reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Czesc dziewczyny. Powiedzcie co myslicie na ten temat. Bralam tabletki Yasminelle i w tamtym miesiacu odstawilam. Kochalam sie ze swoim chlopakiem bez zabezpieczenia kilka razy od czasu odstawienia. Od jakis 5dni bardzo bola mnie sutki przy dotykaniu, mam bóle w podbrzuszu (takie, jakie mam zazwyczaj jeden dzien przed okresem) i w ogole nie mam apetytu. Nigdy mnie sutki nie bolaly, a ostatni okres mialam miesiac temu. Myslicie zw to moze byc ciaza? Pozdrawiam
 
reklama
Czesc dziewczyny. Powiedzcie co myslicie na ten temat. Bralam tabletki Yasminelle i w tamtym miesiacu odstawilam. Kochalam sie ze swoim chlopakiem bez zabezpieczenia kilka razy od czasu odstawienia. Od jakis 5dni bardzo bola mnie sutki przy dotykaniu, mam bóle w podbrzuszu (takie, jakie mam zazwyczaj jeden dzien przed okresem) i w ogole nie mam apetytu. Nigdy mnie sutki nie bolaly, a ostatni okres mialam miesiac temu. Myslicie zw to moze byc ciaza? Pozdrawiam
witaj najlepszy sposob sprawdzenia to test lub betka ;) powodzonka
 
menia WITAMY CIE CIEPŁO :-)
właśnie nie mam zielonego pojęcia dlaczego miała by tak krótko trwac... przeszło mi przez myśl ze przecież skąpa miesiączka może byc oznaką ciąży ale ona była normalna tzn obfita tylko krótka, coś mi się miesza ten mój cykl może hormony szaleją:-)
nie ma się co martwic staranka czas zacząc:-) a co u Ciebie ? kiedy jedziesz do szpitala? pozdrawiam

Dokładnie ja miałam to samo @ trwala jakies 3dni pozniej lekkie plamienie a wczoraj w 7dc jakby owulka duzo sluzu no i bol brzucha
 
Izulqa a może to ciąża. Chyba czasami kobiety mają @ i są w ciąży. Zrób test. Chociaż sama nie wiem czy ja bym zrobiła. Nie, nie rób, zły pomysł. Moja sąsiadka dowiedziała się dopiero w 5 tym miesiącu że jest w ciąży bo miała @, a paliła i alkochol też był a dzidzia zdrowa jak rydz.
 
IzuLQa bedzie dobrze nawet nie bedziesz wiedziala jak zafasolkujesz;) poddaj sie emocji a napewno cis ie kuda kochana napewno :) tak my zrobilismy tak to bylo wyliczanie i robutka a teraz powedzialam koniec trzeba sie cieszyc seksikiem i prosze zaowocowalo od razu &&&&&& za ciebie trzymam i napewno sie uda w nastepnym cyklu bedziesz z soso sierpnioweczki zakladac zobaczysz:)

Nie dziękuję, żeby nie zapeszać ;) Może i masz racje.. I tak na luzie do tego podchodziłam.. Dopiero jak mnie od tych fajek odrzuciło to uwierzyłam, że się udało.. Ba! Wręcz pewna byłam.. A później ta @ i wszystko legło.. Teraz też zaczne staranka na luzie, a pod koniec cyklu będzie to samo.. Eh :(

Izulqa a może to ciąża. Chyba czasami kobiety mają @ i są w ciąży. Zrób test. Chociaż sama nie wiem czy ja bym zrobiła. Nie, nie rób, zły pomysł. Moja sąsiadka dowiedziała się dopiero w 5 tym miesiącu że jest w ciąży bo miała @, a paliła i alkochol też był a dzidzia zdrowa jak rydz.

Pożyjemy, zobaczymy ;) Może ciąża, może nie.. Będzie co ma być -zawsze tak mówię.. Testu nie zrobię, ale pomierzę temke przez pare dni chociaż. Kto wie, może jutro będzie to 37 st. ;P Wiem, że nie zawsze można się sugerować tą temperaturą, ale na czymś trzeba się opierać, a samoobserwacja i kontrola nie zaszkodzą ;)
 
Edytko TO FAJNIE ŻE Z NAS SĄSIADKI :-)
moje objawy były żadne :-)
zwyczajnie w końcu uświadomiłam sobie że @ nie przychodzi coś za długo. i zaczęłam się niepokoić. kupiłam test i bach!
i już po tym teście od razu jakoś inaczej się czułam. na początku zaczął mnie boleć brzuch jak na @ i piersi też, ale myślę że nie będzie jej już bo test raczej może oszukać ale w drugą stronę prawda? od dwóch dni mdli mnie rano ale nie wymiotuję i brodawki zrobiły się duże i ciemne.
dopiero w piątek idę do lekarza bo czekałam na swoją ginkę- do faceta jakoś strasznie pójść się wstydzę.
najgorsze jest to, że siedzę w domu i daty mi się całkiem zacierają i dokładnie nie pamiętam kiedy ostatnia @ była. trochę wstyd przed gin. że stara baba a nie wie :-)
trochę się już oswoiłam z myślą że znowu będę mamą ale nadal mi źle tyle że już nie płaczę.

zaczynamy szukać czegoś na wynajem. będzie nam bardzo ciężko ale tutaj nie chcę zostać.



hej dziewczynki a ja mam takieg leni ze mi sie nie chce nic powaznie mowie nawet si nie przykladam specjalnei do staran bo poprostu i sie nie chce :p co ma byc To bedzie i tyle a co uwas kochane
 
Jakie pustki.. Czemu tak? Ja sobie dałam spokój z mierzeniem temp, czekaniem itd.. Uświadomiłam sobie że @ to @ i tyle. Nie mam co się łudzić. Żyję normalnie, choć nie ukrywam, że myślę czasem o tym, że nie wyszło tym razem i przykro mi się robi. Pożyjemy zobaczymy, jakos to będzie. Dobranoc kochane.
 
reklama
hej dziewczeta!
okolo owulacji, po przytulanku,zaczelam delikatnie krwawic i brzusio mnie bolal...
jak myslicie,co to moglo byc?
 
Do góry