reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Szyjka im blizej porodu tym powinna sie obniżac, ale to u kazdej kobiety jest innaczej...;-) jednym sie obniza, innym przed porodem...
no i powinna byc własnie rozpulchniona macica oraz szyjka macicy oraz jest zmiana zabarwienia błony śluzowej :-D

Nie martwcie sie na zapas, wasz ginekolog napewno jakby cos bylo nie tak by zauwazyl:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
madzik ja mam tak samo też wydaje mi sie że mam objawy ale nie wiem czy to możliwe bo to dopiero 26dc....

kochana myslle ze juz mozesz miec objawy
a dokladne w 25 dc latalam jak szalona do kibelka- rozwolnienie, przez 3 dni wczesniej zatwardzenie, nie wiedzialam z czym to wiazac ale podejrzewalam ze moge byc w ciazy i 27dc zrobilam test - 2 kreseczki, do tego juz od 25 dc bolal mnie brzuch jak na @ i tak bylo przez conajmniej tydz a bol piersi doszedl duzo pozniej
 
brzuch to mnie boli już z 6 dni a co do piersi to bolały mnie po owulce potem przestały i dzis zaczeła mnie boleć JEDNA i to bardzo mocno sutek i z boku.. aż sie boje czy to nie węzeł chłonny może mam chory??? bo dziwne to ze tylko jedna boli... zdecydowałam że za testuje w sobote
 
Witam. Piszę, bo nie wiem co mam myśleć. Od 4 miesięcy staramy się o drugie dziecko, ale jak dotąd się nie udawało. Parę razy już myślałam, że może jestem w ciąży, bo bolały mnie piersi i brzuch, ale okazywało się, że to fałszywy alarm. Tym razem jest inaczej i już naprawdę nie wiem co myśleć. Okres spóźnia mi się 10 dni. Jeżeli chodzi o objawy to boli mnie dół brzucha czasem. To jest raczej taki lekki ból trochę podobny do bólu miesiączkowego. Parę dni temu bolały mnie trochę plecy. A tak to raczej nic więcej mi się nie dzieje no może jestem trochę osłabiona tak jakbym miała troszeczkę temperaturę podwyższoną. Parę dni przed spodziewaną datą okresu zdarzyło mi się delikatne plamienia to znaczy to był śluz taki lekko różowawy. I teraz już mija 10 dzień jak nie mam okresu. Ciąża jest prawdopodobna, ale boję się zrobić test. Chcę być w ciąży i boję się, że jak zrobię test to okaże się, że nic z tego. Nie wiem może to opóźnienie okresu spowodowane jest czymś innym niż ciążą. Pewnie czytając to pomyślicie, że jestem jakaś nienormalna, ale naprawdę nie wiem co mam o tym myśleć. A jak wy myślicie? Miała któraś z was podobne objawy?
 
Dzięki za odpowiedź. Może rzeczywiście powinnam zrobić sobie test i nie bać się, że wyjdzie negatywny. Ja o niczym innym nie mogę myśleć tylko o tym czy we mnie rozwija się już moja mała istotka. Mój instynkt macierzyński daje o sobie porządnie znać. Jednak nie mogę pozbyć się tego strachu. Marzę o tym, żeby zobaczyć na teście dwie kreski.
 
reklama
Do góry