reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

dzkiekuje młodamamusia18

oraz wam wszystkim dziewczyny, fajnie ze trafilam na to forum, gdyby tak nie bylo nadal nie wiedzialabym co to beta ;o), i zylabym w nieswiadomosci
 
reklama
karolap5 GRATULACJE!!! ;) witam w gronie za fasolkowanych;)



troszke fluidkow
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Monila Ty też miałaś ostatnią @ 5 listopada?
my jakoś podobnie mamy :)
byłaś już u lekarza????
ja mam teraz zaparcia :((( cały brzuch mnie boli
 
Monila ja tez mialam 6, caly czas pisalam, ze 5, ale dopiero teraz spojrzalam, ze sobota byl 6 :p
wiec mamy tak samo :))))
ide w srode do ginekologa :)))
 
hejka
sluchaj cie kiedy najszybciej mozna isc do ginka zeby juz mogl "zobaczyc ciaze"? wg moich obliczen jestem w 3 tyg beta pokazuje 4-ale to tak srednio mi sie zgadza
 
karolap5 ja byłam w 5 tygodniu i 4 dniu ciazy u lekarza i zrobił usg dopochwowe i było widać woreczek ciążowy a w nim taka mała kropeczka;) hih także możne poczekaj jeszcze tydzień:)
 
reklama
Do góry