reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
kobietki jak myślicie jest sens iść jutro do ginekologa czy nie za wcześnie jak dziś jeszcze plamie?wogóle nie nie wiem ale kiepsko sie czuje mdli mnie i kreci sie mi w głowie:/nie wiem ale chyba o ciąży moge tylko pomarzyć wkażdym razie życze wszystkim żeby wkońcu zafasolkowały:):):):):)
 
jak teraz sie nie uda to na razie zaprzestaje ze starankami..

Nie wolno Ci się poddawać!


kobietki jak myślicie jest sens iść jutro do ginekologa czy nie za wcześnie jak dziś jeszcze plamie?wogóle nie nie wiem ale kiepsko sie czuje mdli mnie i kreci sie mi w głowie:/nie wiem ale chyba o ciąży moge tylko pomarzyć wkażdym razie życze wszystkim żeby wkońcu zafasolkowały:):):):):)

A test robiłaś?
 
Bafinka nie mozna się poddawać przestań chcieć :) może wtedy się uda:) choć wiem ze to trudne aale moja koleżanka przestała chcieć nie myślała o tym i w naj mniej oczekiwanym momencie wyszły jej dwie kreseczki:) wiem ze to trudne bo ja to samo mam chcemy bardzo ale nie poddajemy się:)teraz tak troche nam się pokomplikowało ta wczesna niespodziewana miesiączka wiec nie wiem co mam mysleć...
 
hej lasencje zadko ostatnio siedze na necie ale musze sie przypomniec i chyba powtorzyc swoja historie bo widze ze wiele z was zapomnialo i juz Bafinko stawiam cie do pionu nie wolno tracic nadzieji sama wiesz po mnie mi testy a nawet beta nie wyszla po terminie spodziewanej @ i co nosze brzdaca w brzucholku:) wiec troche wiary kochana i inne laseczki...

ja tak sie zamartwialam i na sile chcialam zeby sie udalo a na zlosc nic z tego nie wychodzilo w koncu powiedzial ze daje na luz i za pierwszym razem sie udalo wspomne ze nie mialam latwo bo jak wiecie jestem po poronieniu a o dzidzie staralismy sie 20 miesiecy dokladnie...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~prosze sie dzielic ;)
 
Najlepiej się "poddać"bo trudno powiedizec przestac chciec.Ja starałam sie 2 lata.Poddałam się .Stwierdziłam ze ktos z nas nie może.Jak juz nie chciałam być,to w dinu w którym zerwalismy na zawsze zawszłam w ciąże.
 
dzięki dziewczyny za wsparcie jutro testuje.. jak będzie I krecha to daje spokój ja mam pco i u mnie cykle nie wyglądają normalnie nie mam w ogóle owulki ani @ wszystko to musze mieć ciągle wywoływane cały czas do gina na monitoring.. te 9 miesięcy to może nie dużo ale mnie wymęczyło... muszę od tego odpocząć... mam 22 lata więc mam jeszcze czas...
 
reklama
Bafinko spokojnie wyluzuj zrelaksuj sie nie mysl o testach moze poczekaj pare dni jeszcze na test mi po terminie @ nawet beta nie wyszla pamietasz mialam 5,1 tylko a pani w lab powiedziala ze nic z tego a za dwa tyg widzialam juz serduszko na usg wyluzuj kochana bo sie wykonczysz wiem co czujesz bo mialam to samo wiem ze nei latwo ale warto nawet nie bedziesz wiedziala kiedy dzidzia zawita u ciebie :)
 
Do góry