reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Paolajn mysle ze to normalne ja po seksie mam to samo, ogolnie zawsze mamy z mezem przy lozku papier bo wylatue tyle tego ze mnie, jak ide siku to staram sie to jeszcze oddac- skupiam sie jak na kupke i wylatuje hehe:-D
no i wkladka na noc bo inaczej cala bym byla jakby zesiusiana :-)
 
reklama
Hejka wiesz ja myślę że jeśli masz dwie kreseczki to tylko pogratulować u mnie też tak było za pierwszym razem jak zrobiłam test ta druga kreseczka była tak bladziutka że ledwo było ją widać :) po jakimś czasie powtórzyłam test i była już bardziej widoczna ale i tak blada. Radzę więc Tobie powtórzyć test :) i być dobrej myśli. Dla testu nie jest za późno ja robiłam chyba dwa dni przed planowaną miesiączką gdyż nie mogłam wytrzymać :) no i udało się :) obecnie jestem w 35 tyg ja nie miałam co prawda żadnych objawów ciąży więc nie wiem do końca jak to jest ale Twoje objawy są znaczące. Trzymam kciuki za Was oby Wam się udało :)
 
Czesc, jestem tutaj nowa, chociaz poczytywalam Wasze wypowiedzi wczesniej :-) Czy ktos mial podobny przypadek do mojego: mam dość regularne miesiączki, 28-30 dni, mielismy stosunek w dni płodne, 89 dni po tym moje piersi oszalały! Były nabrzmiałe, bolące, czułam jakbym miała ognisko w środku. Zaczełam analizowac o tak było na poczatku mojej pierwszej ciąży (po 3 latach prób). Wyszukałam w domu test, który mowiac szczerze wylezal swoje w szufladzie i wyszły mie 2 kreski ale jedna bardzo słaba. Szybko polecialam do sklepu i kupilam kolejne 2 - byly negatywne, ale zrobione w ciagu dnia. Wiem ze hcg we wczesniej ciazy jest najlepiej "łapać" rano wiec nastepnego dnia rano zrobiłam kolejny test. Wynik znowu był niejednoznaczny - druga kreska była cienka i blada, własciwie 3/4 kreski ale była widoczna. nastepnego dnia zrobilam rano kolejny test i znowu negatywny. Piersi sie nieco uspokoiły, nie sa juz nabrzmiale, nie gotują się, bola jak zwykle przed @ no i chodze z pieluszka bo mam wrazenie ze to ten moment na @. Okres powinnam dostać wczoraj więc trudno mówić o spóźnieniu..... czy ktoś z Was tak miał? co drugi test wykazuje "cos" a co drugi czysciutki? dodam ze nie przebywam obecnie w Polsce i niestety na Bhsg z krwi nie mam szans sie wybrac..... znacie jakis przypadek na pocieszenie??? (ciąza byłaby całkowicie nie w pore i nie planowana ale mając jedno dziecko wiem jakie to błogosławienstwo :) ) Z gory dziekuje za wszelkie info!
 
wiesz co tak czytam Twoja wypowiedz i ja wiem ze to nie jest proste ale ja sie staralam przy pierwszej ciazy 3 lata i w koncu zdecydowalam sie na in vitro, plemniczki juz czekaly u lekarza w lodoweczce i tylko ja mialam sie stawic w umowionym terminie, czekalam tylko na @ zeby zaczac podawanie lekow przed zabiegiem i sie nie doczekalam.... poporstu byl sex tylko dla przyjemnosci bo nadzieje na ciaze odłozyłam na nastepny miesiac na zabieg .... psychika kobiety potrafi płatac figle, wiec bedzie moment ze odpuscisz, zapomnisz sie i bedzie niespodzianka :-) trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie staraczki ... po mojej akcji opisnaej ponizej chyba sie zdecyduje swiadomie do Was dołaczyć :-)
 
