reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Być może przyplątała się jakaś nadżerka albo torbiel na jajniku dlatego boli cię podbrzusze. A żadnych innych objawow typu swędzenie i pieczenie lub upławy nie masz? Może to jakieś zapalenie i dlatego @się spóźnia... szkoda że nie możesz iść do lekarza.
 
Być może przyplątała się jakaś nadżerka albo torbiel na jajniku dlatego boli cię podbrzusze. A żadnych innych objawow typu swędzenie i pieczenie lub upławy nie masz? Może to jakieś zapalenie i dlatego @się spóźnia... szkoda że nie możesz iść do lekarza.
No właśnie nie mam żadnych objawów jakiejś infekcji czy czegos takiego. Tylko to co opisałam. Zobaczę, jeżeli @ przyjdzie to po sprawie, jeżeli nie to zrobię kolejny test. W sumie wczoraj był spodziewany termin, wiec jest jeszcze bez tragedii :) tylko ten ból. ..
 
Witam :)
jestem u Was nowa i jak czytam to super, że jest takie forum...
No ale moje pytanie:
Cykle mam 30-31 dniowe, w 14 dzien cyklu kochałam się z moim narzeczonym i doszedł we mnie....po tym dniu jakos dziwie sie czułam..4 dni pozniej doslownie przez 2-3 godziny mialam sluz cos w konsystencji tego płodnego ale był w mlecznym kolorze .kłócie z lewej strony podbrzusza, ciągnięcie w pachwinach, ale mocniej i intensywniej w lewej, cały czas bym spała ledwie sie polozylam i juz spie i później jedzenie np.mam ochote na sledzie ogromna caly dzien otwieram lodówkę i mnie od nich odrzuciło mimo wszystko uwazałąm ze to za wczesnie na objawy i w sumie wszystko sie uspokoiło ... ale od kilku dni zaczelo sie od nowa pobolewanie piersi , mało tego lewa zrobiła się większa od prawej , obie brodawki powiększyły się, kolor samych sutków zmienil sie na ciemniejszy, oraz nie całej brodawki tylko jedynie ściemniała linia łącząca brodawkę i skóre w dodatku na lewej brodawce pokazują się takie malutkie kropeczki cos na wzór wypustek
zaobserowałam ze chodze siku 2 razy częściej niz zwykle, mam ogromny apetyt co mnie przeraza, śluz początkowo wodnisty w duzych ilosciach (nigdy tak nie miałam) ale teraz jest go znacznie mniej...no i szyjka macicy..ciężko ją dosięgnąć i jest dość twarda, po za tym od 2-3 dni zrobiło się "tam" ciaśniej...dziś jak sie kochalismy mialam wrazenia ze odczuwam doznania 2 razy mocniej, natomiast wczoraj po stosunku zauwazyliśmy malutką plamkę krwi - myślałam, że może miesiączka, ale na szczescie dzis nie przyszła..
Zrobiłam test w 27dc ale negatyw... :( Okres mam dostać jutro, sluzu mam troszke mniej..pobolewa mnie brzuszek ale jakos inaczej niz na miesiaczke..sama nie wiem dlatego prosze was o opinie
Zrobiłabym test ale boje się rozczarowania, bo zrobiłam sobie nadzieję na dzidzie
Pozdrawiam
 
No właśnie - zrobiłaś sobie nadzieję i wkręcasz sobie wszystkie możliwe ciążowe objawy.
Masz dwa wyjścia - albo robisz test, albo czekasz na okres - wybieraj.
Tutaj nikt Ci z kart ani z fusów nie wywróży, czy jesteś w ciąży czy nie.
Moim zdaniem doszukujesz się na siłę wszelkich objawów i KAŻDY symptom bierzesz za ciążowy - ja się starałam o moje dzieci, a różnicę w piersiach zauważyłam dopiero po kilkunastu tygodniach bycia w ciąży.
 
Hej . Moje oczekiwanie dobiegło końca. Właśnie dostałam @ ... nie ukrywam, że jest mi trochę smutno, ale przynajmniej mam już pewność i koniec z domysłami. Także żegnam się z Wami dziewczyny. Dziękuję za wszystkie rady i odpowiedzi :) Trzymam za Was mocno kciuki i życzę Wam wszystkiego dobrego :) Powodzenia moje drogie !
 
Nie proszę o wróżenie z kart czy przepowiadanie przyszłości....wasze forum jest o wczesnych objawach ciąży dla tego tutaj was zapytałam, może ktos miał podobnie... I nie wkrecam sobie ze muszę być ponieważ nie planowalam teraz dzidzi. po prostu zaobserwowalam pewne zmiany
Miesiąc temu zaczelam prace wiec wcale to nie jest moment na planowanie potomstwa Ale gdyby już było bardzo bym się cieszyła
Najzwyczajniej poprosiłam o opinię pozdrawiam
 
Nie proszę o wróżenie z kart czy przepowiadanie przyszłości....wasze forum jest o wczesnych objawach ciąży dla tego tutaj was zapytałam, może ktos miał podobnie... I nie wkrecam sobie ze muszę być ponieważ nie planowalam teraz dzidzi. po prostu zaobserwowalam pewne zmiany
Miesiąc temu zaczelam prace wiec wcale to nie jest moment na planowanie potomstwa Ale gdyby już było bardzo bym się cieszyła
Najzwyczajniej poprosiłam o opinię pozdrawiam
Kochana z tymi objawami to jest różnie.
Ja dopóki nie zaszłam w ciąże to czesto zdarzały mi się takie objawy sygnalizujace ciąże... aż w końcu dostawalam @ i przechodziło. Ostatnim razem nic nie czułam tylko spozniała mi się @ (pomyślałam że znów coś sie przesunęło z nerwów, stresu) a okazalo się że jestem w 5 tyg ciąży. I dopiero po wizycie u ginekologa zaczęły dopadaç mnie mdłości i wymioty oraz zmiany na sutkach i pobolewania macicy. Ja zrobiłam test 4 dni po planowej @ i wyszedł mi pozytywny ale kreseczka bardzo słaba i jasna. Myślę że gdybyś była w ciąży to powinien wyjść pozytywny test z blada kreską. Powtórz sobie test i zobacz jeśli znów negatywny yo prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży jest równe zeru
Dodam jeszczs że ja też nie byłam gotowa na ciaże i własnie dlatego często przy spóźniajace j sie @ dopowiadamy sobie przez strach różne objawy
 
no w sumie miesiączke miałam mieć dziś jak narazie jej nie ma....może i racja zbieg okoliczności..jak jutro też nie bedzie @ zrobie test w niedzielę rano... :) Koalka91 Dziękuję za odpowiedź...:)
 
reklama
no w sumie miesiączke miałam mieć dziś jak narazie jej nie ma....może i racja zbieg okoliczności..jak jutro też nie bedzie @ zrobie test w niedzielę rano... :) Koalka91 Dziękuję za odpowiedź...:)
Daj znać co i jak. Bardzo nie chcesz być w ciąży? Ja też swojej nie planowałam ale maleństwo pokochałam od 1 dnia jak zobaczyłam na USG
 
Do góry