reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Czytam na temat tych plamień i w sumie nic nie wiem, bo raz piszą, że to jest dość częste na początku ciąży i, że to nic groźnego, a raz piszą, że to może być niebezpieczne. Do wtorku chyba umrę z nerwów. Nie dość, że nie wiem czy jestem w ciąży to jeszcze to plamienie..... ostatnie plamienie miałam rano, a teraz boli mnie dół brzucha.....nie wiem czy się martwic czy nie....
 
Madinld nie zamartwiaj sie Kochana na zapas, mówiłaś ginkowi co i jak??? może zadzwoń jeszcze raz i powiedz że sie denerwujesz i może jutro Cie przyjmie, albo do jakiegos innego ginka pojdz, musi byc wszystko dobrze
Edytakornel ja mam @ miec we wtorek, wiec dzien wczesniej od Ciebie, pamietaj ze jak robisz test wczesniej niz termin @ to trzeba go zrobic rano, trzymam kciuki za dwie kreseczki:-)
 
Madzik wiem że testować trzeba z rańca, tak też dzisiaj zrobiłam ale odwrotnie:laugh2:. Spróbuję we wtorek. Teraz jest mi jakoś dziwnie, zaczął brzuch boleć jak na@, i jest mi troche niedobrze. Albo przyjdzie@ albo będzie dzidziuś.
 
Cześć dziewczyny proszę o pomoc jestem tu nowa.
Przedstawię wam moją sytuację.

Tabletki anty. biore od 5 lat (podczas brania miałam dwie przerwy 2 miesięczne podczas zmiany tabl.)
Listek zaczęłam 20grudnia, w drugim tyg zapomniałam wziąć trzech tabletek 9-tej,10-tej i 11-tej z listka (czyli 28,29,30grudnia), pominełam te tabletki, dostałam plamienia jednodniowego ale wziełam 12-tą i 13-tą o stałej porze (czyli 1 i 2 stycznia) zakończyłam drugi tydzień w sumie nie wiem po co bo całkiem odstawiłam tabletki i 3 tygodnia nie zaczęłam, czyli od poniedziałku 3 stycznia nie biorę tabletek ale nie dostałam krwawienia z odstawienia.

Dziś się dowiedziałam, ze mąż wraca o 2 tyg wcześniej z delegacji i że ok środy będzie w domu i na pewno będzie chciał sie zbliżyć.

Czy teraz mam dni płodne czy nie? Jak to teraz wyglada? Czy teraz jest jakas możliwość aby wyliczyć kiedy bedzie owulacja? Pragniemy oboje dziewczynki czy a jakies szane?
 
madzik1388 ja mieszkam w Holandii i dostanie się do lekarza nie jest takie proste jak w Polsce. Najpierw muszę umówić się do lekarza rodzinnego i uzasadnić dlaczego chcę konsultacji, potem lekarz rodzinny mnie zbada(!!!!!!!!!!!) to jest jakieś nieporozumienie!!!!!!! I jeżeli on stwierdzi, ze jest konieczność skierowania do specjalisty to wtedy dopiero wypisuje skierowanie. Jak kiedyś przyszłam do rodzinnego z nadżerką to stwierdził, że sam będzie mnie leczył i, że nie ma potrzeby skierowania do ginekologa. Niestety tutaj tak jest i nie da się tego przeskoczyć. Teraz próbuję dzwonić i się umawiać na jutro. Mój mąż specjalnie wziął wolne, żeby pójść ze mną więc mam nadzieję, że uda mi się umówić.

Wczoraj plamienie ustało. Ale dziś rano znowu się trochę pojawiło. Przeważnie jak chodzę do toalety to wtedy plamienie daje o sobie znać, a tak to go praktycznie nie ma. Wczoraj bolał mnie dół brzucha. Dziś już mniej boli.
 
Udało mi się umówić na wizytę na jutro na 9:00. Dobrze, że rano pójdę, bo przynajmniej nie będę się całego dnia stresować.

madzik1388 a jak tam Twoje samopoczucie?
 
reklama
Madinld straszne to z tymi lekarzami, normalny lekarz rodzinny będzie badał ginekologiczne??? paranoja, to ja myślałam ze u nas jest źle... ale super ze udało Ci się umówić wcześniej, zawsze będziesz spokojniejsza, teraz znajdź sobie coś do roboty żeby tak o tym nie myslec, ja ciągle trzymam kciuki za fasolkę:-)
A z moim samopoczuciem ok, tylko ten brzuch mnie tak ciągle boli, aż się zaczynam martwic, bo dziś w nocy nie dawało mi spać, czytałam ze to niby normalne, moja przyjaciółka tez jest na początku ciąży i brzuch tez ja bardzo boli, ale lekarz powiedział jej ze to normalne... poczekam do środy i zrobię kolejny test, jak będą 2 kreseczki to będę dzwonić do lekarza, wtedy się wszystkiego dowiem
 
Do góry