reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Monila i na kiedy masz termin porodu? juz wiesz?
ja wszystko dowiem się w środę :))) też nie umiem się doczekać,
bardzo się cieszę, ale też boję się,
Monila a Ty jak się czujesz?:)))masz jakies wzdecia czy cos?:p
 
a85 mi lekarz wyliczył na 13 sierpnia termin porodu:)Tez się bardzo ciesze;):) i nie mogę się doczekać jak już będzie brzusio widać;) hmmm jak narazie czuje się dobrze;) żadnych wymiotów i zawrotów głowy..;) tylko dokucza mi bezsenność i mdłości nocne...no i oczywiście piersi strasznie bolą najbardziej wieczorem;)wzdęcia miałam tylko raz;)
 
Hej dziewczyny ! W sobotę tydzień temu dostałam okres . Był bardzo obfity no i "rzadki" ta krew taka strasznie rzadka zawsze miałam taką gęstą . Wzięłam ziołowe tabletki jakieś które coś tam przeciwkrwotoczne no i przestałam krwawić . Od środy plamie na brązowo myślałam że to po okresie tak mam, no i dzisiaj patrzę a tu jakieś plamienie krwią ;| Piersi mnie bolą i bolą też jajniki wieczorem . W poniedziałek dopiero pójdę do lekarza ale nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć ...
 
zobaczymy co mi powie w srode :) na kiedy obliczy mi termin,
ja mam tylko wzdecia poki co i potrawy jakoś tak inaczej smakują, mogłabym nawet stwierdzić, że nie smakują, piersi mnie też bolą, ale nie mam mdłości żadnych,
mam nadzieje, ze bedzie tak caly czas, bo chcialabym, zeby przedluzyli mi umowe... i chodzic do pracy dotad do kiedy bede sie dobrze czula,
 
zobaczymy co mi powie w srode :) na kiedy obliczy mi termin,
ja mam tylko wzdecia poki co i potrawy jakoś tak inaczej smakują, mogłabym nawet stwierdzić, że nie smakują, piersi mnie też bolą, ale nie mam mdłości żadnych,
mam nadzieje, ze bedzie tak caly czas, bo chcialabym, zeby przedluzyli mi umowe... i chodzic do pracy dotad do kiedy bede sie dobrze czula,

widzisz ja tez nie mam mdlosci, ale ten bol podbrzusza, co prawda juz coraz zadszy ale jednak
wczoraj wieczorem sie przestraszylam juz lezalam w lozku ale wstalam bo pic mi sie chcialo, nie doszlam do kuchni tylko usiadlam sobie w 2gim pokoju- tak mnie skurcz zlapal ze mylalam ze zemdleje, posiedzialam 3 min i przeszlo ale sie troche przestraszylam
tym bardziej ze wczoraj spadlam ze chodow jak wychodzilam ze sklepu dwa schodki na szczscie nie wiecej, takie sliskie byly ze moja ostroznosc i tak nic nie dala....

a85 piszesz ze chcilabys wrocic do pracy aja nie, nienawidze tej pracy, od conajmniej 6miesiecy probuje ja zmienic ale jakos mi sie nie udawalo, jak pomysle ze jutro mam tam isc to mi sie ryczec chce i zastanawiam sie od kiedy wziac zwolnienie zeby nie chodzic tam i nie ogladac mojej dyrektorki wrrr
 
karolap5 mnie tez tak bolalo podbrzusze 2 dni temu, mialam takie wzdecie, ze az zle mi sie siedzialo i chodzilo, tez mam czasami takie skurcze, ale mysle, ze to jest naturalne,
z tego co czytalam to wazne jest, zeby to nie bylo polaczone z jakimis uplawami,
mysle, ze jak nie mamy zadnych uplawow to tak ma byc :)

trzeba teraz uwazac bo slisko wszedzie,
ja wczoraj szlam z moim narzeczonym i mowi, zebym uwazala bo slisko, a sam sie wywalil :p

ja dostalam wymarzona prace! jak mnie zatrudnili nie wiedzialam, ze jestem w ciazy,
mam umowe na 3 probne miesiace i martwie sie teraz, ze jak powiem, ze jestem w ciazy to po prostu umowy mi nie przedluza...wiem, ze kobiety w ciazy chroni artykul 177 kp, ale ja chcialabym, zebym po prostu mogla tam pracowac dotad, az bede sie dobrze czula, a pozniej jak urodze bede mogla wrocic dalej do pracy po jakims czasie.
 
reklama
Do góry