reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Ja się z moim ginem użerałam 8 miesięcy - znał moją fatalną sytuację w pracy, wiedział, że MUSZĘ mieć L4 od początku ciąży, a mimo to na KAŻDEJ wizycie ględził, że on nie powinien, że on nie ma podstaw, że go ZUS skontroluje... ALE MI NAPSUŁ KRWI!
 
reklama
Hej Dziewczyny :) zrobiłam dzisiaj test rano i niestety wyszedł negatywny :( no cóż. .. może jeszcze nie jest odpowiedni czas :( pozostało mi czekać na @ ... bardzo Wam dziękuję za wsparcie i możliwość wygadania się. Nigdy nie miałam takich objawów, ale teraz wiem, że jak się pojawią, to nie mogę się nakrecac. Dziś brzuch boli od samego rana bez przerwy, ale zestaw okresowicza przygotowany do pracy :(

Jak czytam Wasze przygody z lekarzami, to aż mam łzy w oczach... jak można tak traktować kobietę w ciąży :/ to jest coś okropnego !!!

No nic Kochane. Ja uciekam. Bardzo miło mi było otrzymać od Was dobre słowa :) życzę Wam wszystkiego najlepszego z całego serca, wspaniałych maluszków i dużo spokoju !!!! :*
 
Hej Dziewczyny :) zrobiłam dzisiaj test rano i niestety wyszedł negatywny :( no cóż. .. może jeszcze nie jest odpowiedni czas :( pozostało mi czekać na @ ... bardzo Wam dziękuję za wsparcie i możliwość wygadania się. Nigdy nie miałam takich objawów, ale teraz wiem, że jak się pojawią, to nie mogę się nakrecac. Dziś brzuch boli od samego rana bez przerwy, ale zestaw okresowicza przygotowany do pracy :(

Jak czytam Wasze przygody z lekarzami, to aż mam łzy w oczach... jak można tak traktować kobietę w ciąży :/ to jest coś okropnego !!!

No nic Kochane. Ja uciekam. Bardzo miło mi było otrzymać od Was dobre słowa :) życzę Wam wszystkiego najlepszego z całego serca, wspaniałych maluszków i dużo spokoju !!!! :*
Następnym razem się uda :) Trzymamy kciuki :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Hej Dziewczyny :) zrobiłam dzisiaj test rano i niestety wyszedł negatywny :( no cóż. .. może jeszcze nie jest odpowiedni czas :( pozostało mi czekać na @ ... bardzo Wam dziękuję za wsparcie i możliwość wygadania się. Nigdy nie miałam takich objawów, ale teraz wiem, że jak się pojawią, to nie mogę się nakrecac. Dziś brzuch boli od samego rana bez przerwy, ale zestaw okresowicza przygotowany do pracy :(

Jak czytam Wasze przygody z lekarzami, to aż mam łzy w oczach... jak można tak traktować kobietę w ciąży :/ to jest coś okropnego !!!

No nic Kochane. Ja uciekam. Bardzo miło mi było otrzymać od Was dobre słowa :) życzę Wam wszystkiego najlepszego z całego serca, wspaniałych maluszków i dużo spokoju !!!! :*
Wiesz kochana z tymi objawami to jest tak że czasami coś sobie dopowiadamy. Ja dopóki nie byłam świadoma ciąży to wydawało mi się że mam objawy jak na @. Kiedy sie dowiedziałam od gina że jest pęcherzyk to na drugi dzień już miałam mdłości a na 3 wymioty. A wcześniej nic tylko ból piersi jak na okres i zmęczenie które też przypisywalam pod @. Trzymaj sie kochana i staraj się dalej, ale wszystko na luzie. Siostra stara się juz 3 lata o dzidzie w stresie wypatruje 2 kresek a ja po prostu nie zabezpieczyłam się i taka niespodzianka. Wyluzuj i ciesz się życiem a wszystko napewno się ułoży buziaczki
 
Wiesz kochana z tymi objawami to jest tak że czasami coś sobie dopowiadamy. Ja dopóki nie byłam świadoma ciąży to wydawało mi się że mam objawy jak na @. Kiedy sie dowiedziałam od gina że jest pęcherzyk to na drugi dzień już miałam mdłości a na 3 wymioty. A wcześniej nic tylko ból piersi jak na okres i zmęczenie które też przypisywalam pod @. Trzymaj sie kochana i staraj się dalej, ale wszystko na luzie. Siostra stara się juz 3 lata o dzidzie w stresie wypatruje 2 kresek a ja po prostu nie zabezpieczyłam się i taka niespodzianka. Wyluzuj i ciesz się życiem a wszystko napewno się ułoży buziaczki
Dziękuję za dobre słowa :) ja niespecjalnie staralam się o ciążę, chociaż bardzo bym chciała w niej być. Dopiero jak zauważyłam różne dziwne rzeczy, które się działy a wczesniej w zadnym cyklu ich nie mialam, zaczęłam myśleć, że może to ciąża :) ale cóż. .. chyba nie tym razem :( teraz czekam spokojnie na @ i może za jakiś czas się miło zaskocze :) pozdrawiam :)
 
Cześć Dziewczyny. @ nadal nie dostałam. .. a brzuch bardzo mocno boli juz 2 dzień. Tak jak pierwszego dnia miesiączki. Tylko, że nigdy wcześniej przed @ nie bolał. Przychodził okres i bum - bol brzucha. W dodatku strasznie źle się czuje... jakbym miała zemdlec zaraz. Kurcze co się dzieje? Boję się szczerze mówiąc. Test wczoraj negatyw, wiec juz sama nie wiem. Odrzucilam myśli o ciąży po tym testowaniu. .. co robić? Pomóżcie
 
Polecam od razu nospę - Na pewno zmniejszy ból brzucha. Hmm ja od czasu do czasu też miałam takie okresy armagedony - w sensie że ruszyć palcem nie możesz i ból nie z tej ziemi.

Zarejestruj się do lekarza - on rozwieje wszystkie wątpliwości tzn usg plus badanie krwi.
No chyba że @ szybciej przyjdzie :) Trzymaj się !
 
Polecam od razu nospę - Na pewno zmniejszy ból brzucha. Hmm ja od czasu do czasu też miałam takie okresy armagedony - w sensie że ruszyć palcem nie możesz i ból nie z tej ziemi.

Zarejestruj się do lekarza - on rozwieje wszystkie wątpliwości tzn usg plus badanie krwi.
No chyba że @ szybciej przyjdzie :) Trzymaj się !
Dziękuję za odpowiedź. Nospa u mnie odpada, mam uczulenie. A co do lekarza to mieszkam za granicą i niestety chyba musze czekać na @, bo tutaj to nie takie proste. Gdybym była w pl od razu bym poszła do gin, ale jestem w uk i nawet nie wiem czy jest u mnie jakiś prywatny ginekolog. No nic... poczekamy zobaczymy :) jeszcze raz dzięki :)
 
reklama
Do góry