reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witam.
Po stracie jednej ciąży dostaliśmy zielone światełko od ginka, że możemy postarać się ponownie. W święta dostałam najpiękniejszy prezent jakim były dwa paski na teście :-)
Ciąża stwierdzona przez ginekologa jako bardzo wczesną lub obumarłą. Kazał poczekać tydzień, aby sprawdzić czy się rozwija. W między czasie dostałam krwawień, a więc byłam prawie, że pewna, że znowu stracę ciążę choć nadzieja zawsze umiera ostatnia :-(

Biegiem wizyta u lekarza... i WIELKA RADOŚĆ :-) na monitorze widać pulsik... niestety lekarz stwierdził, że bardzo słabiutki 70/100. Czy któraś z Was miała podobny przypadek? Jaka jest szansa na to, że donoszę tą ciążę? Znowu powraca do mnie ten przeklęty lęk, że sytuacja się powtórzy, a tak bardzo pragniemy tego maluszka :-(
 
Witam, u mnie im bliżej do @ tym zero objawów, co prawda piersi mam bardzo wrażliwe, ale zawsze tak mam na @...cos mi się wydaje ze nie będzie fasolki...
madinld dziwne...a masz jakieś objawy??? ja bym się do gina wybrała żeby zobaczyć co i jak
J694 ciężko cokolwiek powiedzieć, cykle miałas regularne??? to była taka normalna miesiaczka czy może plamienie???
Bafinka Kochana jak tam u Ciebie???
 
Dziewczyny mam taki mały problem z narzeczonym staramy sie o bobasa ostatnia miesiaczke miałam 17 - 20 grudnia współżyliśmy 31 i 1 wtedy nby miałam dni płodne ale 3.01 dostałam nie oczekiwana miesiączke:( prawie dwa tygodnie wczesniej :( i nie wiem czy jest to możliwe abym była w ciąży choc bardzo tego chcemy.

jak dostałaś @ to dlaczego byś miała być w ciąży,nie rozumiem
w takim razie nie miałaś dni płodnych skoro po kilku dniach pojawiła się miesiączka
ja bym na Twoim miejscu przebadała hormony...



Witam, u mnie im bliżej do @ tym zero objawów, co prawda piersi mam bardzo wrażliwe, ale zawsze tak mam na @...cos mi się wydaje ze nie będzie fasolki...
madinld dziwne...a masz jakieś objawy??? ja bym się do gina wybrała żeby zobaczyć co i jak
J694 ciężko cokolwiek powiedzieć, cykle miałas regularne??? to była taka normalna miesiaczka czy może plamienie???
Bafinka Kochana jak tam u Ciebie???

czym bardziej będziesz otym myślała tym gorzej ze staraniami,sama się starałam 1,5 roku i udało się jak przestałam schizować i wyszukiwac na siłę objawów :-) podczas starań zrobiły mi się nieregularne cykle z 34 na 34-56 dniowe a obserwacja np.śluzu zawiodła,bo śluz płodny pojawiał się albo na tydzień przed owulacją albo po niej,a podczas nic nie miałam (sucho) więc mmierzyłam temperaturę i udało się w 1 cyklu jej mierzenia,w kolejnej ciąży ta sama metoda zaowocował ciążą za pierwszym razem
 
madzik1388 mnie też to się wydaje dziwne. Miałam raczej regularne cykle 28 dniowe. A co do objawów to czasem boli mnie dół brzucha i czasem mdli mnie. Oprócz tego nic więcej mi się nie dzieje. Chyba się wybiorę do lekarza. Boję się trochę....
 
madzik1388 mnie też to się wydaje dziwne. Miałam raczej regularne cykle 28 dniowe. A co do objawów to czasem boli mnie dół brzucha i czasem mdli mnie. Oprócz tego nic więcej mi się nie dzieje. Chyba się wybiorę do lekarza. Boję się trochę....


a może idź na bete?? ona da ci 100% pewności.. a u mnie?? nadal czekam jutro ostatni dzień z lutką więc w czwartek się okaże czy @ przyjdzie a ja cierpliwie czekam i się nie łudzę.... dziś temp 36.9..
 
Dziewczyny moze byc w ciazy i moze byc krwawienie... Przykładem jestem ja. Zaszłam w ciaze, i miałam plamienie które uznałam za okres. potem 9mies później urodzilam Daniela.
Z Mikim to samo Krawawienie przyszlo w polowie cyklu i wychodzi na to ze przed nim 1-2dni wczesniej zaszlam w ciaze... ;]

trzymam kciuki za was dziewczynki...:*
 
Tak miesiączki miałam regularne 31 dniowe troszkę mnie zaskoczyło to bo nigdy nie zdarzyło mi się miec po 2 tygodniach kolejną miesiaczke:(
 
reklama
jedyne co mogę Ci poradzić, to zrób sobie w laboratorium betkę i zobacz, czy przyrasta- wyniki są na następny dzień, a to szybciej niż wizyta dopiero za tydzień

trzymam kciuki!
 
Do góry