reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

@ nadal nie ma... w zeszłym miesiącu brałam hormony: DUPHASTON i ESTROFEM, więc myślałam, że wszystko się wyreguluje... czy mogę zrobić już test? @ spóźnia mi się 7 dni.
 
reklama
@ nadal nie ma... w zeszłym miesiącu brałam hormony: DUPHASTON i ESTROFEM, więc myślałam, że wszystko się wyreguluje... czy mogę zrobić już test? @ spóźnia mi się 7 dni.

Ja też bym nie wytrzymała:-) Kochana ja też a raczej znajome mnie nakręcały, że na pewno jestem w ciąży, zrobiłam test i wyszło, że nie jestem... Po tygodniu nie dawało mi spokoju, to że bolą mnie cały czas te piersi; powtórzyłam test i wyszło, że jednak jestem... Także nawet jak teraz Ci nie wyjdzie, a objawy nie ustąpią to bez wachania po właśnie mniej więcej tygodniu powtórz... 3mam kciuczki z całej siły!!! Napisz tylko co wyszło:)
 
Ona_ona ja tez powtorzyla bym test choc nie jestem przekonana do nich a nawet do bety...mi testy wogole nie wychodzily beta 5,1 tylko po dniu spodziewanej @ a jednak sie udalo... piersi odczuwalam, bylo mi zimno, czestrze odwiedzanie wc no i czasem zdarzylo mi sie usnac w ciagu dnia czego wczesniej nie robilam i jak sie okazalo 3 tyg od terminu spodziewanej miesiaczk widzialam juz serduszko :) mam nadzieje ze udalo ci sie i niedlugo bedziesz sie chwalic fasolka :)
 
dziękuje Kochane za rady i dobre słowa;)
zrobię test jak najszybciej i dam Wam znać;) myślę, że już jutro będę mogła zrobić skoro już 9 dzień mi się spóźnia@ .

pozdrawiam;-)
 
Ona_ona spokojnie mozesz robic :) oby wyszedl tak jak tego chcesz &&&&&&& trzymam:) za ciebie i inne staraczki :) powodzonka
 
dziękuje Kochane za rady i dobre słowa;)
zrobię test jak najszybciej i dam Wam znać;) myślę, że już jutro będę mogła zrobić skoro już 9 dzień mi się spóźnia@ .

pozdrawiam;-)


Kochana tylko daj znac jak najszybciej!!! Sama jestem niecierpliwa tego wyniku...
Najchetniej poradziłabym Tobie żebyś zrobiła go dzisiaj:p:p
3mam bardzo mocno kciuczki...:-*
 
klaudix jeśli będę miała okazje, żeby skoczyć do apteki po test to może nawet dzisiaj zrobię. Jak będę znała wynik to napiszę;)
 
reklama
Do góry