reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Mart ciekawe to co napisałaś, aczkolwiek tak właśnie się dzieje jeśli nie odpuszczamy tylko na siłe chcemy:tak:. Zapewne twoja historia doda skrzydełek i pozytywnych fluidków niejednej staraczce. Zapraszamy do nas. Jesteś druga jak na razie z dwoma kreseczkamy i czekamy na następne.
 
reklama
Witaj Mart81 :)
Miałam bardzo podobną sytuację do twojej ale mi nawet intuicja nie podpowiedziała aby zrobić test ,dopiero dowiedziałam się o ciąży w klinice :) To dopiero była dla mnie ogromna niespodzianka , i tak samo miałam objawy na @ dosłownie jak bym już ją miała ale jej nie było .
Więc życzę dużo zdrówka i dbaj o siebie i maleństwo ;)
 
witam sie porannie ostatnia chyba poszlam spac a widze ze znowu tu sama jestem z rana ...mialam problem ze snem:(po 24 zasnelam dopiero do tego snilo mi sie ze poronilam ahh sama nie wiem jak mam interpretowac ten sen:( jeszcze wiekszy niepokoj ten sen mi wniosl...
milego dnia zycze:*
 
Witaj Anulka,

chyba jesteśmy w podobnym momencie, ja też świeżo z dwoma krechami.
Nie martw się, chyba najgorsze jest złe nastawienie. Wiem, że na sny nie ma się często wpływu, ale są one odzwierciedleniem podświadomości. Nie powinnaś się tak negatywnie nakręcać, raczej odwrotnie. Wierzyć że wszystko będzie dobrze. Nie wiem czy masz już jakies złe doświadczenia z przeszłości bo nie czytałam całego formu, czy to Twoja pierwsza ciąża? Myśl pozytywnie, dbaj o siebie, odpoczywaj. Idź na spacerek, w ogóle nie myśl o takich rzeczach.
Ja nie wiem skąd, ale mam jakieś nieodparte poczucie że urodzę moją dzidzię. W ogóle nie mam lęków. Nie wiem skąd u mnie takie nastawienie, ale dobrze się z tym czuję. Tobie życzę tego samego.
 
witam się i ja
Anulko będzie dobrze, nie myśl o takich rzeczach. Nastaw się jak Mart.
Jestem strasznie ciekawa co u Izulqi wyszło:tak:
 
Izulqa to do zobaczenia w Piątek. Mam nadzieję że teścik pokaże dwie kreseczki. Bo objawy są naprawde obiecujące
.
Soso to do roboty:-D
Bafinka a o co chodzi ze szpitalem? Bo ja jeszcze nie w temacie:no:

Kasiu no to sprawa ma się inaczej bo chodzi o kwestię mieszkaniową. Czasami taka niespodzianka daje niezłego kopa i los jakoś samo się wszystko układa. Czego wam życzę. A my to sąsiadki bo ja z Przemyśla, a w Wiebrznej często bywałam. A jakie miałaś objawy ciążowe?

Objawy, objawami a w rzeczywistości dupa zbita.. Dziś miało być wielkie testowanie, a wczoraj wieczorem @ zawitała ;/;/;/ Bardziej to taka krew ze śluzem, ale dużo tego, więc małpa, małpa, małpa :( Temp już dziś nie mierzyłam z tego wszystkiego :/ W nocy o 4 obudził nas brat mojego bo mówił żeby mój auto przestawił bo bardzo wieje i żeby rusztowanie na samochód nie spadło i potem nie mogłam zasnąć, tak mnie brzuch przeraźliwie bolał :( Masakra :( Łzy w oczach miałam, kuło mnie tak jakby mi tam bóż centralnie w macice wbijali! :(

Witam :)

Jestem mamą 19 miesięcznego synka i staramy się z mężem o drugie dziecko :)
Kobietki nie będziecie miały nic przeciwko jak dołączę do was ? :)

Witam :)

MART, witam ;)


Menia pozostają wam wolne dni:tak: A kiedy wy się widujecie? W nocy?
Anulka gdzie się podziewasz? Chyba dopadły ją mdłości:-D
A jutro chyba Izulqa testuje. Trzymamy kciukasy.
Soso a ty jak tak sobie smacznie śpisz do południa, to kto się zajmuję twoją Laurą? No chyba, że jest w przedzkolu. Też bym chciała mieć taki sen;-)

No nie testowałam :( Bo nie było po co ;( Dziękuję za kciukaski :)

Ale ja nic nie rozumiem.. :( Cycuchy mnie bolą i urosły, mdli mnie chwilami, głowa mnie boli, brzuch mnie boli, odrzuca mnie od fajek, na myśl o piwie mnie naciąga, przytyłam.. I nici z tego :(:(:( Eh.. Nie staramy się już.. Chyba nie chce :( Byłam za bardzo przekonana że będzie dzidzia...
 
reklama
IzuLQa bedzie dobrze nawet nie bedziesz wiedziala jak zafasolkujesz;) poddaj sie emocji a napewno cis ie kuda kochana napewno :) tak my zrobilismy tak to bylo wyliczanie i robutka a teraz powedzialam koniec trzeba sie cieszyc seksikiem i prosze zaowocowalo od razu &&&&&& za ciebie trzymam i napewno sie uda w nastepnym cyklu bedziesz z soso sierpnioweczki zakladac zobaczysz:)
 
Do góry