reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

czekająca...bardzo mi przykro:( miałam sie cieszyc razem z Tobą a tu klops:( ale mam nadzieje ze gdy juz bedziesz w ciazy dasz nam znac:) Nie załamuj sie, ja czekałam na pierwsza ciaze poltora roku, po czym ja straciłam, pozniej na szczescie szybciutko zaszłam w kolejną i dziś mam Stasia, ale tez sie naczekałam...Trzymam kciuki za dalsze starania.
 
reklama
Kochane dziewczyny choc nie jest latwo pogodzic sie z tym ze jednak sie nie udalo to napewno nie trace wiary ze kiedys mi ( nam) sie uda ....Musi sie udac:-) Zdaje sobie sprawe ze musze ochlonac a przede wszystkim odpoczac od ciaglego myslenia zastanawiania sie czy sie w tym cyklu uda i nakrecania sie :tak: W koncu mam dopiero 29 lat ( a moze az 29 :szok:) wiec jeszcze 1 rok zeby zmiescic sie w 30 :):) Napewno nadal bedziemy nad tym pracowac tylko moze z innym podejsciem z mojej strony sprobuje wyluzowac (bo moze to tez sie do tego przyczynia) i napewno bede do was dziewczyny zagladac i was podczytywac i co jakis czas do was napisze :-) Z calych moich sil zaciskam i trzymam kciuki za inne dziewczyny ktore sie staraja i zycze owocnej pracy:blink::-) A tym ktorym juz sie udalo GRATULUJE :happy2: Pozdrawiam was cieplutko i do uslyszenia.
 
czekająca z doświadczenia wiem, że jedną z przyczyn niepowodzeń jest zbytnie pragnienie bycia w upragnionej ciąży.. jeśli troch e wyluzujesz (a sama już do tego doszłaś), to na pewno się uda! będę trzymała kciuki :happy2:najważniejsze, to odpuścić, u nas to poskutkowało..nie kochaliśmy się tylko w dni płodne, nie chcieliśmy wrócić do okresu szaleństwa "by zajść w ciążę". Takie lajtowe podejście poskutkowało, że już w 2 cyklu się udało. Tobie też się uda;-)
 
Czekajaca...u nas podobnie jak u konwalianki, kiedy odpuścilismy to akurat sie udalo:) tak to juz jakoś dziwnie jest:) ja takze za niedlugi czas zamierzam postarac sie o drugie, moze wtedy spotkamy sie na temacie np luty 2012:)
 
konwalinka jestem tego samego zdania wyliczanie i oczekiwanie to najgorsze.Najlepiej odpuscic zajac sie soba i napewno sie uda:) Sama wiem po sobie ponad rok staralismy sie i nie wychodzilo ciagle rozczarowanie powiedzialam dosc co bedzie to bedzie i za pierwszym razem sie udalo:) trzymam &&&&&&& za staraczki i oby jak najszybciej zobaczyly upragnione 2 krechy na tescie :) powodzonka
 
ja starałam się przy drugim 4 miesiące..wszystko kontrolowałam i d**a :wściekła/y: dopiero jak powiedziałam sobie DOŚĆ i że mam na to olew, a jeszcze lepiej jak zostane przy jednym dziecku to TRAACH i pojawiły się 2 kreseczki :-D i tak teraz kulam sie z brzuchalem :p będzie dobrze tyko naprawde odpuść !!!
 
czekajaca bardzo mi przykro..... wiem co dzisiaj przezywasz.... :((( przytulam.... To jakas masakra z tym staraniem sie, wmawianiem sobie, z cyklu na cykl mam wszystkie objawy ciazy.... Musimy odpuscic i juz!!!! wiem, ze latwo powiedziec, bo sama jestem teraz w tej sytuacj ale podswiadomie czekam na dni plodne..... I mysle, ze obie musimy wyslac naszych M na badania, bo przynajmniej bedziemy wiedziec na czym stoimy.....
Jeszcze raz lacze sie z Toba w bolu rozczarowania i glowa do gory, bedzie dobrze!!!!!!
Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny, jest taka sliczna wiosna!!!!
 
Pati i Czekająca, a wiecie jak najłatwiej zajść w ciążę:)? moze wyda Wam sie to głupie ale mój gin moją teorie potwierdził- na śpiku:) ja niewiele pamiętam z chwili gdy powstawał Staś poniewaz byłam na pół śpiąca:) a udało sie po jednym razie:)
 
reklama
Pati i Czekająca, a wiecie jak najłatwiej zajść w ciążę:)? moze wyda Wam sie to głupie ale mój gin moją teorie potwierdził- na śpiku:) ja niewiele pamiętam z chwili gdy powstawał Staś poniewaz byłam na pół śpiąca:) a udało sie po jednym razie:)
a co ma senność do zajścia w ciążę? jak to gin argumentował?
 
Do góry