reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

ja zrobilam dzisiaj bete, podala mi kobieta wynik przez telefon wiec nie wiem dokladnie, ale mowiła, że wyniki ponad 1000...
jestem w ciąży!!!:)))))i boję się trochę...
 
reklama
od as pierwszy raz uslyszalam ze istnieje cos takiego jak test beta!

jak wiarygodny on jest?
pewnie pomyslicie ze pisze to jakas 14 latka, ze takie glupie pytania zadaje :confused:
poprostu od kilku dni nie mysle o niczym innym i mam wiele watpliwosci, praktycznie podjelismy z mezem decyzje ze chcemy juz dzidzie kilka godzin przed seksem, pozniej jak sprawdzilam to trafilismy w ten czas kiedy mamy najwieksze szanse, wiec nie chce mi sie wierzyc ze by tak szybko sie udalo
 
to badanie to hcg-beta i wykrywa hormon który jest tylko w ciaży musi go być ponad 1.0 żeby podejrzewać ciążę... na podstawie jego wielkości określa sie który to tydzień ciaży..

wlasnie odbebralam wynik i sama nie potrafie go zinterpretowac- beta hcg wynik 275.8
apozniej w tej samej lini wartosci referencyjne ponizej 5.00- brak ciazy
na ktory wskaznik mam patrzec- pierwszy?
 
wlasnie odbebralam wynik i sama nie potrafie go zinterpretowac- beta hcg wynik 275.8
apozniej w tej samej lini wartosci referencyjne ponizej 5.00- brak ciazy
na ktory wskaznik mam patrzec- pierwszy?
na ten 275 :) jestes w ciazy :)
a to 5 ty wartos i jak by bylo ponizej to bys w ciazy nie byla ale tuy masz duzo ponad 5:D
 
matko jeszcze nie moge w to uwierzyc

jak patrzena te wyniki to niby jakby byk 4 tydz ale to chyba nie mozliwe
bo 18.11 to ja mialam @, a moj maz byl w domu od 30listopada do 6 grudnia a wczesniej 13-14 listopad ( ma prace w delegacji o srednio raz na 2 tyg jest w domu)
 
reklama
Do góry