reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

witajcie dziewczyny, pomyslalam ze zaloze taki wateczek dla zaniepokojonych w ciazy. ja jestem wlasnie w takiej sytuacji, jestem w 5 tyg+6dni, wczoraj mialam usg i widac pecherzyk ciazowy wraz z cialkiem zoltym. niestety nie ma jeszcze uwidocznionego zarodka. czy sa jakies mamusie w podobnej sytuacji, badz takie ktore mialy taki wlasnie obraz na tym etapie ciazy a mimo to wszystko zakonczylo sie dobrze?
dodam ze moja ciaza jest po ivf wiec wyliczenia sa wrecz co do minuty.
niepokoi mnie tez krwawienie ktore mialam w piatek, do teraz brazowe uplawy zostaly. na usg widac ciemna'plame,moze to krwiak,lekarz nie powiedzial na 100% co to moze byc
 
reklama
dziekuje paulinamaria, cz to bylo twoje pierwsze usg to w 8tyg czy robilas moze wczesniej jakies? jesli robilas wczsniej,to co bylo widoczne pecherzyk sam czy z cialkiem zoltym? z kolei na usg w 8 tyg bylo juz bicie serduszka?
 
na tym etapie ciąży tak jest, ja miałam podobni kazano mi czekać do 9 tygodnia ale w 7 inny lekarz na innym sprzęcie do usg widział już wykształcony zarodek i sie uspokoiłam - 3mam kciuki i życzę powodzenia, cierpliwości no i spokoju :)
 
tak było pierwsze usg i ciąża pierwsza i bicie serca 164 było dość wyraznie widac aw 12 tygodniu juz szalało maleństwo na usg przy badaniu genetycznym.:-)
 
witajcie dziewczyny, pomyslalam ze zaloze taki wateczek dla zaniepokojonych w ciazy. ja jestem wlasnie w takiej sytuacji, jestem w 5 tyg+6dni, wczoraj mialam usg i widac pecherzyk ciazowy wraz z cialkiem zoltym. niestety nie ma jeszcze uwidocznionego zarodka. czy sa jakies mamusie w podobnej sytuacji, badz takie ktore mialy taki wlasnie obraz na tym etapie ciazy a mimo to wszystko zakonczylo sie dobrze?
dodam ze moja ciaza jest po ivf wiec wyliczenia sa wrecz co do minuty.
niepokoi mnie tez krwawienie ktore mialam w piatek, do teraz brazowe uplawy zostaly. na usg widac ciemna'plame,moze to krwiak,lekarz nie powiedzial na 100% co to moze byc

A byłaś z tym piątkowym krwawieniem u lekarza??

Może być na tym etapie ciąży widoczny pęcherzyk, za 2 dni może już być zarodek, to wszystko jest kwestia dni
 
ja mialam pierwsze usg na tym samym etapie co ty i byl tylko pecherzyk,2 tyg pozniej widac bylo juz zarodek:) plameinie tez mialam na pocztatku zwiazane z zagniezdzaniem sie zarodka. Ale dolekarza z plamieniem poszlam,zbadal zrobil usg i powiedzial ze nic strasznego sie nie dzieje i ze czesto na pocztaku pojawia sie drobne krwaienie i pozniej przez kilka dni mialam wlasnie takie brazowe uplawy
 
dziekuje dziewczyny!

kasiulka tak bylam na usg po tym krwawieniu, widoczny dlugi czrny pasek na usg,lekarz mowil ze to moze byc krwiak,albo jakas przestrzen w scianie macicy. nie byl do konca pewien ale zalecil lezenie. chyba we wtorek pojde znowu na usg
 
witajcie dziewczyny, pomyslalam ze zaloze taki wateczek dla zaniepokojonych w ciazy. ja jestem wlasnie w takiej sytuacji, jestem w 5 tyg+6dni, wczoraj mialam usg i widac pecherzyk ciazowy wraz z cialkiem zoltym. niestety nie ma jeszcze uwidocznionego zarodka. czy sa jakies mamusie w podobnej sytuacji, badz takie ktore mialy taki wlasnie obraz na tym etapie ciazy a mimo to wszystko zakonczylo sie dobrze?
dodam ze moja ciaza jest po ivf wiec wyliczenia sa wrecz co do minuty.
niepokoi mnie tez krwawienie ktore mialam w piatek, do teraz brazowe uplawy zostaly. na usg widac ciemna'plame,moze to krwiak,lekarz nie powiedzial na 100% co to moze byc

ja widzialam dzidziusia w 5 tygodniu i 2 dniu i mial on 2 i pol mm ale jeszcze bez serducha... jutro ide na usg serduszkowe
 
reklama
Do góry