reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

w sumie mam w miarę regularne więc może rzeczywiście to nie ciąża :) może po tym alkoholu ale żeby tak długo trzymało... nie raz piłam i byłam bez kaca. No ale pomieszanie z lodami to nie był za dobry pomysł. Bardzo dziękuję za radę, pocieszyłaś mnie trochę :) im więcej o tym myślę, tym gorzej się czuję. Pozdrawiam
 
reklama
Zrobiłam test mimo że minęło 12 dni od stosunku. Oczywiście rano. Test wykazał , że nie jestem w ciąży więc powinien być wiarygodny, nieprawdaż?

Pozdrawiam
 
z tego co widze (jesli sie nie myle )masz juz 21 lat,a nadal nie wiele znasz sie na biologi.Skoro masz regularne miesiaczki ok 30 dniowe(wywnioskowałam to po tym ze okres miałas 31 marca a nastepnego spodziewasz sie koncem kwietnia),to jakim sposobem w 1 czy tam 2 dzień okresu możesz mieć szanse na zajście w ciąże???????Poza tym o spermie piszesz zawartość,o pochwie gniazdko? ile Ty masz lat? -5,ze nie wiesz jak nazywają się tez rzeczy,ani tego ,że do zapłodnienia może dojść tylko na ok 72h przed owulacja i ok 24h po owulacji???(owszem jesli ktoś ma krótkie cykle,nie takie jak Ty,to do owulacji może dojśc podczas okresu,ale w Twoim wypadku to niemożliwe).A więc reasumująć jesli masz regularne miesiączki ok 30 dniowe to Twoja owulacja nastapi dopiero ok14-15 kwietnia,i tylko w okolicach tych dat może dojść do zapłodnienia.Na przyszłośc radze porozmawiać z ginekologiem,badz poczytać fachową literature.Bo to wstyd nie wiedzieć takich rzeczy!:eek::eek::eek:

A wymioty,czy zawroty głowy może powodować milion rzeczy!
 
Zrobiłam test mimo że minęło 12 dni od stosunku. Oczywiście rano. Test wykazał , że nie jestem w ciąży więc powinien być wiarygodny, nieprawdaż?

Pozdrawiam

Cykle masz 30 dniowe i w 12 dniu po stosunku a 18 dni przed @ uważasz że test jest wiarygodny? Dobrze ci dziewczyny radzą- poczytaj sobie najpierw dziecko drogie o sexie a potem zamień teorię na praktykę. Dlaczego zawsze jak czytam takie posty i widzę,że to pierwszy post w ogóle na forum, to myślę,że to ściema i tandetna prowokacja? A jeśli nie ściema to czysta głupota. Gdybym była w takiej sytuacji jak ty poczytałabym trochę w necie zamiast się logować na jakimś forum i pisać pierdoły o imprezie, kacu, gniazdku i substancji ,która "poszła na zewnątrz". Sorry - do książek a nie do łózka !
 
Cykle masz 30 dniowe i w 12 dniu po stosunku a 18 dni przed @ uważasz że test jest wiarygodny? Dobrze ci dziewczyny radzą- poczytaj sobie najpierw dziecko drogie o sexie a potem zamień teorię na praktykę. Dlaczego zawsze jak czytam takie posty i widzę,że to pierwszy post w ogóle na forum, to myślę,że to ściema i tandetna prowokacja? A jeśli nie ściema to czysta głupota. Gdybym była w takiej sytuacji jak ty poczytałabym trochę w necie zamiast się logować na jakimś forum i pisać pierdoły o imprezie, kacu, gniazdku i substancji ,która "poszła na zewnątrz". Sorry - do książek a nie do łózka !

Z biologii zawsze miałam ocenę bardzo dobrą. Ja wiem co to jest owulacja i na czym w ogóle polega ten proces ale przeczytałam w przeróżnych forach, że w ciążę można zajść podczas okresu więc chyba miałam prawo się wystraszyć i znaleźć jakieś "oparcie" i ogólnie pożalić się.
Uważam się za rozsądną, bo od 5 lat jestem z chłopakiem i nigdy nie mieliśmy takich problemów, niestety ostatnio jakoś się zapomnieliśmy. Niestety zdarza się, nikt nie jest idealny.

A co do używania sformułowań narządów i pojęć medycznych to mogę sobie pisać jak chcę i kiedy chcę. Poza tym przyzwyczaiłam się, bo niektórym przeszkadza używanie poprawnych pojęć i być może dlatego też tak napisałam, co nie świadczy, że mam jakieś 5 lat.

Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam
 
to 5 to chyba miałas za piękne oczy.Skoro wiesz kiedy i co to jest owulacja,to jak mozesz zajsc w ciaze podczas okresu? Mozna owszem ale tak jak juz napisałam gdy ma sie krótkie cykle gdzies tak okolo 16-18 dniowe,a Ty masz 30!!!
 
Witam serdecznie wszystkie aktualnie zaciążone, byłe zaciążone oraz przyszłe zaciążone;)
Jestem na początku mojej pierwszej ciąży (7 tc a 5 tydz. od poczęcia). Zaczęło się dosyć niefortunnie, bo ciężkim przeziębieniem z bardzo intensywnym kaszlem i katarem (ale widziałam na różnych forach, że nie jestem w tym osamotniona i że to dosyć częsta przypadłość). 5 dni temu temu byłam na drugim już usg, które wykazało dosyć niskie tętno embrionika (lekarz nie podał mi wartości, ale powiedział, że jest niskie i kazał przyjść za 10 dni, dostałam tez na kolejnych 10 dni duphaston) Nie muszę chyba pisać, że mnie to dosyć mocno zaniepokoiło :( Dodatkowo w zasadzie przez cały czas mam b. niską temperaturę ciała - ok 36,3 st.- mierzę po kilka razy dziennie, zdarzyło się kilka razy, że miałam 36,8 ale może to było spowodowane przeziębieniem..fakt, że temperatury nie mierzę fachowo, bo pod pachą i elektronicznym termometrem, ale rozbieżność od "prawidłowych" 37 st. jest tak duża, że i tak niepokojąca. W zasadzie, to od dłuższego czasu (ok. 3-4 mies. przed ciążą) utrzymywała mi się temperatura ok. 35,8-36,5 st. Proszę napiszcie, czy mam powody do niepokoju? Nie chcę przesadzać i się nadmiernie stresować, ale za mało mam doświadczenia i wiedzy, żeby stwierdzić, czy jest ok czy nie?
 
reklama
Witam. Szczerze mówiąc to nie rozumiem kompletnie co ma niskie tętno Twojego embrionika do Twojej temperatury ciała?? Ale rozumiem że bardzo zależy Ci żeby ciąża się prawidłowo rozwijała.... I wg. mnie wszystko jest w porządku. Dostałaś Duphaston a on wzmacnia płód. Bierz go tak długo jak Ci lekarz zaleci. A temperaturę ciała masz jak najbardziej prawidłową bo prawidłowa wynosi 36,6`C. I te Twoje "odchylenia" od normy nie są jakies znaczne.... wręcz temperature masz doskonałą.
Niczym się nie przejmuj i własnie nie stresuj się. Wszystko póki co jest ok.
 
Do góry