reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

madinld Gratulacje;):)a jednak Nowy rok zaczyna się dobrze;)wierze ze już do końca taki będzie;) a my z mężem godzinę temu wróciliśmy z imprezy sylwestrowej:) czuje się dobrze;) pozdrawiam:)
 
reklama
Witam ja właściwie jestem świeżo po zwykłym domowym teście, okres się spóźnia test wyszedł pozytywnie ... staraliśmy sie o to z mężem już trochę czasu więc bardzo się ucieszyliśmy na dwie kreseczki, a teraz jeszcze czytam że ból w dole brzucha nie jest niczym złym. Dzięki dziewczyny, już wiem, że wiele dobrych rzeczy moge przeczytać na tym Forum... Życzmy sobie wszystkie na ten Nowy Rok żeby nasze pragnienia o dzieciaczki wreszcie się spełniły... Trzymam kciuki za wszystkie starające się przyszłe Mamy.
 
dosia82 i Dora_M gratuluje dwóch kresek!!!!!!!!!!!

U mnie na razie bez zmian. Test zrobiłam w Sylwestra rano, ale wynik był negatywny. Dziś chyba kupię drugi test i jutro rano go zrobię. Dziewczyny trzymajcie kciuki, żeby tym razem wyszedł pozytywny. Okres już dwa tygodnie się opóźnia.....już bym chciała wiedzieć....Żeby nie oszaleć od tego myślenia to przekonuję samą siebie, że pewnie test jeszcze nie wykrył ciąży. Przecież tyle jest dziewczyn którym test nie potwierdził ciąży mimo to, że były. Dla mnie dwa tygodnie opóźnienia nie są normalne, bo miałam raczej regularne cykle. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!!!!!!!!!
 
Jutro rano będę robić drugi test i mam nadzieję, że tym razem będę się cieszyć. Jakiś czas temu zauważyłam, że mój brzuszek jest jakiś wzdęty. Mój mąż też to zauważył. Nie wiem sama, może się nam wydaje...i czasem niedobrze mi jest...

A jak wasi mężowie podchodzą do tematu ciąży? Czy tak jak Wy bardzo chcą mieć dziecko?
Jaka była ich reakcja na to, że będziecie mieć dzidziusia?

Mimo to, że oboje świadomie dążymy do tego, żebym była w ciąży to jakoś boję się jak by zareagował na wiadomość o powiększeniu rodziny........
 
Witam... nie było mnie jakiś czas i widzę tu spore postępy:-) z czego bardzo się cieszę gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych!!! ja narazie odpuściłam z liczeniem dni płodnych i martwieniem się dlaczego znowu nie wyszło, tym bardziej że ostatnoi całkiem sie rozregulowałam. może przerwa dobrze nam zrobi?! pozdrawiam i czekam na kolejne dobre wieści od przyszłych mamusiek.
 
Hej kochane! W tym miesiącu na ten zabieg się wybieram, masakra.. 2 dni do @, a ja nawet nie czułam kiedy owulke miałam, heh.

BAFINKO, jak tam??

Ile nowych przyszłych mamusiek?


Aaaa, wiecie co?? Dziś rano pierwszy raz od dawna mdłości poczułam ;D Stwierdziłam że zły znak, bo musze nadżerkę usunąć a nie teraz fasolkować.. I naprawdę dla dobra dzidzi wolałabym teraz nie być w ciąży.. Choć to przykre, bo dzidzie chce. Ale dopiero jak będę zdrowa. Mam więc nadzięję że to były przypadkowe mdłości ;)

Pozdrawiam!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam taki mały problem z narzeczonym staramy sie o bobasa ostatnia miesiaczke miałam 17 - 20 grudnia współżyliśmy 31 i 1 wtedy nby miałam dni płodne ale 3.01 dostałam nie oczekiwana miesiączke:( prawie dwa tygodnie wczesniej :( i nie wiem czy jest to możliwe abym była w ciąży choc bardzo tego chcemy.
 
reklama
Dziewczyny mam taki mały problem z narzeczonym staramy sie o bobasa ostatnia miesiaczke miałam 17 - 20 grudnia współżyliśmy 31 i 1 wtedy nby miałam dni płodne ale 3.01 dostałam nie oczekiwana miesiączke:( prawie dwa tygodnie wczesniej :( i nie wiem czy jest to możliwe abym była w ciąży choc bardzo tego chcemy.

Ciezko powiedziec. Ja w sumie troszke z zaskoczenia zafasolkowalam. Cykle masz regularne? Czy to jest krwawienie czy tylko plamienie? Wydaje mi sie, ze raczej nie jestes w ciazy, jesli to krwawienie, ale skoro jest to miesiaczka to skonsultowalabym z ginem czy wszystko ok.
 
Do góry