Hej Wam! A ja mam nowinkę ;D Byłam u lekarza i zrobił mi USG i coś tam widział ;D Coś mi się tam tworzy, powiedział że prawdopodobnie wczesna ciąża :) I wysłał mnie na bHCG i za tydzień we wtorek będzie wynik dopiero :( Dodam że zwykły test robiłam dziś ale zdecydowanie za wcześnie, bo powinnam go za 8 dni zrobic dopiero, bo to jest ten który powinno się robić w terminie @.. A przeczytałam to dopiero w domu. Pozdrawiam!
 
no to gratuluje Izulqa, patrze, ze dobra passa trwa:) 3mam kciuki, zeby sie udalo:)
a u mnie jakos dziwnie, dzis 28 dc, a ostanio mam krotsze - 25,wiec teoretycznie @ powinna juz byc, wsumie moj najdluzszy cykl to 30 wiec za 2 dni sie okaze, ale - ostatnie takie dlugie mialam na wakacjach, wiec sama nie wiem, moze po pol roku bede miala raz takie a raz takie cykle ..??
no ale do rzeczy - zawsze przed @ mam zatwardzenie, a teraz siedze w kiblu nawet po 3 razy na dobe i to codziennie, wiec na pewno to nie jest zatwardzenie, a wrecz przeciwnie;P
zazwyczaj przed @ mam juz taki zabarwiony sluz na czerwono, a teraz nic, jak sie bzykamy z mezem to czesto przed @ mam jzu wydzieline tez podbariona, a teraz nic, spac strasznie mi sie chce, i maz mowi, ze jestem jakas "lagodna" bo zawsze przed @ dre sie na niego za wszystko:p no ale dzisiejszy test nic nei wykazal... ;(( wiec pewnie nic nie bedzie, na hcg nie ide, juz 2 razy bylam i zawsze lipa wychodzila, do piatku bedzie wiadomo
 
Hej Wam! A ja mam nowinkę ;D Byłam u lekarza i zrobił mi USG i coś tam widział ;D Coś mi się tam tworzy, powiedział że prawdopodobnie wczesna ciąża :) I wysłał mnie na bHCG i za tydzień we wtorek będzie wynik dopiero :( Dodam że zwykły test robiłam dziś ale zdecydowanie za wcześnie, bo powinnam go za 8 dni zrobic dopiero, bo to jest ten który powinno się robić w terminie @.. A przeczytałam to dopiero w domu. Pozdrawiam!

IzuLQa w takim ukladzie wielkie gratki :D:D:D ale sie ciesze :) super :)
 
no to gratuluje Izulqa, patrze, ze dobra passa trwa:) 3mam kciuki, zeby sie udalo:)
a u mnie jakos dziwnie, dzis 28 dc, a ostanio mam krotsze - 25,wiec teoretycznie @ powinna juz byc, wsumie moj najdluzszy cykl to 30 wiec za 2 dni sie okaze, ale - ostatnie takie dlugie mialam na wakacjach, wiec sama nie wiem, moze po pol roku bede miala raz takie a raz takie cykle ..??
no ale do rzeczy - zawsze przed @ mam zatwardzenie, a teraz siedze w kiblu nawet po 3 razy na dobe i to codziennie, wiec na pewno to nie jest zatwardzenie, a wrecz przeciwnie;P
zazwyczaj przed @ mam juz taki zabarwiony sluz na czerwono, a teraz nic, jak sie bzykamy z mezem to czesto przed @ mam jzu wydzieline tez podbariona, a teraz nic, spac strasznie mi sie chce, i maz mowi, ze jestem jakas "lagodna" bo zawsze przed @ dre sie na niego za wszystko:p no ale dzisiejszy test nic nei wykazal... ;(( wiec pewnie nic nie bedzie, na hcg nie ide, juz 2 razy bylam i zawsze lipa wychodzila, do piatku bedzie wiadomo

Ja tu u Ciebie wyczuwam fasoooolkę ;) Mi też test nie wyszedł bo miałam taki co można DOPIERO w dzień lub po dniu spodziewanej @...
 
reklama
Do góry