reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Cześć dziewczyny;)od razu sorki ze wczoraj nie weszłam i nie napisałam co i jak ale problemy z netem były;/ wiec już wam pisze;) byłam wczoraj na usg dopochwowym;) i widziałam moja fasoleczke;) to jest 5 tydzień i 5 dzien ciąży;)fasolka ma 2,5mm..;)także jeszcze daleko do czego ale bardzo sie cieszymy;):) załuje tylko ze mezus nie dał sie namowic na wizyte razem zemna bo tez zobaczyłby to malenstwo;)no ale w styczniu mam następna wizytę także zapowiedział ze tej juz nie opuści ;) a teraz lece sie zapisac do sierpniowych mamus:)
 
reklama
Monila wielkie GRATKI!! Ściskam Cie kochana!! Ostatnio nie zaglądałam a tu widzę, że pełne szczęście :)) Bafinka powodzenia w starankach 3mam &&&&&&&
 
oczywiscie dziewczynki przesyłam wam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Buziaczki:*


Dziewczyny a jak mam zrobic sobie suwaczka??? bo nie wiem:(
 
Ostatnia edycja:
i ja dołączam do zafasolkowanych, szok co?:))))))pomimo tej mojej prolaktyny się udało!!!!

Anulka te twoje fluidki to działają!!!! więc i ja przesyłam dla reszty staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

teraz mogę napisać o moich objawach :p

ja miałam to dziwne przeczucie o którym Izulka kiedyś pisała :)

wzięłam kilka połówek bromergonu i stwierdzilam, ze wiecej nie moge brac bo jestem w ciazy, a bromergonu w ciazy sie nie bierze :)
no i ten bialy sluz o ktorym Monila pisała :)

ostatnia @ mialam 5 listopada. Test zrobiony dzisiaj. Blyskawicznie pojawily sie 2 krechy! jutro zrobie badania krwi dla pewnosci :))
 
czesc
to moj pierwszy dzien
chcialabym si was o cos poradzic
nie wiem co mam myslec, zdecydowalismy sie z mezem ze chcemy miec dziecko, kochalismy sie wlasnie w tym momencie kiedy mialam owulacje, miesiaczke mam tak co 27-29 dni, troche mi sie wydluzyl cykl po odstawienu tabletek (jakies 3-4 miesiace temu), od jakiegos czasu dziwnie sie czuje, moze to tylko moja podswiadomosc dlatego prosilabym o wasza opinie
najpierw jakies 3 dni mailam zaparcia, potem rozwolnienie, od 3-4 dni bole podbrzusza jak na okres, dzis wypada 28 dzien cyklu i.. cisza, do tego sennosc i brak energii
przyznam sie ze wczoraj rano robilam test- byly 2 kreski ale ta druga ledwo widoczna pod swiatlo
co myslicie o tym wszystkim?
 
czesc
to moj pierwszy dzien
chcialabym si was o cos poradzic
nie wiem co mam myslec, zdecydowalismy sie z mezem ze chcemy miec dziecko, kochalismy sie wlasnie w tym momencie kiedy mialam owulacje, miesiaczke mam tak co 27-29 dni, troche mi sie wydluzyl cykl po odstawienu tabletek (jakies 3-4 miesiace temu), od jakiegos czasu dziwnie sie czuje, moze to tylko moja podswiadomosc dlatego prosilabym o wasza opinie
najpierw jakies 3 dni mailam zaparcia, potem rozwolnienie, od 3-4 dni bole podbrzusza jak na okres, dzis wypada 28 dzien cyklu i.. cisza, do tego sennosc i brak energii
przyznam sie ze wczoraj rano robilam test- byly 2 kreski ale ta druga ledwo widoczna pod swiatlo
co myslicie o tym wszystkim?
idz na bete:) to badanie wykaze czy jestes w ciazt:yes:


a85 gratuluje:)
 
reklama
Do góry