wcale.
Głowa do góry - na początku wszystko jest możliwe :-)
 
Mam pytanie do bardziej doświadczonych dziewczyn... Jestem teraz w 8. tyg. i od wczoraj nie mam mdłości. Piersi przestały mnie boleć, są tylko wrażliwe. To moja pierwsza ciąża, więc jestem kompletnie zielona w tych sprawach, nie wiem czy to normalne... Dodam, że do tej pory mdłości były straszne i to od rana do wieczora przez ostatnie 2 tygodnie, a piersi były tak obolałe, że nie mogłam ich nawet dotknąć. Dlaczego objawy ustąpiły? Czy coś jest nie tak? Albo czy mogą mi się zdarzać raz lepsze dni, a raz gorsze? Proszę o odpowiedź...

kochana nie ma się czym martwić...
obiawy prędzej czy później przejdą.... ja miałam też ciężki tydzsień i tak si strasznie czułam że nie mogłam się z łóżka ruszać..... i nawet nie mogłam odpowiadać na prpste pytania typu TAK, NIE poważnie...
nie wiem czy ktoś tak miał.... ale jest to straszne uczucie.... :baffled: na szczęście przeszło....;-)
a piersi zawsze raz bolą a raz nie.... zależy od osoby.... każdy przechodzi ciążę inaczej.....:tak:


a propo fasolek....
ja moją widziałam w 5t6d i to jeszcze na USG przez powłoki brzuszne bo w IE nie robią dopochwowego
 
reklama
diablica ja piersi miałam tak obolałe ze myc ich nie mogłam i spac z bolu, spałam w staniku sportowym bo inaczej bym oszalała. mdłości bez wymiotow ale za to całą dobę do konca 13 tyg, cud ze w pracy wysiedziałam z takimi mdłościami. a maleństwo widziałam w 6t serduszko w 9 t:-)
 
Do góry