reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Im częściej się kochaz z partnerem tym jego plemniki są słabsze więc mniej zdolne do zapłodnienia.
poczekaj jeszcze tydzień dwa wtedy zrób test na nowo, ale z porannego moczu wtedy wynik jest dokładniejszy:-)
 
reklama
czesc wszystkim;-]
poczytałam troche wasze posciki i bardzo mnie to forum się podoba;-]
Mam juz 2-ke dzieci 9 latek i 3 latka,juz 3 tygodnie temu na tescie zobaczylam 2 kreseczki;-]
ostatnia miesiaczke mialam 3 kwietnia ,byłam w poniedziałek u lekarza i miałąm usg dopochwowe i troche mi smutno było bo nic nie było widac na tym usg;-[
lekarz powiedzial,ze skoro mam objawy i test wyszed to raczej wszytko ok,mierzyl cos na tym usg ale niepamietam co mowil...powiedzial,ze wielkosc....czego....ma 230,ale nie uslyszalam czego,mam przyjsc za tydzien i niby powinna byc juz fasolka widoczna,co o tym myslicie??to normalne??
 
Badanie ultrasonograficzne wykonuje się pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży, ponieważ w tym okresie ciąży widać dokładnie, jak zbudowany jest płód, można dokonać wstępnej oceny...
W 15 tygodniu ciąży można ocenić wielkość płodu

pozdrawiam!
 
ale z drugim dzieckiem bylam na usg dopochwowym mniej wiecej w 4 tygodniu i było widac malusienka fasolke,dlatego troche sie wystraszylam;-[
 
Witam wszystkie kobitki na tym forum.
Proszę Was o pomoc bo sama nie wiem co myśleć. Przez ostatni rok brałam tabletki - wcześniej z nich nie korzystałam. W grudniu postanowiłam je odstawić i starać się o dziecko. Okres przyszedł w styczniu, lutym i marcu jak w zegarku. w sobote dostawałam zawsze okres z tabletkami i bez nich też. Cykl 28. Mineły 3 miesiące po odstawieniu tabletek wiec postanowilismy w marcu próbować zrobić naszego bobaska. Miesiączkę miałam dostać 19 kwietnia - miesiączka nie przyszła do tej pory , testy domowe nie potwierdzaja ciąży wiec zrobiłam wczoraj test Bhcg wyszedł 0,1. Nie mam miesiączki już 18 dni. czy to możliwe abym była w ciąży a beta hcg mi nie wychodzi. Czemu raptem nie mam okresu po pierwszym staraniu skoro po odtawieniu tabletek było wszystko ok. A i dodam ze byłam z tym u lekarza i powiedziała mi ze nie może wykluczyc ciąży bo może być wczesna. Ale naczytałam się ze te testy z krwi sa bardzo dokładne a mi tylko 0,1 wyszło po takim czasie. O co tu chodzi. Jeśli miałam dni płodne ok 4-7 kwiecień i założmy że w te dni udało nam sie zrobic dzidziusia to kiedy zaczyna się wytwarzać to hcg. Czy gdybym była w ciąży to jestem w 4 tyg licząc od stosunku czy ten okres wtedy się skraca ? Przecież te jajeczko przebywa jeszcze jakąś droga, zagnieżdza sie i tak dalej - wieć może to jeszcze nawet nie 3 tydzień i może dlatego mi beta nie wyszła? Ma ktoś na moje zmartwienie jakieś rozwiązanie? Ile mogę jeszcze czekać na okres ? Prosze pomóżcie:)
 
Ja osobiście nie słyszałam,żeby beta nie wyszła po takim czasie. Możesz poczekac jeszcze tydzień, zrób znowu test lub betę i jak wtedy beta znowu nie wykryje ciąży to powinnaś znowu pójść do lekarza. Teraz było za wcześnie żeby lekarz potwierdził/wykluczył ciążę. Mówiłaś mu o wyniku bety? Robił ci usg?
 
czesc wszystkim;-]
poczytałam troche wasze posciki i bardzo mnie to forum się podoba;-]
Mam juz 2-ke dzieci 9 latek i 3 latka,juz 3 tygodnie temu na tescie zobaczylam 2 kreseczki;-]
ostatnia miesiaczke mialam 3 kwietnia ,byłam w poniedziałek u lekarza i miałąm usg dopochwowe i troche mi smutno było bo nic nie było widac na tym usg;-[
lekarz powiedzial,ze skoro mam objawy i test wyszed to raczej wszytko ok,mierzyl cos na tym usg ale niepamietam co mowil...powiedzial,ze wielkosc....czego....ma 230,ale nie uslyszalam czego,mam przyjsc za tydzien i niby powinna byc juz fasolka widoczna,co o tym myslicie??to normalne??

Ja tez tak miałam ze testy wyszly pozytywne poszlam do lekarza on zrobil mi usg a tam nic nie bylo widac;/ ale sie strachu najadalam to nikt nawet niewie. Kazał przyjsc po paru dniach i juz cos tam bylo widac. U mnie bylo tak dlatego ze najprawdopodobniej zaszalm w ciaze tuz na koniec cyklu bo tak mi wypadla owulacja. Dlatego mam teraz 2 terminy ktore sie roznia 2 tygodnie. Jeden z OM a drugi z USg. U ciebie moze byc podobnie. Nasza owulacja robi nam czasem psikusy.
 
Witam.
Moja miesiaczka byla 2 kwietnia i w maju sie nie pojawila bola mnie piersi,bierze na wymioty raz juz wymiotywalam nie umie pic kawy i sam jej zapach mnie podraznia.Zrobilam 2 testy i wyszly dodatnie .Bylam wczoraj u lekarza i robil mi usg dopochwowe i nic jeszcze nie bylo ale macica jest powiekszona i jest w taka przestrzen powietrza tak jakby cos sie tam robilo kazal mi przyjsc za 10 dni to powinno juz widac bo na jego obliczenia to wychodzi 5 tydzien a w piatym tyg jeszcze nie zawsze wyjdzie na usg kazal mi kupic witaminy i brac.
 
hmmm jak dla mnie to za wcześnie na branie witaminek-zazwyczaj w drugim trymestrze sie je zaczyna brać!!!
a jeśli chodzi o usg-to widocznie nie ma reguły,ja miałam robione w 3 tyg ciąży i było widać zalążek,ale jak widać nie ma sie co stresować!!każda z nas jest inna!!
 
reklama
Witam! W poniedziałek zrobiłam 2 teściki i wyszły pozytywnie, dziś poszłam do lekarza, który stwierdził, że na 80% jest ciąża ale jeszcze nie jest pewny na 100%.Dał mi skierowanie na badanie hcg przez krew i powiedział, że jeśli test potwierdzi ciąże to dopiero ok 22 maja mam iść na usg. Dodam, że ostatni okres miałam 6 kwietnia, więc teraz może być ok 5 tydzień.....rany przede mną 2 tygodnie długich nieprzespanych nocy.
Pozdrawiam
 
Do góry