reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

hej dziewczyny:)
u mnie dzis 6 dc dopiero....:((
ale od razu po sylwku wysylam meza na badanie zolnierzykow (mial isc wczoraj ale za bardzo sie poprzytulalismy:p) i chyba zaraz podzwonie po dobrych ginekologach, co nei bedzie takie proste, zeby takiego znalezc..
 
reklama
Zgadzam się. Dobrego ginekologa ciężko jest znaleźć. Tyle się słyszy historii mrożących krew w żyłach na temat ginekologów.....Na szczęście zostało jeszcze kilka porządnych ginekologów z powołania. Teraz mieszkam za granicą, w Holandii i jak okaże się, że jestem w ciąży to mam nadzieję, że znajdę odpowiedniego lekarza. Może Holandia obrodziła w większą ilość porządnych specjalistów. A brzuch dalej mnie trochę boli....za to piersi w ogóle nie bolą, jakby ich nie było.....
 
dziewczyny będzie dobrze:)wierze w to i trzymam kciuki;) ja dziś czuje się można powiedzieć bardzo dobrze żadnych mdłości tylko pobolewa mnie podbrzusze ale to raczej normalne bo macica się rozciąga;) robcie kochane te testy i pochwalcie sie nam 2 magicznymi kreseczkami:) buziaczki
 
Ja tez nie myślałam, że to jest takie trudne. Dziś jak wstałam poszłam zrobić test. I nie ma dwóch kresek:( Nie wiem co myśleć o tym..........Okresu nie ma od 11 dni.....i brzuch dalej boli. Może poprostu test nie wykrył ciąży? Może to za wcześnie? A może robię sobie niepotrzebne nadzieje?
 
Witam kobietki:-) za mną koszmarna noc, w ogóle nie mogłam usnąć, bo brzuch bolał, do tego miałam jakieś dziwne skurcze ciągle w podbrzuszu, jeżeli to nawet ciąża to takie coś jest normalne??? Lece szykować jedzonko na sylwka, później do Was wpadnę jeszcze
Madinld a może spróbuj z innym testem, może ten się pomylił, albo zrób badanie z krwi, a cykle miałaś regularne???
Monila życzę spokojnych 9 miesięcy:-)
Kula hula Kochana trzymam za Ciebie kciuki żeby jak najszybciej sie udało:tak:
 
Bafinka kochana nie załamuj sie:* uda sie zobaczysz;* musi sie udac innego wyjscia nie ma;* wierze bardzo ze w nastepnym miesiacu sie uda:):* głowa do gory:);* bedzie dobrze;)
madzik1388 dzieki wielkie;)
Dziewczyny udanej imprezy sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku;)obu Byl Lepszy od tego starego:) i zeby były te upragnione fasolki w każdej:)
 
Bafinko ale to przecież jeszcze nie koniec cyklu u Ciebie. Może @ nie nadejdzie. Tego Ci życzę!! Żebyś Nowy Rok rozpoczęła dobrą nowiną!

Wam wszystkim dziewczynki też składam najszczersze życzenia: Staraczkom jak najkrótszych starań a przyszłym Mamusiom spokojnych miesięcy oczekiwania na maleństwo i szczęśliwego rozwiązania.
Happy New Year!! ;)
 
reklama
Do góry