reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

czesc dziewczyny, wiem ze niektore kobiety nie maja odrazu tych typowych objawow ciazy, ale czy to mozliwe,zeby byc w ciazy kompletie nic nie czuc, ani bolu w piersiach,ani zadnej sennosci, nawet nie miec potrzeby biegania do lazienki co chwila, no poprostu kompletnie nic. Zastanawiam sie czy ja nie jestem w ciazy, bo od kilku miesiecy staramy sie z mezem i w tym miesiacu mialam bardzo slaby okres,a w zasadzie tylko takie plamienie,wiec pomyslalam,ze moze to oznacza ciaze, no ale czy kilka dni po skonczonym okresie nie powinnam czuc czego kolwiek...co myslicie? :no:
pozdrawiam
 
reklama
Witam,ja kiedy zaszłam w ciąże to jedyny objaw jaki dał mi do myślenia to brak okresu,a poza tym nic,żadnych mdłości,senności,bólu piersi.Poszłam kupić test i wyszła mi jedna bardzo wyrażna kreska,a druga ledwo zauważalna.Odczekałam trochę i poszłam do lekarza i wtedy miałam już pewność,że jestem w ciąży.Życzę każdej z Was przechodzić ciąże tak jaj ja,non-stop w biegu bez najmniejszych dolegliwości,gdyby nie rosnący brzuch pomyślałabym,że nie jestem w ciąży.Życzę,żeby to jednak była ciąża. Pozdrawiam!
 
Wiecie co??właśnie wczoraj wróciłam ze szpitala.Diagnoza:ciąża pozamaciczna jajowodowa usunęli laparoskopowo razem z jajowodem :-( ciężko mi teraz z tym wszystkim ! Za 2 tyg.wynik histopatologiczny aż się boję! przyczyny narazie nie podali
 
Marto nie znamy się ale wierz mi że naprawdę mi przykro:-(
W takiej sytuacji trudno o słowa pocieszenia bo człowiek cierpni i zwykle nic do niego nie trafia.
Jestem pewna, że szybciutko wyzdrowiejesz.
Niestety z niewiadomych przyczyn tak się zdarza.
Mocno się trzymaj
 
marta... strasznie mi przykro...dobrze ze nei czekalas az dostaniesz okresu...wiecej nie idz do tego lekarza co ci mowil ze w ciazy nei ejstes i nie zobaczyl ze masz poza maciczna...
zycze ci duuuzo zdrowka! no i zebys miala okazje jeszcze nacieszyc sie brzuszkiem....
 
wiem że nie brałam udziału w tej rozmowie ale tak czytam i czytam, ciekawa byłam końca,aż mi się nie chce wierzyć że tak się wszystko potoczyło,bardzo mi z tego powodu przykro,życzę ci kochana szybkiego powrotu do zdrowia i upragnionego brzuszka....trzymam kciuki że się uda buźal
 
Witam!!
Od pewnego czasu śledzę i obserwuje co nowego na forum:-) nie logowałam się wcześniej , ponieważ chciałam mieć pewność czy rzeczywiście spodziewam się maleństwa... Teraz jestem tego pewna i pierwszą rzeczą jaką zrobiłam to zalogowałam się:-D, przed chwilą zrobiłam test (zresztą 2 z kolei) żeby mieć pewność no i drugi raz pozytywny wynik;-)jestem strasznie szczęśliwa, z drugiej strony boje się czy wszystko będzie w porządku...
Mnie również męczy ten ból brzuszka, dzisiaj akurat jest ok ale w zeszłym tygodniu ból był nie do wytrzymania, momentami łzy z oka ciekły... Mam nadzieję że dowiem się od was dziewczynki wielu ciekawych rzeczy na trapiące mnie pytania...
Pozdrawiam przyszłe i obecne mamusie :)
 
Witam!!
Od pewnego czasu śledzę i obserwuje co nowego na forum:-) nie logowałam się wcześniej , ponieważ chciałam mieć pewność czy rzeczywiście spodziewam się maleństwa... Teraz jestem tego pewna i pierwszą rzeczą jaką zrobiłam to zalogowałam się:-D, przed chwilą zrobiłam test (zresztą 2 z kolei) żeby mieć pewność no i drugi raz pozytywny wynik;-)jestem strasznie szczęśliwa, z drugiej strony boje się czy wszystko będzie w porządku...
Mnie również męczy ten ból brzuszka, dzisiaj akurat jest ok ale w zeszłym tygodniu ból był nie do wytrzymania, momentami łzy z oka ciekły... Mam nadzieję że dowiem się od was dziewczynki wielu ciekawych rzeczy na trapiące mnie pytania...
Pozdrawiam przyszłe i obecne mamusie :)
Witam
Jestem troszkę w młodszej ciąży, 3 tygodnie i jeden dzień od zapłodnienia. Niestety także miałam bóle. Zaczęły się w przeddzień spodziewanej @ i @. Później ustały aż do teraz. w tym tygodniu byłam u ginka i stwierdził początek ciąży. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie te bule powiedział. W ciąży może kłuć to znaczy że macica się przygotowuje do ciąży. Ale nigdy nie boleć jak na okres. Powiedział żebym brała No-spę Fortę jak tylko zacznie się tlić ból. Tak robiłam 2 dni, aż tu w piątek rano dostałam brązowych upławów. Przestraszyłam się bardzo bo już jedną ciążę poroniłam, także w strasznych bólach. Poszłam więc czym prędzej do ginka. Przepisał mi 3 x dziennie duphaston i więszka dawkę kwasu foliowego 15 mg i 2 razy dziennie No-spę forte. Powiedział także że jajeczko może się odlepiać stąd te upławy. Dostałam także L4 na dwa tygodnie aby wszystko się unormowało.
Tak więc nie lekceważcie niepokojących was objawów. Nie warto. Lepiej dmuchać na zimne niż stracić maleństwo. Ja trzymam kciuki. Mam nadzieję że tym razem mi się uda.
Pozdrawiam wszystki przyszłe mamy.
 
Witam, ja też jestem tu nowa i na początku mojej ciążowej drogi ok.5 tydzien... i też mnie czasem pobolewa i kłuje, więc uspokoiłyście mnie... Dzieki!! Poza tym jestem przeziębiona, wczoraj miałam gorączkę i to mnie niepokoi, zwłaszcza, że nie jestem ubezpieczona i nie mam jak iść do zwykłego lekarza, a że to pierwszy etap to i tak, żadnych leków nie powinnam brać... jeśli ktoś coś wie apropo leków na przeziebienie dla wczesnej ciężarnej, to proszę o pomoc... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki...
 
reklama
Witam, ja też jestem tu nowa i na początku mojej ciążowej drogi ok.5 tydzien... i też mnie czasem pobolewa i kłuje, więc uspokoiłyście mnie... Dzieki!! Poza tym jestem przeziębiona, wczoraj miałam gorączkę i to mnie niepokoi, zwłaszcza, że nie jestem ubezpieczona i nie mam jak iść do zwykłego lekarza, a że to pierwszy etap to i tak, żadnych leków nie powinnam brać... jeśli ktoś coś wie apropo leków na przeziebienie dla wczesnej ciężarnej, to proszę o pomoc... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki...

Hej, przede wszystkim nie bierz sama zadnych lekow, zwlaszcza w poczatkowej ciazy to niebezpieczne.Najlepiej umow sie na prywatna wizyte, lekarz zbada Cie,zaleci odpowiednie leczenie.jesli jest goraczka to nie bagatelizuj tego
Glowa do gory!Trzymam kciuki zdrowiej szybko!
 
Do góry