reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Bafinka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaczęłam plamić.............Dziś 18 dzień opóźnienia. Nie wiem czy to okres czy tylko plamienie. Nie jest tego wiele, ale już straciłam nadzieję, że jestem w ciąży...... na moje nieszczęście pewnie dostanę okres............tak chcę być w ciąży....
 
reklama
bafinko bbbaaaarrrdzo sie cieszę Gratuluję:):):)

Niestety u mnie tescik wyszedł negatywnie:(:(:(:(:(:):)( az jakos sie juz załamałam :(:(:(:(bo tak chcemy miec maleństwo:(:(:(:(
 
Kusi mnie, żeby zrobić kolejny test, ale to chyba bez sensu. Lepiej chyba będzie jak pójdę do lekarza. Trochę załamało mnie to plamienie... Wiem, że to jeszcze nie przesądza sprawy, bo plamienia się zdarzają. Ale ja i tak się boję, że nic z tego nie będzie..........Już robiłam sobie nadzieję, że to 18 dniowe opóźnienie oznacza fasolkę:( Załamana jestem:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 
Bafinka gratuluje Ci z calego serca, nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze Cis ie udalo, juz zwatpilas a tu prosze:D najchetniej to bym Cie usciskala:)
Izulqa nie tylko Ty zostalas, ja tez czekam na II kreseczki.. :) ale jak widac, cuda sie zdarzaja;)
 
kobietki po 7 dniach zrobiłam tescik i wyszedł negatywnie :( mam taki dziwne uczucie i ciągle odczuwam brzuch nie wiem czy jest sen zrobić jeszcze jeden we wtorek. jak myślicie ????? bo samo mi się poprzekręcało z ta miesiączką dwu i pół dniową przedwczesną o dwa tygodnie i teraz te boleści brzucha i persi....
 
laseczki udało się!!! wiedziałam to od razu po zapłodnieniu potem zwątpiłam jak wyszła jedna krecha ale dziś drugi teścik i są dwie grube krechy:) ja i mężuś jesteśmy prze szczęśliwi:) dziękuje za trzymane kciuki i fluidki:):**
wchodze po dlugim czasie i wielkie WOW!!!!!!Gratuluje!!!!!!!!!!!!!
teraz nie przemeczaj sie, duzo odpoczywaj bo najwazniejszy okres rozwoju malenstwa sie zacząl!!!! jeszcze raz gratuluje!!!!!
a moj Szymo ur sie w Sylwka 4240g milosci i 62cm szczescia:)
 
wchodze po dlugim czasie i wielkie WOW!!!!!!Gratuluje!!!!!!!!!!!!!
teraz nie przemeczaj sie, duzo odpoczywaj bo najwazniejszy okres rozwoju malenstwa sie zacząl!!!! jeszcze raz gratuluje!!!!!
a moj Szymo ur sie w Sylwka 4240g milosci i 62cm szczescia:)

no i gartulacje:) chyba Szymek podobny do mamy?:) no i kawal chlopaka:)
 
reklama
klaudoos wielkie gratki:) nie wiedzialam, ze to juz:) hehe
napisz jak tam porod, jak poczatki z malenstwem, a Szymek podobny do Ciebie jest no i strasznie duzy:) dalas rade go urodzic sn czy byla cc?? i fajna data na urodziny, chociaz mogl poczekc ze 3 godz jeszcze:p
 
Do góry