reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

W sumie nie planowaliśmy jej, ja zaczełam prace, ślub zaplanowany...ale ja od razu jak zaczęłam obserwowac te "zmiany" to zaczęłam sie cieszyc, troche sie bałam reakcji mojego narzeczonego a on poprostu skakał z radości i dlatego mimo ze mogłąbym dzis robic test to poprostu boje sie rozczarowania.. :(
 
reklama
Rozumiem. Czyli każdy wynik Cię zadowoli. Więc trzymam kciuki tak czy inaczej za ciąże. Najlepiej jakbyś udała się do lekarza on ci powinien znaleźć pecherzyk jeśli taki jest zagniezdżony. U mnie z lekarzem problemów nie było w ten sam dzień sie zapisałam i wszystko wiedziałam już :-)
 
Cześć dziewczyny :)
Mam pytanie dotyczące badania Bety HCG. Na początku stycznia odstawiłam antykoncepcję(tabletki), do tej pory miałam 5 miesiączek, były bardzo nieregularne (po odstawieniu się tego spodziewałam) Przykładowo po krwawieniu z odstawienia normalną miesiączkę dostałam po dwóch tygodniach. Ostatnia pojawiła się już w miarę dobrym odstępie czasowym - 26 dni od pierwszego dnia ostatniego krwawienia. Mój partner bardzo chce mieć dziecko i w zeszłą sobotę (9.04) kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Jeśli utrzymałby się cykl 26 dniowy - planowana miesiączka przyszłaby 22 kwietnia. Wiadomo, że na test jest za wcześnie, planuję go wykonać dopiero po 22 kwietnia. Ale jeśli poszłabym zrobić betę z krwi przed 22(przykładowo 19 kwietnia), to byłaby szansa na wynik wykluczający lub potwierdzający? Nigdy nie robiłam bety z krwi, jestem zielona w tym temacie .
 
Kiedy miałaś 1 dzień ostatniej miesiączki? Jeśli doszło by do zapłodnienia to 19 kwietnia powinna coś juz wykazać beta, nie dużo ale powyżej 5mlU/ml. Przyjmuje się że powyżej 5 to jest wczesna ciąża. Najlepiej powtórzyć za 2 dni i jeśli wzrasta to znaczy że jesteś w ciąży
 
wczoraj wieczorem nie wytrzymałam, zrobilam test ale negatywny, ale może powinnam go zrobić rano....rozmawiałam z koleżanką (jest w trakcie starań) stwierdziła,że plamienie po stosunku to mogłabyc wówczas implantacja....okresu nadal nie mam..za to mój ukochany już wymyśla imiona...czekam dalej... :(
 
reklama
Witajcie.
Chyba zaczynam sobie "wkręcać". Ale proszę Was o opinie...
Od 5 lat(i miesiąca)mam mirenę. Szanse na ciążę prawie żadne, ale...
Tuż przed spodziewaną miesiączką zachorowałam. Brałam antybiotyki. Okres się nie pojawił, a kurację skończyłam prawie 2 tyg.temu. Kilka dni temu miałam dosłownie dwie niteczki krwi w śluzie. I tyle. Od 3 dni nie mam apetytu(czuję się pełna), czuję ucisk w podbrzuszu, chwilami ciągnięcie jak przed okresem, lekkie mdłości. Testu nie robiłam.
 
Do góry