reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Miałam napisac do was dziewczynki co z moja ciażą:) dzisiaj już na 100 % wiem0 5 tydzień 3 dzień :):):):)
 
reklama
ja sama już czekam z niecierpliwością na wynik testu...mam nadzieje,że mój D.kupi mi dzisiaj i dostarczy teścik;) jak na razie to siedze i sie zwijam z bólu, bo podbrzusze mnie strasznie boli....
 
Justys21 Ogromne Gratulacje :) bardzo sie ciesze i dbaj tam o siebie :)

A dla staraczek puki jeszcze moge wysylam fluidki ciążowe łapać kochane ;) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~dla każdej starczy mam nadzieje :)
 
klaudix niestety jeszcze nie robiłam, ponieważ mój D.mi nie kupił testu, a ja do apteki mam spory kawałek (ponieważ mieszkam na wsi)...sama już bym chciała "testowac"...prawdopodobnie w czwartek dopiero się wybiore po teścik... i tak żyje teraz w niepewności...
 
reklama
Do góry