reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Hej kochane! Czuje że u mnie z fasolki nic nie bedzie :( Na razie przerywamy staranka.. Troche sie wszystko skomplikowało.. Tzn nie do konca. Tak jakby dostałam dwie wiadomosci, dobra i złą. Dobra to taka że dostaliśmy super mieszkanie od dziadków, kuchnia, 3 duze pokoje.. A zła to taka że łazienke musimy zrobić sami, remont sami i wyposażenie sami.. A mój teraz na urlop bezpłatny poszedł bo mało roboty mają.. I chcąc remontować mieszkanie musimy poczekać z drugim maleństwem bo remont i wyposażenie zajmie i czas i duże pieniądze. Przynajmniej jak wrócimy do staranek to już będzie wszystko ładnie :)

Kochana tylko sie cieszyc, wlasny kat t juz pol sukcesu
Na remont znajda sie krotce pieniazki a jak juz odejdzie wam ten problem mieszkaniowy to i malenstwo sie pojawi- macie juz warunki :o) teraz nacieszcie sie troszke swoim nowym mieszkankiem reszta samam przyjdzie

my jakis czas temu wynajmowalismy kawalerke, cos nam strzelilo do glowy zeby wziac kredyt na mieszkanie( maz umowa na czas nieokreslony ale do tego kredyt z wesela z rata 790zł do 2013roku, a ja umowa na zasepstwo... cud jakis bo sie udalo :o)), czasami tez zastanawiam sie jak to bedzie bo u mojego meza tez podobnie z praca w zime, jak bedzie na postojowym to nie bedzie nawet pieniazkow na raty, no ale coz nie bede wywolywac wilka z lasu

male pytanko do was kiedy najszybciej mozna wybrac sie do lekarza zeby juz widial ciaze, ja cala w nwerwach estem tylko o tym jednym teraz mysle

echh
 
reklama
Ja jestem wlasnie takim przykładem :znalazłam pierwsza wymarzona prace.Pracuje od wczoraj. 3miesieczna umowa próbna. Wczoraj tez dowiedziałam się,ze jestem w ciąży :)życie jest nieprzewidywalne! :)) szykuje się na to,ze po tych 3 miesiącach będę bezrobotna :) ale sa rzeczy ważne i ważniejsze :)) będę pisać :)
 
z tymi pracami to tak jest, moja siostra tez sie kiedys dlugo starala o dziecko i wsumie o prace tez, jak juz dostala prace i zdazyla przepracowac pierwszy miesiac czy dwa to sie dowiedziala o ciazy:)

ja zamierzam sie bronic w czerwcu no i od razu szukac pracy - iwadomo jak jest - pewnie pare m-cy jej posszukam, wiec moja ewentualna ciaza bedzie dopiero za rok......?????
help, help....
 
widzisz a85
u mnie tez jest skomplikowana sytuacja, ja pracuje juz rok na umowe zastepstwo, wlasnie dostalam kolejna umowe tez na zastepstwo do konca sierpnia i.. jesli okaze sie ze jestem w ciazy to sama nie wiem jak to wszystko rozegrac pracy, czy mozna ciagnac zwolnienie przez cala ciaze?

ps.fikusek- jak radzilas zrobie test beta - jutro ide
 
widzisz a85
u mnie tez jest skomplikowana sytuacja, ja pracuje juz rok na umowe zastepstwo, wlasnie dostalam kolejna umowe tez na zastepstwo do konca sierpnia i.. jesli okaze sie ze jestem w ciazy to sama nie wiem jak to wszystko rozegrac pracy, czy mozna ciagnac zwolnienie przez cala ciaze?
tak mozesz ciag
ps.fikusek- jak radzilas zrobie test beta - jutro ide
no mozesz isc w razie czego na zwolnien ie:)

trzymam kciuki by wyszla piekna beta:)
 
tak bym chciala z kims pogadac ale widze ze na tym forum to malo ludzi jest, kiedys bylam na innym tam to non stop ktos wpadal i mozna bylo non stop gadac- niestety zostalo zamkniete

dziewczyny boje sie troche

okresu nie mam a juz ktorys dzien brzuch mnie boli co jakis czas lapie i pozniej przechodzi, naczytalam sie tu wiele o np sluzie - hmm nigdy mnie on nie intersowal tym bardziej ze przestalam brac tabletki jakies 4 misiace temu, ale dzis np nie widze nic, zdnego
martwia mnie te pole podbrzusza bo jesli to nie na okres to czemu tak boli :o(
 
tak bym chciala z kims pogadac ale widze ze na tym forum to malo ludzi jest, kiedys bylam na innym tam to non stop ktos wpadal i mozna bylo non stop gadac- niestety zostalo zamkniete

dziewczyny boje sie troche

okresu nie mam a juz ktorys dzien brzuch mnie boli co jakis czas lapie i pozniej przechodzi, naczytalam sie tu wiele o np sluzie - hmm nigdy mnie on nie intersowal tym bardziej ze przestalam brac tabletki jakies 4 misiace temu, ale dzis np nie widze nic, zdnego
martwia mnie te pole podbrzusza bo jesli to nie na okres to czemu tak boli :o(
mnie brzuc bolal"jak na okres" cala ciaze:)
 
bafinka
mowisz o tescie ciazowym czy tym beta?
ciazowe zrobilam dwa 1- niby byla druga kreska ale taka blada ze prawie nie widoczna, 2- jeszcze mniej wyrazny niz pierwszy
beta - jutro
 
reklama
nio to jutro będziesz mieć 100% pewność:) oby się udało trzymam kciuki:)
ps skoro na teście pojawiła sie 2kreseczka to pewnie wczesna ciaża:) a ta 2 kreska pojawiła się odrazu czy po jakimś czasie??
 
Do góry