reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

w sumie juz mi sie konczy to cos co niby jest miesiaczką ale mam jakieś dziwne uczucie czasem boli mnie w dole brzucha i mam apetyt jak nigdy zwłaszcza na słodkie chyba to moja psychika tak bardzo chcielibysmy miec maleństwo ale watpie ze tym razem sie uda jak myslicie?
 
reklama
J694 zgadzam się z Tobą . Jak bardzo chce się mieć dziecko to nasz organizm zaczyna szaleć i odczuwamy wszystkie możliwe objawy........Poczekaj jeszcze trochę, jak dalej będziesz mieć objawy to zrób test i wtedy się upewnisz. Może akurat dwie kreseczki się pojawią:-) Życzę tego z całego serca! Czasem na początku ciąży mogą się zdarzać takie plamienia. Mam koleżankę która plamiła przez pierwszy trymestr i tez myślała, że to okres, a potem się okazało, że jest w ciąży i że dzidziuś rozwija się prawidłowo.

U mnie na razie okresu brak i mam wrażenie, że nigdy się nie pojawi. Już 17 dzień opóźnienia. Trzeciego testu już nie robię. Wolę pójść do lekarza i upewnić się. Na początku przyszłego tygodnia mam wizytę. Dalej mam dziwne nudności w różnych porach dnia. Także zobaczymy.
Pozdrawiam was dziewczyny:-)
 
Ja sie przestalam ludzic ze w tym cyklu sie udalo...zero objawow, a do tego wszystkiego pojawil mi sie sluz jaki zawsze mam przed @, temp nie mierze, bo dopadla mnie grypa...wczoraj dla rozluznienia wypilam sobie z mezem domowej nalewki. W sumie tak liczylam ze za pierwszym razem sie nie uda, dlatego rozpoczelismy wczesniej staranka...ale tak jakos dziwnie

Madinld czekamy na wiesci po wizycie, choc ja cos czuje ze to jednak fasolka:-D
Bafinka i jak Kochana??? mam nadzieje ze @ sie nie pojawila
J694 ja tez chyba zbytnio sie nakrecilam...niestety tak to jest ze nie zawsze ma sie to co chce...moze nastepnym razem u nas sie uda:-) tyle dobrego ze te staranka to sama przyjemnosc:-D
 
reklama
Do góry