reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Hej Kobietki..czuje że jednak dostanę @ nawet juz chodze co jakis czas do wc
icon_cry.gif
(( a tak nie chce
icon_cry.gif
dość ze mi mokro to brzuch boli mnie jak na miesiączke
icon_cry.gif
:(:(:(ale w sumie przez całe 2 tygodnie tak sie czułam ale dzis jakoś bardziej:(:(:(a my z narzeczonym odpowiadam na pytanie staramy sie już 7 miesięcy :(
 
Hej hej kochane! Nie uwierzycie ale nie mam jednak nadżerki... Byłam wczoraj u gina i powiedział że nic tam nie ma, że mam się nie martwić. Wziął tylko próbke na cytologię i za 3 tyg mam odebrać wynik :) Podbrzusze mnie dziiiiiwnie boli.. My teraz działaliśmy wczoraj i dziś, bo stwierdzilismy ze jak nie ma nadzerki to mozemy ;))) i czekamy na rezultaty :) Pozdrawiam!
 
Izulqua to dobra wiadomosc oby dzialania okazaly sie owocne :):):)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla was:)
a ja jutro wizyta i znowu zaczynam bzikowac czy wszystko ok oby tak bylo zobaczymy...
 
Witajcie dziewczyny! Widzę, że staranek ciąg dalszy. Ten nieszczęsny okres juz mi się skończył i w tym tygodniu do lekarza idę zbadać się i sprawdzić czy wszystko jest ok. Przez to 3 tygodniowe spóźnienie cykl mi się chyba rozregulował....

jakieś okropne sny mnie prześladują..... śniło mi się ostatnio, że nie będę mogła już mieć dzieci. Chyba za dużo o tym myślę.

Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę dalszych przyjemnych staranek, a zafasolkowanym życzę dobrego samopoczucia:-)
 
hej laski;)
u mnie dzis 23dc, piersi mam tak gigantyczne i tak mnie bola, ze to az dziwne - chociaz moze sobie to tylko wmawiam:/
ciagle leci mi sluz taki jak na okres niestety, ciagle mam mokro, a od wczoraj mam chyba migrene, madinld sny odczytuje sie odwrotnie, wiec pewnie zaniedlugo sypiesz gromadka dzieciaczkow:) :p
a mi sie snilo pare dni temu, ze bylam w ciazy chociaz brzuch mi urusl jakis tydzien przed porodem, a porod odbierala moja... mama, haha:p
 
hula kula hehehe:-D mam nadzieję, że sypnę jakąś gromadką! Jak wrzucam na luz. Chce mieć drugie dziecko, ale nie będę się o to starać tak uparcie jak wcześniej, bo zazwyczaj tak jest, że jak się bardzo chce to nie wychodzi. Ale z przyjemnych staranek nie zrezygnuje:-)
 
reklama
Do góry