reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Butterfly powiedzialabym ze lepiej idz do gina i to jak najszybciej.... i z tego co pisalas to nie chcesz byc w ciazy, czego ci zycze, jak wyjdzie inaczej to trudno, mam nadzieje ze dasz rade... no i jak juz bedziesz wiedziala o co chodzi to zainwestuj w tabletki anty lub gumki... :dry:


Dziewczyny trzymam kciuki za was i za to by wreszcie przybylo tutaj fasolek;-) taki wiosenny prezencik byscie mialy ;-))))
 
Butterfly powiedzialabym ze lepiej idz do gina i to jak najszybciej.... i z tego co pisalas to nie chcesz byc w ciazy, czego ci zycze, jak wyjdzie inaczej to trudno, mam nadzieje ze dasz rade... no i jak juz bedziesz wiedziala o co chodzi to zainwestuj w tabletki anty lub gumki... :dry:
masz racje, nie chcialabym miec w tym wieku juz dziecka ale jesli okaze sie ze jestem w ciazy to bede starala sie jak najlepiej wychowac to dziecko i pogodzic wszystko :)
 
hej dziewczyny, mam pytanie do was, mysle ze bardziej sie znacie na tym niz ja :)
Otoz tak, cykle mam myslalam ze 28 dniowe. No ale jak obliczam na kaklulatorze plodnosci ze ostatnia miesiaczke mialam 16 lutego a cykl trwal 28 to nastepna wypada mi 16 marca, a w rzeczywistosci mialam 15 tak jak by przy 27diowym cyklu. Poprzednich nie pamietam a swoje zapiski stracilam razem z telefonem. Wiec zalozmy ze mam 27/28 dniowe cykle, ost okres miałam 15 marca, i wczoraj albo przed wczoraj mialam miec owulacje, i pewnie ja mialam. Wczoraj sie kochalam z moim facetem troche nas ponioslo i kochalismy sie caly stosunek bez żadnego zabezpieczenia, tylko ze przed samym koncem wyjął. I tak mnie zastanawia czy duze są szanse na ciaze? Moze mialam i wczoraj ta owulacje, moze przed wczoraj. A dzis widze ze mam troche sluzu i boli mnie podbrzusze lekko. No nie wiem, wezcie cos poradzcie bo ja sie gubie troche w tym juz :)
 
Czesc dziewczyny ; ) juz sie troche w tym wszystkim pogubilam we wrzesniu odstawilam tabletki antykoncepcyjne i od tamtej pory @ plata mi figle ;p no ale przejde do sedna sprawy. 21.02 kochalam sie z moim partnerem i po 2-3 dniach zaczely mnie strasznie sutki bolec myslalam ze umre przy kazdym dotknieciu ale 2.03 dostalam 'miesiaczke' trwala ona z 4 dni i bylo to bardziej plamienie a nie miesiaczka ( bole sutkow ustapily wraz z koncem tego plamienia) no i nic sobie z tego nie zrobilam i po jakims tyg zaczal mnie brzuch bolec jak na miesiaczke do tego doszedl bol jajnikow, zoladka (raz wstalam z takim bolem zoladka ze myslalam ze do pracy nie dojde zjadlam jajecznice az mnie cofnelo) ciagle mam wzdecia az czasami wstyd wyjsc z domu bo co chwile pierdzioszki :zawstydzona/y: sie 'wlaczaja' i tak mam przez caly dzien i doslownie co chwilunie. ale zrobilam test wynik - negatywny. zapisalam sie do gina w piatek wizyta ale czy test sie mogl mylic ?! zgupiec mozna z tego wszystkiego. a co jeszcze to mam jakies takie uczucie ze jednak fasolka jest. zawsze gdy robilam testy i wynik negatywny to czarna rozpacz a tym razem jak zobaczylam jedna kreske to nic z tego sobie nie zrobilam bo po prostu to czuje wiem wiem jeszcze bardziej sie nakrecam :-( a do tego od poniedzialku mam taki sluz brunatny myslalam ze to @ przyszla wczesniej ale nici po niec ciagle leci ten sluz i mam wrazenie ze mam 'mokro' ehm. A wczoraj jeszcze taki okropny dzien mialam nie dobrze mi bylo a jak zapalilam :zawstydzona/y: to myslalam ze zwroce wszystko no i spanie mnie lapie od kilku dni i musze sie zdrzemnac chociaz 2-3h bo padam . Jakos to wszystko napisalam bez ladu i skladu. Mam nadzieje ze chociaz troche pomozecie mi rozwiklac to wszystko a tym razem milego popoludnia zycze :*
 
Madziu, jesli Twój partner nie miał w Tobie wytrysku to z pewnością nie jesteś w ciąży:)
Suprise, testy lubią się mylić, a opisane przez Ciebie objawy mogą świadczyć o ciąży.
 
Witam dziewczyny przede wszystkim chcialam wam podziekowac za wsparcie mile slowa i dodanie otuchy :):) Dzis rano robilam test i niestety PRZEKLETA JEDNA KRESKA!!!!!!!!:(:(:(:(;( Jutro mimo wszystko i tak mialam jechac na badanie krwi bo wiedzialam ze czasami testy nie wykrywaja ale chyba juz nie ma takiej potrzeby sprawa sie sama rozwiazala:(:( Wlasnie pojawil sie umnie sluz z krwia brzuch boli okropnie wiec do przyjscia @ juz tylko kwestia kilku godzin :( Tak ciezko sie z tym pogodzic bo jednak bylam w tych ostatnich dniach tez pewna na 99 procent ze sie udalo te objawy to samopoczucie a co z tego wyniklo?? TO ZE ZABARDZO SIE WKRECILAM wszytkie te objawy poprostu przychodzily bo ja zabardzo chcialam byc w tej upragnionej ciazy:(:(;( Dziewczyny ciezko ciezko i jeszcze raz ciezko sie z tym pogodzic bo mialo byc tak pieknie i szczesliwe dwie kreseczki ech juz mi lezki leca:(:(;( Wiem ze kolejny cykl bedzie przed nami i znow bedzie mozna probowac ale dopoki nie zrobimy badan nasienia mojego Misiaka to raczej odpuszaczam sobie jakiekolwiek nastawienie ze sie uda bo kolejny raz nie chce przez to przechodzic i plakac w poduszke ze znowu bylam naiwna myslac ze sie udalo wkrecajac sobie jakies objawy:(:( Nie mam sil dziwczyny,,,,,,Jednak nie doloncze do grudniwych mamusiow :(:( SMUTNE ALE PRAWDZIWE:(:(
 
reklama
Do góry