reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Dzięki dorotka87
Testy mogą się mylić. Jeśli okres spóźnia Ci już dosyć dlugo to najlepiej iść do lekarza i poprosić o skierowanie na badanie krwi pod kątem BETA HCG (hormonu ciążowego). To rozwieje wszelkie wątpliwości :-)

ja jutro kupie test i we wtorek rano zrobię. Powinno się rano robić, gdyż wtedy jest najwięcej beta hcg w moczu.
 
saguaro ja też miałam tak jak ty kilka razy, ale zawsze okres przychodził w końcu. Oczywiście zapłodnienie jest jak najbardziej możliwe, ale na twoim miejscu bym szczególnie się nie nastawiała tylko wykonała test, w razie czego odczekała i zrobiła kolejny. No i pogódź się z mężem złość piękności szkodzi :) daj znać co z testem!!
 
Właśnie nie nastawiam się, bo wiem, że to jeszcze gorzej jak chce się bardzo zajść w ciążę. Najlepiej podejść do tego z dystansem. Nic... przetestuję się i zobaczymy :) Dam znać :)
A z mężem zapewne się pogodzę, ale w swoim czasie ;) Niech trochę chłopaczyna odpokutuje :-)
 
Hej dziewczyny!!!
Ciąży nie będzie :( Brzuch mnie tak boli, że na pewno dostanę okresu jeszcze dziś. Testu nawet nie robiłam, bo bez sensu.
No nic. Czekam na kolejny raz z mężulkiem i może wtedy się uda :-)
 
ja jestem w 4/5tc i od 2/3tc odczuwam te bóle...najpierw były słabe i od czasu do czasu, jak na chwilę usiadłam to przechodziły. teraz jednak się nasiliły. wcześniej były tylko po lewej stronie, od wczoraj boli mnie też prawa... dzisiaj przez cały dzień, nawet jak leże. usg było 3dni temu i na nim było wszystko ok (żadnych widocznych krwiaków) ...nie plamie (nie miałam tez jeszcze "ciążowego"okresu) ale jakoś mnie to niepokoi... szczególnie, że jestem w trakcie przeprowadzki :( boję się, że za bardzo się męczę i coś się może stać dzidziusiowi... ale Pani ginekolog jak się pytałam np.o uprawianie sportu, to powiedziała,że nie ma przeciwwskazań.


dodam, że bóle pojawiają się głównie kiedy się ruszam (chodzę,pochylam etc.)
 
Ostatnia edycja:
Hej:) przepraszam ze dopiero teraz pisze:) dzieciątko ma się dobrze, ma 4,2 mm (chyba, odczytalam tak z usg, chyba dobrze:) ) , ginekolog przepisała mi duphaston, biorę 2x dziennie, mam się oszczędzać i bedzie wszystko ok:)
 
Ostatnia edycja:
hej mam pytanie odnosnie wczesnej ciazy...Otóż dzisiejsza cala noc prawie nie przespalam bo bolala mnie glowa,gdy wstalam dzis rano z bolem glowy to odrazu zaczelo mnie mdlic i zwymiotowalam juz dwa razy.. miesiaczka spoznia mi sie juz 4 dzien..podejżewam ze zaciążyłam.. testu jeszcze nie robilam, dzis zrobie..
Czy ktoras z was miala takie dolegliwosci na poczatku??
 
reklama
Do góry