reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Ja z pierwszych objawów ciąży mam bolące i powiększające się piersi.Zaczeły mnie pobolewać tydzień przed terminem @ (ale czesto przed bolały to normalne) z tym że z dnia na dzień trochę bardziej i zaczęły rosnąć ;)
 
reklama
Z tymi piersiami Kochane to ja jak byłam w ciąży, a jeszcze o tym nie wiedziałam, to tak mnie bolały, że stanika nie mogłam ubrac... Trwało to dwa tygodnie wiec się nacierpiałam, a jak z czystej ciekawości zrobiłam test wyszło że mam w sobie nowe życie... a teraz praktycznie czekam na poród:-p
Zizi_16 , ona_ona Wam również tego życzę;-)
a JustYs21 gratuluję;-)
 
Moje pierwsze objawy były gdzieś w 3 tyg ciąży już;O
A mianowicie dolegliwości z pęcherzem i co chwile do wc musiałam chodzić;)
 
klaudix z całego serca Ci gratuluje;-) oby w moim przypadku i Zizi_16 było tak samo.

Kochana na 100% tak będzie... Przyjdzie jak ja to mówie w najmniej oczekiwanym momencie... Znam naprawde wiele par, gdzie bardzo się starali i nic, potem odpuścili bo coś tam i bach maja dzieciaczki albo sie ich spodziewają...
trzymam kciuczki z całej siły za Was:-):-*
 
najlepiej jest spontanicznie i bez stresu;)

dziękuję za kciki...i jak coś będę wiedziała to dam znać.
 
Dziewczyny, mam jeszcze do Was pytanie: jak to jest z pęcherzem i nietrzymaniem moczu w ciąży? czy tylko czuć parcie na pęcherz, czy faktycznie co chwile robi się siusiu?
 
witam kobitki
ona_ona wiesz każda chyba ma inaczej, ja nie miałam żadnego parcia na pęcherz i nie chodziłam siku dopiero chyba w 6 tygodniu zaczęłam częściej odwiedzać toaletkę, natomiast piersi myślałam że mi eksplodują zawsze mnie pobolewały przed okresem, jednak tym razem to było tragiczne, w ciągu miesiąca mój rozmiar zwiększył się z B na DD :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dziewczyny w pracy (nikt jeszcze nie wiedział o moim bąbelku) nie mogły się nadziwić i ciągle się pytały co mi się stało że tak piersi mi urosły :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A tak w ogóle do starających się ja też miałam taki czas jak wy w tamtym roku co miesiąc robiłam testy, mój mąż się na mnie złościł twierdząc że wpadam w paranoje, ale ja tak bardzo chciałam tego bąbelka, w końcu jedna z moich znajomych powiedziała mi o testach owulacyjnych, z racji tego że nigdy nie miałam regularnych cykli (i mimo że bywało że kochaliśmy się nawet co dziennie bo tak obsesyjnie chciałam dzidzie) nic się nie udawało, posłuchałam ją kupiłam ten test i postanowiłam że jeśli się nie uda to po tym idę z M się przebadać no i jak widać się udało 17 września test pokazał że jest owulacja a 29 września test ciążowy pokazał +

Wszystkim wam życzę powodzenia i wytrwałości trzymam za was kciuki
 
Dziewczyny, mam jeszcze do Was pytanie: jak to jest z pęcherzem i nietrzymaniem moczu w ciąży? czy tylko czuć parcie na pęcherz, czy faktycznie co chwile robi się siusiu?

Jeśli chodzi o mnie to tak jak rosellita zaczęło się od potwornego bólu piersi... Jeśli chodzi o siusiu parcie czuje się praktycznie cały czas (bynajmniej ja tak mam i moje znajome również) a jak pójdziesz faktycznie się załatwic to zaledwie kilka kropelek wypłynie:p Co do nietrzymania moczu... U mnie zdażało się tak, że nawet przy niewielkim kichnięciu potrafiłam popuścic... Nie wspomne już o tym, że mój malutki traktuje pęcherz jak worek treningowy, czasami tak kopnie, że również popuszcze. Jednak ten objaw pojawił się oczywiście jak mały już urósł... Jednak wiem, że nie u wszystkich kobitek tak jest... zależy jak maleństwo leży itp. itd..
 
reklama
Do góry