reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
bafinka ja tez nie miałam ani razu żadnego wymiotu i dobrze mi z tym;) tylko męczyły mnie i dalej meczą mdłości;) a co do dzidzi to nie martw się musisz myśleć pozytywnie bo ponoć psychika w ciąży działa i to ostro;) wiec kochana pozytywne nastawienie ze wszytko będzie dobrze i tak będzie;)ja tez sie zamartwialam ..to normalne jest ale wiem ze musze myslec pozytywnie:) buziaki;)

a ja dziś jakaś taka zmęczona jestem nic tylko bym leżała w łóżeczku a tu za chwile muszę się ubrać i iść po odbiór wyników bo rano badania robiłam...wrr aż nie chce mi się wychodzić jak popatrzę za okno... ale cóż muszę iść bo nie ma mi kto odebrać tych wyników;) a po powrocie do domku muszę sie zmotywowac i wziasc sie za prasowanie;) miłego dnia dziewczyny;)
 
HEj Bafinka! Dobrze ze wszystko ok.
Kwiatuszek mam ten sam problem, bol brzucha i wieczorami czuje jajnik. I mialam to tak jak ty zaraz po owulce do teraz. O ile liczylam ze po owu to ciagniecie i bol to zagniezdzenie, to teraz mysle ze to jednak okres nadchodzi. Tylko czemu pol miesiaca zmagam sie z objawami nadchodzacego @.
 
hej laski:)
ja mam bol jajnikow od owulki do okresu, i to praktycznie miesiac w miesiac, i juz nie wiem co to ma znaczyc, bo gdyby to byla ciaza to juz bym w niej dawno byla...
 
u mnie jakies 3-4 dni przed terminem @ zaczal bolec brzuch jak na @ i mniej wiecej w tym samym czasie najpierw zaparcia, potem biegunka, z ciekawosci zrobilam test mimo ze zeszcze nie bylo po terminie @ i wyszedl pozytywny, poniej 2gi i beta i mialam pewnosc, praktycznie do ok 7.5 tyg mialam bole, skorcze, klocia w podbrzuszu, co mnie troche martwilo, odkad jestem za zwolnieniu lekarskim zadnych boli, tylko czasami mi niedobrze
 
reklama
hej laseczki jak tam co tam sa jakies nowe zafasolkowane??~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ rozdaje :)
ja juz myslami o wizycie bo poniedzialek coraz blizej :)
 
Do góry