reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Bafinka gratulacje!!!!:) ja mówiłam, że te fluidki Anulki to działają :)))
Kobieto dziel się z resztą!!!!:)
ile nas tu zafalkowanych teraz!!!:))))))
3mam kciuki za resztę Staraczek!!!! i przesyłam moje fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~chociaz moje to pewnie nie działają, Anulka! dawaj troche swoich!!!!!:))):**
 
reklama
Witam, grypa rozłozyła mnie na maxa, ledwo co chodze, we wtorek mam miec @, dzis zrobiłam test i jedna krecha:-(.....ale dzis mnie tak brzuch strasznie boli... nie wiem co o tym myśleć
 
kobietki po 7 dniach zrobiłam tescik i wyszedł negatywnie :( mam taki dziwne uczucie i ciągle odczuwam brzuch nie wiem czy jest sen zrobić jeszcze jeden we wtorek. jak myślicie ????? bo samo mi się poprzekręcało z ta miesiączką dwu i pół dniową przedwczesną o dwa tygodnie i teraz te boleści brzucha i persi....

na twoim miejscu zrobilabym tylko jedno:poszla do lekarza,my nei mamy wiedzy medycznej. Moze cos sie dzieje nie tak i musi cie zbadac gin,bo to normalne nie jest.
 
Bafinko WIELKIE WIELKIE GRATKI :):):) mowila PI PO ze sie uda tylko wiary !!!!!! teraz tylko spokojnej ciazy :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ńie bede wam szczedzic moich fluidkow jak pomagaja :):):) oto one prosze dla kazdej wystarczy:)
 
Bafinka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaczęłam plamić.............Dziś 18 dzień opóźnienia. Nie wiem czy to okres czy tylko plamienie. Nie jest tego wiele, ale już straciłam nadzieję, że jestem w ciąży...... na moje nieszczęście pewnie dostanę okres............tak chcę być w ciąży....

Zrób test. :) Bo jeżeli jesteś w ciąży to plamienie nic dobrego nie zwiastuje :(

bafinko bbbaaaarrrdzo sie cieszę Gratuluję:):):)

Niestety u mnie tescik wyszedł negatywnie:(:(:(:(:(:):)( az jakos sie juz załamałam :(:(:(:(bo tak chcemy miec maleństwo:(:(:(:(

E tam, zrób drugi jak nie masz pewności. Ja zawsze mówię że jeden nie wiadomo, a dwa to już zawsze coś :)


Bafinka gratuluje Ci z calego serca, nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze Cis ie udalo, juz zwatpilas a tu prosze:D najchetniej to bym Cie usciskala:)
Izulqa nie tylko Ty zostalas, ja tez czekam na II kreseczki.. :) ale jak widac, cuda sie zdarzaja;)

Wiem wiem, wiem że też czekasz. To czekamy razem :)


wchodze po dlugim czasie i wielkie WOW!!!!!!Gratuluje!!!!!!!!!!!!!
teraz nie przemeczaj sie, duzo odpoczywaj bo najwazniejszy okres rozwoju malenstwa sie zacząl!!!! jeszcze raz gratuluje!!!!!
a moj Szymo ur sie w Sylwka 4240g milosci i 62cm szczescia:)

Super! Gratki :) Duży chłopak :)

Bafinko WIELKIE WIELKIE GRATKI :):):) mowila PI PO ze sie uda tylko wiary !!!!!! teraz tylko spokojnej ciazy :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ńie bede wam szczedzic moich fluidkow jak pomagaja :):):) oto one prosze dla kazdej wystarczy:)

Ah dziękuje dziękuje ;)

Wiecie co? Musze sie pochwalić ;p Próbną mature z J.Polskiego napisałam najlepiej z mojej szkoły ha ha ;D

Kochane, nie uwierzycie, ale 6 stycznia dostałam @, a dziś już się skończyła.. A głowa to mnie tak bolała cały dzień że ledwo żyłam! :(

I jeszcze jedno.. W poniedziałek jade na zabieg tą nadżerke zamrozić :(

A nie wiecie przypadkiem ile czasu po takim zabiegu nie wolno się kochać?? ;D
 
reklama
Plamienie dalej się utrzymuje, ale nie jest tego dużo. To ma postać śluzu podbarwionego krwią. Okresem tego nie można nazwać. Innych dolegliwości nie odczuwam.Do lekarza wybieram się we wtorek. Mam nadzieję, że to nie jest nic bardzo złego.............
 
Do góry