reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

ale może ono być tak obfite nigdy tego nie miałam i ten ból w podbrzuszu cały czas mi towarzyszy:( jak długo to może trwać juz mam 2 dzień ... a w piatek chciałabym zawitać
 
reklama
Pprosze się narazie nie martwć.Z tego co mi lekarze mówili to tak naprawdę z usg nie da się tetna zmierzyc bo bierze się srednią kilka minut.Mojemu na ktg spadalo poniżej 60 (juz nie pamietam dokładnie ile wiec nie chce spłamać ale poniazej 60)i lekarze mówili ze jest wszystko wporzadku że to dobry objaw ze tak spada a potem wzrasta szybko a byłam w 35 tygodniu.Jak słyszałam ze ktg cay czas piszczało ze zanisko a oni mówili ze jest wszystko ok(chcieli mnie trzymać na siłe) mialam ochote wyjsc i niewrocic tam.Maly zdrów sie urodził
 
Ja zanim dowiedzialm sie o ciazy:
tydzien przed @- bol jak na @, silne bole jajnikow a raz tak mnie zabolal brzuch ze az promieniowal na plecy
w dniu @- bol brzucha j.w., bol cyckow, uczucie jakbym miala goraczke ktore trwalo tydzien, myslalam ze to grypa
tydzien po termnie @- bol jak na @, bol cyckow tylko mocniejszy, dziwne zachowanie tzn. wpadalam w szal z byle powodu, nie czulam sie soba, zrobilam test i juz wiedzialam skad to dziwne zachowanie:)
 
Dzięki za słowa otuchy, troche mnie to uspokoiło aczkolwiek ja jestem dopiero w 5 tyg. ciąży, a lekarz zalecił cały czas leżeć i przyjmować leki na podtrzymanie (Duphaston i Luteine)
 
Moze to niskie tetno jest ze wzgledu na to ze to bardzo wczesna ciaza? bo własciwie to rzadko kiedy lekarz słyszy serduszko przed 7tyg,przynajmniej tak mi sie wydaje.Bardzo dobrze ze dostałas leki na podtrzymanie bo one pomoga napewno,badz dobrej mysli,trzymam kciuki:)
 
shadow ja w 5tc trafiłam do szpitala z krwawieniem, serduszka nie było wtedy jeszcze wcale widać. Też musiałam leżeć w szpitalu przez 2tyg, a serduszko zobaczyłam dopiero jakoś w 6tc, właśnie na szpitalnym usg. (jak przywieźli mnie z krwawieniem, to pielęgniarka już chciała przygotowywać mnie do zabiegu, bo myślała, że już po wszystkim). Duphaston przyjmuję cały czas- do teraz.
Ola.80 ma rację, nie pomyślałam o tym wcześniej, to jest jeszcze tak wczesna ciąża, że dziwne, że serduszko już jest wyczuwalne. A może za kilka dni (powiedzmy w 6tc) pójdziesz do innego lekarza?
 
reklama
proszę dużo lezeć i wszystko bedzie dobrze.nawet nie wie Pani jak ja się z lekarzami kłóciłam jak mi ta maszyna cały czas piszczała.Potem wstawalam i kazalam sobie pokazać ktg a tam 58 i skok do 230! potem znowu 66 i skok do 250! a oni mówili że to swietny objaw znaczy że dziecko zdrowe a ja pukałam się w leb co oni mówia i faktycznie takie spadki są prawidłowe.Oczywiscie chwilowe. że dziecko chca mi zmarnować i faktyczni epotem poczytalam i to dobry objaw.Ja dlatego zarzadałam cesarki a sie okazalo że nie potrzebnie. Njawazniejsze dużo lezec .W szpitalu była taka dziewczyna i ma zaraz termin a druga miała tez niskie tetno i krwiaka i niestety jak ja lezałam na porodówce przyszli po podpaski poporosowe bo poroniła i chceli ja wyczyscic;/;/ja miałam tetno antka tez napoczatku niskie .Zarzywalam duphaston luteine i magnez.Prosze się nie martwić bo stres zwiększa ryzyko skurczy i poronienia.fakt faktem że do 12 tygodnia jest 50 procent ryzyko poronienia potem do 16tyg 30 procent a na dalszych tygodniach spada do minimum.Wiec wszystko może się zdarzyc i faktycznie dosc wczesnie widac to może byc dlatego.Mojemu serduszko bilo w prawie 9 tygodniu!
 
Ostatnia edycja:
Do góry