reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

jeszcze mam pytanie, w ktore miejsce mam wkleic suwaczek?:)

ja ci niestety nie odp bo nie mam pojecia

matko dlaczego do tego 29 tyle czasu- wtedy mam wizyte u ginka(niestety nie na kase tylko prywatnie bo inaczej bym czekala uuu....), niestety nie mam pewnosci czy zrobi mu usg bo nie ma od razu w gabinecie tylko w innym pomieszczeniu( jak bedize wolny to wtedy pojdziemy- tak mi pani w rejestracji u gnka powiedziala) dlatego zastanawiam sie czy nie pojsc prywatnie tam gdzie kiedys bylam jak ok 2 lata temu myslalam ze jestem w ciazy( okazalo sie ze mialam torbiel na jajniku i dlatego sie @ nie pojawila), fachowy sprzet , krotka rozmowa i usg do..., wacham sie wlasnie
 
reklama
hej dziewczyny to znowu ja ... przyszlam troche pomarudzic. ostatanio pisalam z tym sluzem no stwerdzilam ze kolezanka ma racje no ale okresu nie ma. ostatani okres mialam 15 listopada i teraz powinien byc 15 grudnia no i go nadal nie ma od kilku dni mam bole podbrzusza jak na @ ale jej ciagle nie ma wczoraj to chyba z 1000 razy dostawalam i nie moglam dostac ( do kibelka co chwile latalam bo czulam jak mi leci a tu nic)a dzis znowu a najlepsze jest to ze tego 15 jak nie dostalam polecialam po test robilam go po poludniu i wyszedl negatywny. jestem ososba palaca i nie odrzuca mnie od palenia ale po kazdym papierosie mam jakby zgage no nie wiem bo to pieczenie trwa doslownie kilka min i przechodzi po kawie mam to samo a czasami to samo z siebie no i ten nieszczesny sluz na bielizie ale malo i widac ze jest taki bialy kremowy i ciagnacy sie a natomiast jak sie podcieram to boziuniu :szok: starsznie go duzo . Ale tez mi przychodzi na mysl czy moze tez byc to nadzerka bo kiedys jak bylam u lekarza to mi powiedzialam ze mam taka malutenka ale nie trzeba nic z tym zrobic. I juz sama nie wiem co robic. Wiem wiem nie jestescie wrozkami zeby stweirdzic co mi jest ale nie pisze tego zebyscie zdiagnozowaly mnie lecz doradzily. moze akurat ktoras miala podobnie i to byla cos innego a nie ciazka. Milego dnia :)
 
Migocia_18 myślę, że możesz być w ciąży, zrób jeszcze raz test, a jak nie to jutro na bete!
ja byłam pewna, że dostane okres, nawet tampony do pracy wzięłam, ale po drodze była apteka i tak sobie stwierdziłam, że długo coś tego okresu nie mam i może zrobie, jakie było moje zaskoczenie jak po kilku sekundach pojawiły się 2 kreski!!!
śluzu białego miałam dużo i w sumie dalej mam, tak jak Monila, obie jesteśmy w ciąży,
spróbuj zrobić test z rana,
aaa no i z tym odrzucaniem od papierosow i kawy to tak jest, ze ja akurat papierosow nie pale, ale od kawy kompletnie mnie nie odrzuca :p
malutką nadżerką się nie przejmuj, praktycznie każdy jakąś tam nadżerkę ma, nie robi się z nią nic przed ciążą...
3mam kciuki :) i jak bedziesz wiedziala to pisz!!!
ja w sumie kilka razy już byłam "bardziej" w ciąży niż teraz :p więcej objawów miałam jak sobie wmawiałam, że jestem niż teraz kiedy faktycznie jestem,
ja tylko miałam to dziwne przeczucie o którym już pisałam i cieszę się bardzo, że je miałam i przestałam brać bromergon bo teraz bym się stresowała...

karolap to może się umów do tego drugiego ginekologa :) będziesz miała pewność, że zobaczysz fasolkę :))
 
migocia
z tego co piszesz to wynika ze jestes 4 dni po terminie, moze zrob test z ranca- 1 siusiem ;-), ja tak zrobilam dzien przed terminem i byly 2 keski ta druga bladiutka ale byla, po 2-3 dniach zrobilam bete- jak mi tu dziewczynki poradzily :-)
i juz wiem 4 tydzien!!!:tak:
 
dziewczyny dla tych krore dopiero co sie dowiedzialy mam soc fajnego
zaopatrzcie sie w ksiazke wyd. swiat Ksiażki "ciaza tydzien po tygodniu" annette nolden- swietna jak ja zobaczylam u kolezanki kiedys to wiedzialam ze ja tez sobie taka kupie- swietna polecam
mozecie w niej duzo ciekawych rzeczy wyczytac jak i zapisywac swoje spostrzezenia, wklejac zdjecia z usg i nie tylko!
 
hej dziewczyny testu jeszcze nie robilam uzborje sie w cierpliwosc i zrobie w srode :-) ale jak dostane w miedzy czasie @ to napisze a jak nie to napisze wynik testu a teraz pedze do pracy milego dnia zycze w ta paskudna pogode ;-)
 
reklama
Do góry