reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Monila :) a85 :)
wielkie gratki dla was:) wiedzialam ze sie uda:)

jesli moje fluidki pomagaja to przesylam kolejna dawke :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:)
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:) ;***
do zobaczenia potem;)
 
kiedyś pewnie tak ale ja bym chciała już... bo jestem zawieszona w martwym punkcie... nie szukam pracy bo czekam na ciąże a nudzenie sie w domu nie jest fajne i mąż też mi to wypomina że robię z siebie kurę domową ale ja mam przeczucie ze jak pójdę do pracy to zaciążę...
 
kiedyś pewnie tak ale ja bym chciała już... bo jestem zawieszona w martwym punkcie... nie szukam pracy bo czekam na ciąże a nudzenie sie w domu nie jest fajne i mąż też mi to wypomina że robię z siebie kurę domową ale ja mam przeczucie ze jak pójdę do pracy to zaciążę...

to pojdz do pracy,jak bedziesz miala pelny etat bto ozniej bedziesz maila macierzynswie,wychowawcze a tak to nic. Moze akurat jak pojdziesz do pracy to zajdziesz w ciaze.
 
reklama
Hej kochane! Czuje że u mnie z fasolki nic nie bedzie :( Na razie przerywamy staranka.. Troche sie wszystko skomplikowało.. Tzn nie do konca. Tak jakby dostałam dwie wiadomosci, dobra i złą. Dobra to taka że dostaliśmy super mieszkanie od dziadków, kuchnia, 3 duze pokoje.. A zła to taka że łazienke musimy zrobić sami, remont sami i wyposażenie sami.. A mój teraz na urlop bezpłatny poszedł bo mało roboty mają.. I chcąc remontować mieszkanie musimy poczekać z drugim maleństwem bo remont i wyposażenie zajmie i czas i duże pieniądze. Przynajmniej jak wrócimy do staranek to już będzie wszystko ładnie :)

Życzę powodzenia i gratuluję cieżaróweczką! Spokojnej ciąży kochane.

Będę tu zaglądać co jakiś czas ;P
 
Do góry