reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

U mnie pierwszym objawem jak zaszłam w ciąże była nadmierna potrzeba snu. Zanim się zorientowałam że jestem w ciązy zaczęłam usypiać o bardzo wczesnych porach. Np normalnie siedzialam do 22-23 a wtedy po 19 głowa sama spadala. Co ciekawe całą ciązę potem przesypiałam min 14 - 16 godz na dobe.
 
reklama
Cześć Matki! nie wiem czy powinnam tu umieścić wątek o swoim problemie, ewentualnie dajcie znać gdzie to umieścić.
Jestem w 12 tyg ciąży, od kilku dni co noc budze sie między 4-4:30 ide do toalety na siku i .... po tym nie mogę zasnąć!! czy któraś z was miala już taki problem? Co może sprawić że zasnę, jestem zmęczona ale zasnąć ponownie nie mogę. Próbowałam pić, jeść małe przekąski, migdały i nic nie pomaga... Dajcie znać co robić....
 
A może za dużo myślisz o stresujących Cię sprawach i dlatego nie możesz zasnąć?Ja też tak miałam bo wstawałam na siusiu ale nawet z 3 razy w nocy...Oczywiście póżniej nie mogłam zasnąć...i cóż spróbowałam się nie zamartwiać tylko myśleć o czymś przyjemnym i już zasypiam po nocnym wstawaniu do toalety na siu siu;)
 
4ni4 ja tak miałam w 5 i 6tyg ciąży przed 5sie budziłam. I koniec spania mimo że próbowałam... Ale myślę że to emocje są temu winne.. Albo też może być ciśnienie jeśli ma się za wysokie
 
Mam problem.. Wyobrazacie sobie? Jestem mama, mam 2 corki (2 i 4 lata) a tu cos takiego.. Normalnie masakra. Do rzeczy. Okres mi sie spoznia, wargi normalnie az brazowe i wielkie, meza to bym doslownie zjadla taka mam chcice za przeproszeniem :D no i temperature mam 37,2. Brzuch mnie bolal wczoraj jak na @, przestal, i @ nie przylazla! :no: Nic nie moge jjesc. I ciagle mam wilgotno..
To nie jest tak ze sie zalamie Jak bede w cciazy.. Ale co tu kryc.. Wpadka jak nic :D a ja glupia nie pamietam objawow.. Moze tylko mi sie wydaje? Nie krytykujcie :) kto zna mnie, wie skad moje obawy.. Pomozcie mi
; )
Pozdrawiam
 
...mam takie pytanie czy jak sie robi test ciazowy to sa rozna jego odmiany w tym sensie ze jeden jest po 7 dniach inny po 10 to wiem ale ostatnio sprawdzalam test i nie bylo napisane po ilu dniach mozna robi a jedynie bylo napisane ze do 2-3 dni przed okrsem.Jesli nim robilam i wyszedl negatywnie to jak mam traktowac jego wiarygodnosc ??
Okres mam za tydzien mam dostac za tydzien a do felernego dnia doszlo ponad 2 tyg temu myslicie ze test jest wiarygodny ??

Nie wierzę testom i według mnie szkoda kasy - przetestowałam chyba z 4 - każdy wyszedł negatywnie - po 4 tygodniach od zapłodnienia. Zrobiłam badania krwi i okazało się, że jestem w ciąży! Najlepiej zrób badanie krwi.
 
reklama
Do góry