reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Hej kochane! Jak tam przed świętami?? Byłam dziś u lekarza.. Fasolki brak ;( A nadżerke mam usunąć w styczniu.. Płatnie w dodatku :(

Gratuluję zafasolkowanym!!!

Powodzonka staraczką :)
 
reklama
dziewczyny mam pyt owulkę miałam w sobote a dziś zaczęłam mieć wrażliwe na dotyk sutki czy wy tak macie?? ze po owulce bolą was piersi??? ja mam tak pierwszy raz.....

wiesz ja to jestem zupelnym wyjatkiem, mnie nawet nigdy na okres nie bilaly piersi-zero jakichs takich sytuacji
za to teraz to dotknac sie nie moge

umowilam sie do lekarza na 29.12 ale chyba jutro rano zmienie termin na 23.12 bo miepokoja mnie strasznie te bole podbrzusza, bole i skorcze, wole nie ryzykowac
moze jestem nadwrazliwa ale wole jak to mowia " dmuchac na zimne"
 
karoal5 ja mam tak samo jak ty nigdy mnie piersi nie bolaly przed @ a teraz w sumie tez nie bola tylka sa takie dziwne i bole podrzusza mam skorcze czasami ale zrobilam dzis test jedna krecha wiec nic tylko pozostaje czekac na @ a tobie zycze fasolki :) ;D
 
hejo dziewczyny;) miłego dnia wam życzę i nie na meczcie sie za bardzo w tych ostatnich dniach przed świętami;)) a ja zmykam pierogi lepic;) hiih pozdrowionka;)
 
Bafinka mnie tez nigdy przed ani w czasie @ nie bolały piersi ...ale gdy zaszłam w ciaze to odrazu sie domyslałam ze to, to bo odrazu bolały mnie piersi i brzuch takze moze to jednak fasolka?:-):-)trzymam kciuki kochana;):-)
 
karoal5 ja mam tak samo jak ty nigdy mnie piersi nie bolaly przed @ a teraz w sumie tez nie bola tylka sa takie dziwne i bole podrzusza mam skorcze czasami ale zrobilam dzis test jedna krecha wiec nic tylko pozostaje czekac na @ a tobie zycze fasolki :) ;D

fasolka juz jes :-) teraz tylko musze isc do lekarza potwierdzic ile i czy wszystko oki
 
reklama
Do góry