reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam:-) nie wytrzymaliśmy z mężem i zrobiliśmy dziś rano test...wyszły 2 kreseczki, z tym że ta druga to taka słabo widoczna...@ mam mieć we wtorek...myślicie że się udało???

Izulka gratuluje wyniku maturki:-)
Madinld a może to jednak fasoleczka???
 
reklama
Madzik ja tez miałam na tescie druga kreseczke taka jasniejsza;) i sie udalo;) takze wszystko mozliwe;)trzymam kciuki zeby to byla fasoleczka;)
 
madzik1388 wierze że się udało!!!! Może powtórz test i zobaczysz czy znów pojawią się dwie kreseczki. Ale skoro wyszła słaba to chyba też znaczy, że fasolka jest:) Trzymam za Ciebie kciuki i już gratuluję!!!!!!!

Oj chciałabym, żeby to była moja wymarzona fasolka. To już 20 dni opóźnienia. Czytałam dziś, że w pierwszym trymestrze ciąży mogą zdarzyć się plamienia i to jest związane z tworzeniem się łożyska i, że to nic groźnego. Dopiero krwawienia mogą być niebezpieczne. A ja nie mam takich krwawień. A plamienie jest nawet skąpe. Brzuch mnie trochę czasem boli. We wtorek się dowiem co się ze mną dzieje.

Cieszę się dziewczyny, że tak ładnie fasolkujecie :-) Mam nadzieję, że ja też będę mogła się kiedyś pochwalić fasolką......Trzymajcie kciuki
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny :) jestem tutaj nowa. też staram się o dziecko z moim partnerem , i mój cykl trwa zawsze 30 dni i ostatnio miałam okres 11 grudnia i niby wypada mi dzisiaj (?) z tego wszystkiego wszystko mi się pomieszało, jak dostałam okres 11 grudnia to licze od tego dnia 30 dni skoro mój cykl trwa 30 dni i ten 30sty dzień to dzień spodziewanej miesiączki ?
 
Madinld Monila strasznie bym sie cieszyla jakby to byla fasoleczka, w srode powtorze test
Madinld a moze zatestuj jeszcze raz??? to mi wyglada na fasolke
Kataszka moim zdaniem @ powinnas dostac jutro
 
madzik1388 dziękuję za wsparcie:-) Chyba nie ma sensu robić testu skoro idę we wtorek na wizytę. Kusi mnie, ale poczekam. Lekarz mnie zbada i wszystkiego się dowiem. A ja liczę na fluidki od zafasolkowanych:-) Może coś pomogą.
 
Monila gratuluję fasolki:-)!!!!!!!!!!!!!Cieszy mnie to, że fasolkujecie jedna po drugiej. Dzięki temu wierzę, że i na mnie przyjdzie kolej.

Dziękuję za fluidki!!!!!!!!!!!!!!Trzymajcie kciuki, żeby pomogły:) I proszę o jeszcze.....
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~dzielic sie :)
 
reklama
Cześć dziewczyny
Sporo czasu mnie nie było,może mnie jeszcze pamiętacie? Dałam sobie spokój ze starankami, no i jeszcze zdrówko było nie najlepsze.
Gratuluje wszystkim zafasolkowanym, no i tobie Bafinko, wiem jak bardzo czekałaś na tą fasolkę.
Madinld jeśli chodzi o plamienia w ciąży to jest to raczej coś złego, wiem bo przez to przechodziłam, także idź do lakarza.
Ja mam dostać@ w środę, kilka dni temu zaczęły swędzieć mnie piersi a zaraz po nich zaczęły boleć sutki, nie bolą bardzo ale przy dotyku ich czuć, czasami zakłuje jajnik i macica. Chciałam zrobić test, widze że Magdzik wyszedł pozytywnie bo w tym samym czasie mamy dostać@, no i zrobiłam ale odwrotnie:rofl2::wściekła/y:, zamiast mocz do oczka to ja do pola testowego, a chyba to z nerwów, nawet mój m nic nie wie, nie chce go stresować. Także jutro chyba kupię kolejny test. Ale na ciąże to się wogóle nie czuje.
 
Do góry