reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Ja tez nie myślałam, że to jest takie trudne. Dziś jak wstałam poszłam zrobić test. I nie ma dwóch kresek:( Nie wiem co myśleć o tym..........Okresu nie ma od 11 dni.....i brzuch dalej boli. Może poprostu test nie wykrył ciąży? Może to za wcześnie? A może robię sobie niepotrzebne nadzieje?

pamietam jak ja tu trafilam i od razu uslyszalam o becie- teraz wiem ze warto kochana idz zrob bete- bedziesz miala pewnosc :o)
 
reklama
Bafinka Kochana jeszcze nie wszystko stracone, moze jeszcze za wczesnie, nie trac nadziei

Wam Dziewczynki zycze Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, oby przyniósł same dobre rzeczy
 
szczesliwego nowego roku dziewczyny zycze wam zebyscie mialy swoje upragnione malenstwa
a teraz ja mam pytanko 7go mialam okres a skaczyl mi sie 14go kochalam sie z mezem 16go chcemy miec malenstwo tak jak kazda z was ostatnio czulam sie przeokrutnie bule w podbrzuszu bolace piersi teraz mnie bola sutki jak dotykam do okresu mam jeszcze 3dni a wczoraj mialam plamienie dzis sie obudzilam a tego plamienia nie mam ani kropeczki bylam w czwartek w szpitalu wzieli odemnie mocz ale nic nie wykryli powiedzcie mi czy w polsce robia badania z moczu dodam ze nie mieszkam w polsce i kiedy od stosunku mogliby wykryc ciaze prosze pomuszcie mi pozdrawiam
 
iva88 z tego co wyliczyłam cykle masz 28-dniowe i wydaje mi się, że za szybko zaczęliście działać (bo w 10 dniu cyklu). Ja mam porównanie, gdyż okres miałam 3.12. o owulacje miałam 18.12. U nas w Polsce nie robią badania moczu na hcg (jedynie testy ciążowe są z moczu). Najbardziej wiarygodne jest badanie krwi na beta hcg. Pozdrawiam.
 
A u mnie brak jakichkolwiek postępów. Okresu brak.....Cykle miałam regularne 28-dniowe. Nie wiem już co myśleć......chyba zwariuje. Dziś 12 dzień opóźnienia.

Dziewczyny wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!!!!
Życzę Wam wymarzonych dwóch kresek!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry