reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witam kobietki! Dzis miałam dostac miesiączke ale jakoś jej nie widac co jedynie kują mnie jajniki zwłasza lewy rano nic nie odczuwałam ale troche sie naskakałam i nie wiem co o tym myslec czuje sie jakbym lada chwila miała dostastać @ ale od rana nic nie widac nawet nie brudze tak jak przed @ sucho i sluzu jest więcej a dzisiaj czułam jakbym miała temperaturke i jestem słabsza troche ale tak jest od 2 tygodni brzuh cały czas mnie bołał tylko ze dzis troszke mocniej jajniki... nio i skóra mi sie inna zrobiła na buzi:/// jsk myslicie??????może to byc dzidzi?
 
hej ja ze sprawozdaniem z wizyty dzidziol zdrowy rosnie, narzady wszystkie serduszko bije:) wazy 125g normalnie szok:) raczka ruszal przed twarzyczka jakby muchy lapal hehe jestem bardzo szczesliwa:):):) plci jeszcze nie znam bo lekarz powiedzial ze za wczesnie bo dopiero teraz narzady sie ksztaltuja i nie chce wprowadzac w blad wiec na nastepnej wizycie ma okreslic konkretniej :)

a oto moj mucholowca:)
Zobacz załącznik 318877Zobacz załącznik 318878
 
Witam kobietki:)@ miałam dostać wczoraj nawet w niedziele bolał mnie brzuch jak na @ ale od wczoraj nic śluz tylko i takie kłucia w dole brzucha hmmm no niby gin mi powiedział ze jak nie dostane do piatku miesiaczki mam zrobic w piatek tescik:)ale nie wiem nie czuje sie jakbym miała ja dostac w najbliższym czasie..jak myślicie to juz drugi dzien co mi sie @ spóźnia...???
 
reklama
Witam kobietki:)@ miałam dostać wczoraj nawet w niedziele bolał mnie brzuch jak na @ ale od wczoraj nic śluz tylko i takie kłucia w dole brzucha hmmm no niby gin mi powiedział ze jak nie dostane do piatku miesiaczki mam zrobic w piatek tescik:)ale nie wiem nie czuje sie jakbym miała ja dostac w najbliższym czasie..jak myślicie to juz drugi dzien co mi sie @ spóźnia...???

wiesz, spozniac sie moze ;-) tylko, ze jak ja mialam takie objawy jak Ty i poczekalam sobie jeszcze 5 dni to na tescie mialam plus:-D

powodzenia
 
Do góry