reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

:-):-):-)gratulacje:)ja miałam bóle podbrzusza do 3 miesiąca.plamienia nie mialam więc ci niestety nie doradze w tej sprawie.ale zawsze trzeba myslec pozytywnie i bedzie dobrze kochana:)najlepiej jak zbada cie lekarz i rozwieje twoje watpliwosci.a masz jeszcze jakies inne objawy ciazy???
 
reklama
No mam, powiększone piersi ból sutków, bóle podbrzusza też są co jakiś czas, ale nie ciągle. Zmęczenie i senność to w sumie cały czas. I to chyba na tyle...
 
:-)Takie są właśnie początki:D
Oj ja do 3 miesiąca miałam mdłości i dzień w dzień wymiotowałam!!!:szok:Masakra jakaś!!!!!!A spałam też bardzo dużo,w szczególności pod koniec:)Który to już tydzień według obliczeń???Ja urodziłam 3 miesiące temu :D
 
Chłopiec czy dziewczynka? A może jedno i drugie?:) Wymiotować to nie, ale może za wcześnie jeszcze... Z wyliczeń 4 tydzień, może mam jeszcze jakieś dolegliwości ale po prostu nie zauważyłam, może mam ochotę na owoce troszkę bardziej, ale nie wiem czy nie za wcześnie na zachcianki:)
 
Chłopiec -Adrianek:D
Nasze największe szczęście:)Tymbardziej,że pierwsze dziecko poroniłam:(((I równo rok po starcie zaszłam w ciąże:)
Mały ważył 3.900:) więc był bardzo duży a teraz ma juz 6,5 kg.Rośnie jak na drożdzach.Rodziłam w Irlandii i byłam na wywołaniu,bo miałam bardzo wysokie ciśnienie.Rodziłam,aż 24 godziny.Dopiero po 16 godz dali mi w kręgosłup znieczulenie i potem juz bylo ok bo prawie nic nie czułam.Ogólnie w ciąży się czułam ok.Ja to miałam całą ciążę ochote na słodycze,lody itp.Powiem Ci,że mi się zachcianki zaczęly dopiero ok 8 tygodnia.Bycie matką jest naprawde bezcenne.A to Twoje pierwsze dzidzi???
 
Ale duży juz, śliczne imię. Drugie, pierwsze też poroniłam... Dokładnie to w marcu tego roku, także ta ciąża była dla nas zaskoczeniem niemałym, teraz czekam na wizytę. ale to też byľa wina trochę ginekologa, ponieważ powiedział mi, ze niemożliwe ze to 4 tydzień (tak wyszło na usg), ze to najwyżej 2. A maleństwo po prostu było bardzo slabe i jak się później dowiedziałam, w szpitalu, zle umiejscowione.. Boje się znów iść, chce żeby było wszystko dobrze. Dodam, ze z mężem mamy po 20/21 lat, ale uwierz bardzo chcielismy mieć dzidzie:)
 
No dużutki :)Powiem Ci,że ja pierwsze poroniłam w 8 tygodniu:( serduszko wogóle nie biło jak poszłam na wizyte:((Wcześniej miałam plamienia ,a po 2 dniach plamien to juz krwawiłam starsznie:(I wtedy pojechałam do ginekologa i okazało sie ,że nie bije serduszko wogole(((I jak bylam w ciazy z drugim to strasznie sie stresowałam na kazdej wizycie,wiec bardzo dobrze Cie rozumiem.Według mnie wiek nie ma znaczenia:)Wazne,zeby sie chciało dziecka.Ja mam 25 lat ,a tez chciałam miec dziecko ok 22 lat:).My sie o pierwsze staraliśmy rok i jak je starcilłam to myslałam ,że mi serce pęknie:(A o drugie też rok sie staraliśmy.Ale teraz na szczescie bylo wszystko dobrze.A jak Twoje samopoczucie???Kiedy idziesz na wizyte???Pewno nie możesz się doczekać wizyty::)Trzymam mocno kciuki ,żeby było wszytko ok.Buziaki:*
 
Ja w 9 tyg, w poniedizałek idę... Boję się jak cholera. Teraz jest zupełnie inaczej, bo właśnie wtedy cały czas plamiłam i brzuch mnie bolał non stop (a lekarz nic z tym na początku nie zrobił). Teraz rzadko mnie boli, a plamień żadnych... Każda ciąża jest inna także mam nadzieję, że jest ok. Od razu zaczęłam przyjmować kwas foliowy;)
 
Dokładnie każda ciąża jest inna:)Uszka do góry będzie wszystko dobrze zobaczysz!Dobrze,że przyjmujesz kwas foliowy:p:-):-):-).Mam nadzieje,że chociaż troszkę Ci pomogłam:)Mój mały dzisiaj ma coś spiacy dzień <jupiiii>:happy::happy::happy::happy:więc moge troszke na necie posiedzieć:D
 
reklama
Do góry