reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

dzięki dziewczyny za wsparcie jutro testuje.. jak będzie I krecha to daje spokój ja mam pco i u mnie cykle nie wyglądają normalnie nie mam w ogóle owulki ani @ wszystko to musze mieć ciągle wywoływane cały czas do gina na monitoring.. te 9 miesięcy to może nie dużo ale mnie wymęczyło... muszę od tego odpocząć... mam 22 lata więc mam jeszcze czas...

Bafinko, to Ty nie wiele starsza ode mnie jestes :) Nie poddawaj się. Młoda kobieta ma duże szanse na dzidzie. Ja mam wiele problemów zdrowotnych.. A wierze, ciągle wierze.

Zaczęłam nerki leczyć! ;D Jeden plus w końcu ;) Mobilizacja..
 
reklama
Bafikno to jestes w moim wiek:) Kochana ja o malucha stralam sie 2 lata i po 2 latach sie udalo dopiero,nie jest wcale tak latwo zajsc w ciaze,ale jestes mloda wiec sie uda napewno. Ja trzymam mocno kciuki by to bylo jak najszybciej:)
 
bafinko anulka ma racje zrelaksuj się dzidzia zawsze przychodzi w naj mniej oczekiwanym momencie:) zobaczysz jak nie będziesz myśleć o tym wtedy się uda:):)ja trzymam kciuki:):) a ja jutro lece po test i w sobote sie okaże czy się udało mam wielką nadzieje ze tym razem się uda:):) ale jakby nie będziemy dalej próbować :)i bafinko patrz na to z dobrej strony naprawde uda ci się :) jak każdej z nas:):)
 
laseczki udało się!!! wiedziałam to od razu po zapłodnieniu potem zwątpiłam jak wyszła jedna krecha ale dziś drugi teścik i są dwie grube krechy:) ja i mężuś jesteśmy prze szczęśliwi:) dziękuje za trzymane kciuki i fluidki:):**
 
laseczki udało się!!! wiedziałam to od razu po zapłodnieniu potem zwątpiłam jak wyszła jedna krecha ale dziś drugi teścik i są dwie grube krechy:) ja i mężuś jesteśmy prze szczęśliwi:) dziękuje za trzymane kciuki i fluidki:):**

No i widzisz?? Udało się! Super!!! Gratuluję :) Wyślij fluidkiii..... ;)

Eh, teraz to chyba tylko ja zostałam..
 
:-)Bafinka KOchana bardzo sie ciesze ze sie udało:)super sa wyczekiwane dwie kreseczki;)GRATULACJE KOCHANA ;* wierzyłam ze sie uda;) super <jupi> ale sie ciesze;):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) buziaki kochana;)


xXxIzuLQaxXx kochana ty sie nie poddawaj tez bedziesz miała zaniedługo dwie magiczne kreseczki na tescie;) trzymam kciuki;*
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry