reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

narazie nie zapeszajmy ;)) jutro z samego rana zrobię test i dla pewności powtórzę za parę dni . dziewczyny teraz pochwalcie się jak często uprawiacie seks podczas starań ? czy mit o tym, że gdy zbyt często to robimy to plemniki mają mniejszą jakość i szanse na zapłodnienie są o wiele mniejsze ?
 
reklama
Kataszka -
objawy dokladnie takie same, pozytywny test dwa dni po spodziewanej @, bo sobie pomyslalam ze moze w ciazy jestem. Zreszta okropnie bolalo mnie podbrzusze, gorzej niz zwykle.
Szczegolnie sie nie staralam o dziecko, poszlam na zywiol, mala powstala z ponoc najgorszej pozycji do poczecia :-D. Ponoc plemniki maja mniejsza jakosc i lepiej co 2 dni sie starac, u mnie bylo codziennie i jakos bez problemu mysza sie zagniezdzila.
powodzenia
 
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo bo kilka dni bylam u mamy a tam nie mam neta
a tu takie wiesci
bafinka gratulacje kochana jakos tak w srodku czulam ze ci sie uda! ciesze sie bardzo!!!!!
 
masakra , wypróżniam się dziś już 4 raz i to nie żadna biegunka tylko normalna kupa że tak powiem :-) czy to też zalicza się do objawów ? i do tego brak apetytu a wczoraj był ogroomny. LIVASTRID a co do tych plemników to Twój partner ma dobre nasienie najwidoczniej ;D
 
Ostatnia edycja:
Hej :*
juz po wizycie;)
z Dzidzią wszystko dobrze ;).
Ale dzidzia nie chciała pokazać co ma między nóżkami ;(
ale gin mi powiedziała ze za miesiąc mam sie upomnąć to zobaczymy moze tym razem pokaże;)
 
młodamamusia18no to super jak wszystko jest dobrze;) hih a moze dzidzia chce Ci niespodziankę zrobić?;)


zobaczymy na następnej wizycie ;)
a moze bedzie uparte tak jak mamusia i tatuś :-)

dobra kochane mykam na tv ;*;)
poleżeć troszke ;*
Jak by co to do jutra jak by mnie juz nie było dzis;**
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry